Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 107 of 452 FirstFirst ... 7 57 97 105 106 107 108 109 117 157 207 ... LastLast
Results 2,121 to 2,140 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #2121 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    MrIacob - noi incercam sa il ai pe data de 10.11.2009.

  2. #2122 SP
    Member Snoopz's Avatar
    care e faza cu membru gameshop?daca sunt inregistrat beneficiez de reducerea aia?sau trebuie sa indeplinesc anumite criterii?

  3. #2123 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    jocul va fi pe stoc in data specificata pe site ? Pagina Produsului

  4. #2124 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by Snoopz View Post
    care e faza cu membru gameshop?daca sunt inregistrat beneficiez de reducerea aia?sau trebuie sa indeplinesc anumite criterii?
    gameshop ofera card de membru cu reducere 10% pt clienti (nu mai tin minte de la ce suma) aici avem cod pt reducere de 15% si il gasesti pe HOME

    cheers

  5. #2125 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by ineedmoney93 View Post
    jocul va fi pe stoc in data specificata pe site ? Pagina Produsului
    Foarte probabil. Astept o confirmare saptamana viitoare.

  6. #2126 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Legat de MW2, poti obtine o confirmare?

  7. #2127 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...dar despre Tekken 6: Limited Edition (X360)?

  8. #2128 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Mika - MW2 este confirmat.
    RonanN1 - in fiecare zi ii intreb si nu mi-au dat un raspuns inca. Te anunt imediat cum stiu ceva.

  9. #2129 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Salut Razvan. As vrea sa dau si eu comanda la voi astazi de Forza 3 Limited Edition, insa presupun ca nu pot fi sigur ca voi gasi in pachet si breloc-ul + stick-ul, right?

  10. #2130 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Salut, cum pot anula o precomanda facuta la gameshop? Tocmai mi-am dat seama ca nu am posibilitatea asta pe site (sau sunt eu chior...).

    Thx.

  11. #2131 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Junnkie - daca doresti pot trimite pachetul la birou, il pot desface si il pot trimite catre tine apoi, dar ar dura cu 1 zi mai mult. Am avut problema la un singur joc cu acel breloc si vom incerca sa il inlocuim si in acel caz.

    SublimingSun - nu se anuleaza pe site. Cand avem produsul in stoc te sunam si ne anunti atunci sa nu o mai trimitem. Nu se trimite niciodata fara confirmare telefonica.

  12. #2132 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Si stick. Amandoua lipsesc

  13. #2133 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, le-am spus despre ambele, daca primesc ceva te voi informa imediat.

  14. #2134 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    In mod civilizat problema trebuia sa se rezolve cu clientul cat mai repede, problema vanzatorului cu importatorul nu are legatura cu clientul. A fost livrat un produs incomplet din varii motive, acest lucru ar trebui sa afecteze clientul foarte putin dupa ce s-a facut greseala.

  15. #2135 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    GreyhounD - am oferit retur si refund complet dar DJ Mo nu a dorit sa faca retur in acest moment. Oferta este valabila in continuare, nu este nicio problema.

  16. #2136 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Nu fac retur. Azi il pun spre voi. Maine ajunge la voi. Maine sau poimaine trimiteti voi. Raspoimaine la mine. Si daca produsul care ajunge iar la mine, are lipsa si el?

  17. #2137 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    GreyhounD - am oferit retur si refund complet dar DJ Mo nu a dorit sa faca retur in acest moment. Oferta este valabila in continuare, nu este nicio problema.

    Nu vreau sa fiu carcotas pentru ca este greseala mea in legatura cu acest produs, dar intai imi spui ca nu ma crezi ca sunt pachete diferite, dupa ce se vede ca asa este nu mai spui nimic, insa intervii in relatia cu clientul din perspectiva unui observator. Chiar nu mi se pare corect cum actionezi. Te rog sa nu ma intelegi gresit, doresc sa fac cum e mai bine pentru client, dar nu esti deloc constructiv.
    Pai in continuare nu cred ca ar face Microsoft pachete diferite, dar nu are rost sa continuam discutia, am si zis ca ma opresc in acel subiect pentru ca e posibil ca tu sa stii mai multe.
    Apoi, eu ti-am spus cum ar fi fost normal sa se rezolve o problema, evident din perspectiva mea. Vina clar nu este a voastra, dar imaginea site-ului are de suferit din cauza acestei greseli. Acum voi faceti cum considerati, eu mi-am expus o parere neconstructiva. Nu ma intelege gresit, e de laudat ce faceti voi, dar mereu exista loc de mai bine. Sau nu se poate sa-mi exprim o parere?

    L.E.: Dj Mo, cel mai bine ti-l verifica RvsS si te duci si-l ridici personal, ca sa nu mai stai o saptamana. Eu zic ca mai bine de atat nu se poate

  18. #2138 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Dj Mo -Pot sa il cer la birou, sa il desfac si sa ma asigur daca doresti.

    GreyhounD - am editat raspunsul meu, ma limitez la a furniza informatiile pe care le obtin cat mai repede catre voi si va puteti forma o parere. Nu imi voi mai exprima parerile personale. Multumesc.

  19. #2139 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Asta inseamna inca o zi in plus la ce am enumerat eu. Asta este. Astept. Daca trimit bine, daca nu, imi fac scrumiera din carcasa de collector.

  20. #2140 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Se preconizeaza ceva amanari pentru Dragon Age?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 107 of 452 FirstFirst ... 7 57 97 105 106 107 108 109 117 157 207 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts