Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 105 of 452 FirstFirst ... 5 55 95 103 104 105 106 107 115 155 205 ... LastLast
Results 2,081 to 2,100 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #2081 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Asta vroiam sa intreb acum.

  2. #2082 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    AlanPoe - jocul descarcabil apare in prezentarea pe care am primit-o noi. Voi intreba totusi sa vedem daca putem sa confirmam.

    Si pentru ca este o joi neagra se pare, am fost informat ca editia de Colectie de la Dragon Age PC si Xbox 360 va fi amanata cu o saptamana pentru ca nu este gata pachetul. Totusi, acest lucru nu se intampla doar pentru noi, ci pentru toate teritoriile.

    O veste ceva mai buna - Tekken 6 a ajuns pentru PS3, Collector's PS3 si Xbox 360. Inca nu am vesti despre Collector's Xbox 360 din pacate.

  3. #2083 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Si pentru ca este o joi neagra se pare, am fost informat ca editia de Colectie de la Dragon Age PC si Xbox 360 va fi amanata cu o saptamana pentru ca nu este gata pachetul. Totusi, acest lucru nu se intampla doar pentru noi, ci pentru toate teritoriile.
    speram macar sa fie pachet complet (CE) varianta de xbox

  4. #2084 SP
    Member tudort's Avatar

    Scared!

    Sa ne fie frica si celor care am comandat : Forza Motorsport 3 Super Elite Bundle (250gb) ???????

    Razvan, te rog sa verifici cumva sa fie totul inclus si ok in bundle-uri. Sa imi explice si mie cineva cum este posibil asa ceva.

    Sunt o gramada de bani la mijloc , sper sa fie totul ok!

  5. #2085 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    tudort - Ce anume sa lipseasca din bundle? E tot ce scrie pe site, bundle-ul include jocul Forza in editia normala, nu editia Limited a jocului, deci nu are ce probleme sa aiba.

  6. #2086 SP
    Member tudort's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    tudort - Ce anume sa lipseasca din bundle? E tot ce scrie pe site, bundle-ul include jocul Forza in editia normala, nu editia Limited a jocului, deci nu are ce probleme sa aiba.
    Ok . Am vb cu domnisoara ieri, a zis ceva ca o sa fiu contactat astazi sau maine de firma de curierat. Nu prea am inteles de ce nu mi-a comunicat ea cand va fi expediata consola. Te rog sa ma lamuresti. As vrea sa fie trimis coletul astazi , pentru ca in cursul zilei de maine sa il primesc. Mersi frumos!

  7. #2087 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    tudort - da-mi PM cu numele sau numarul de telefon ca sa pot verifica.

  8. #2088 SP
    Member tudort's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    tudort - da-mi PM cu numele sau numarul de telefon ca sa pot verifica.
    Daca e ceva suna-ma la orice ora! Ai nr. meu pe private!

  9. #2089 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ai PM.

  10. #2090 SP
    Member Nonelito's Avatar
    There is always WP .

  11. #2091 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Doua-trei vesti mai bune:
    1. Dragon Age a fost confirmat ca va contine continut descarcabil.
    2. Borderlands PC a venit.
    3. GTA IV: Episodes from Liberty City a venit.

  12. #2092 SP
    Member Skaar's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Doua-trei vesti mai bune:
    3. GTA IV: Episodes from Liberty City a venit.

    Daca am dat comanda zilele trecute de el, voi primi azi telefonul pentru a confirma comanda?

  13. #2093 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    - nu mi se pare corect sa-ti asumi tu responsabilitatea. Decat in cazul in care ei ti-au oferit toate informatiile necesare si tu nu le-ai dat publicului.
    - nicaieri pe pachet nu scrie ca e mai sarac iar la o cautare pe net pe ORICE site in domeniu nu scrie ca est europenii vor fi mai prosti
    - cum sa mai tina propaganda aia cu "cresteti numarul de vanzari" atata timp cat daca cumpar din UK totul e OK si sunt multumit...

    Nici macar nu vreau TOATE masinile alea. Sa-mi dea Aston Martin-urile si sunt multumit, duca-se Microsoft invartindu-se.

  14. #2094 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Khan - ei nu au mentionat ca ar fi decat bonusurile offline daca le putem spune asa, adica keychain, stick usb. Noi am pus toate bonusurile, nu am stiut ca le exclud pe cele de Live.

    Chiar nu e propaganda ceea ce spuneam eu, cresterea pietei ne-a ajutat:1. Sa obtinem editii de colectie de genul Prestige la COD 6 (in anii trecuti nu am fi avut acces la asa ceva pentru ca nu puteam lua suficiente din editia standard). 2. Sa mentinem preturile la nivel competitiv, desi EUR a crescut cu 20%. 3. Sa primim suficiente produse si sa le putem aduce (in multe cazuri) la timp.

    Noi negociem mereu, dar fara a avea o baza (adica o crestere a pietei), nu prea ai ce argumente sa aduci.

    Intr-adevar, cazul Forza este unul nefericit, sa vedem ce putem face noi pentru rezolvare.

    Ce vrem sa facem in viitor, tot pe baza cresterii pietei oficiale, este sa includem din ce in ce mai multe din bonusurile de Preorder, bonusurile de download, etc. Ca sa fii inclus in aceste programe, tot asa, trebuie sa reprezinti o piata cat mai mare. Numai cumparand pe canalul oficial se poate face acest lucru. Fiind un cerc vicios - daca nu se cumpare nu se obtin avantaje, respectiv daca nu se obtin avantaje, nu se cumpara - noi incercam pe toate planurile sa rezolvam problemele astfel incat sa fie avantajos sa se cumpere din tara.

    Skaar - astazi sau maine.

  15. #2095 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Deci in teorie, in cazul in care nu se rezolva, ai putea da in judecata Microsoft pentru ca ti-a adus prejudicii de imagine cand ai vandut un produs caruia i s-a facut reclama prost.

    Deja daca incepe vanatoarea de genul asta pe viitor o sa ma gandesc de 3 ori inainte daca sa iau de la noi. Nu mai bine iau din UK si nu ma doare capul...
    Strict din punct de vedere al consumatorului vreau sa primesc serviciile pentru care am platit, si daca nu mi se poate oferi acest lucru, nu vad de ce m-ar interesa statistica...

  16. #2096 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Nu poate sa dea nici un Microsoft in judecata. Este absolvit de orice problema, atata timp cat aceste produse nu sunt oficial in Romania. Iar daca ei au anuntat ca vor trimite produsul mai chel in Grecia sau eu mai stiu unde, iar cei care l-au primit si redistribuit nu au anuntat, este vina lor.

  17. #2097 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    guys am postat mai sus. vorbiti la suport la M$ pt ca aveti factura si nu cred ca nu se poate rezolva. mai greu e in cazul lui Mo ca lui ii lipsesc si cele 2 iteme pe langa coduri

  18. #2098 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Consola Xbox 360 Elite Holiday Value Bundle apare cum scrie pe site _1.11_ ?

  19. #2099 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Khan - da, ai dreptate. Pe termen scurt si strict din punctul consumatorului in cazul Forza asa ar fi mai bine. Dar de cele mai multe ori preturile sunt la acelasi nivel.
    tray - consola este in stoc.

    ---------- Post added 29-10-2009 at 05:07 PM ----------

    Despre Forza, Microsoft zice (nu traduc ca sa nu modific ceva):
    Cele 5 masini:
    1. Regarding the five cars, you should insert the first disk & from the menu you press install & then you enter the second disk. In this way you download 37 Asian cars, 39 European, 28 American & 3 racing tracks.
    Despre tema:
    2. About NXE there is no code needed. When you make the installation, it asks you if you want to upgrade & there you should press YES.
    Despre VIP
    3. The Access to the VIP program & classics cars package, is only for the Xbox Live, which is not available.

    ---------- Post added 29-10-2009 at 05:07 PM ----------

    Eu nu pot testa inca acestea, daca doriti sa incercati imi puteti trimite concluziile ca sa ii informez.

  20. #2100 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    OK. Pe rand:

    1. Masinile enumerate acolo sunt incluse si in varianta normala. Raspunsul asta de 'manual' ne cam ia de prosti. Cele 5 masini sunt:
    • Audi R8 5.2 FSI Quattro (Forza Motorsport 3 Cover Car)
    • Acura NSX (Forza Motorsport Cover Car)
    • Nissan Fairlady (Forza Motorsport 2 Cover Car)
    • Aston Martin DB9 (Forza Motorsport 2 European Cover Car)
    • 2008 Dodge Charger Stock Car (with Xbox 360 livery)
    Si NU sunt incluse pe discul 2.

    2. Nu mi s-a cerut nici un update la instalare. Insa pe site-ul Forzamotorsport.net ni se spune ca va aparea in curand.

    3. OK, dar am platit pentru ele. Aici e vorba totusi de ALTE 5 masini decat cele enumerate mai sus.
    • 2009 Aston Martin DBS
    • 2009 Chevrolet Corvette ZR1
    • 2007 Ferrari 430 Scuderia
    • 2007 Lamborghini Gallardo Superleggera
    • 2007 Porsche 911 GT3 RS (997)

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 105 of 452 FirstFirst ... 5 55 95 103 104 105 106 107 115 155 205 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts