Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 123 of 452 FirstFirst ... 23 73 113 121 122 123 124 125 133 173 223 ... LastLast
Results 2,441 to 2,460 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #2441 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Mask - da, sigur.

    RonanN1 - da, oricate jocuri, vb cu colega mea cand te suna sa trimita si Xbox Limited. Transport gratis cu codul de reduceri, chiar daca reducerea nu e.

    ineedmoney93 - modificam, mersi.
    Ref. la transport desi am introdus codul vad ca totusi s-a adaugat la plata finala ( 19 ron ), e ok asa ? ( am cumparat 2 jocuri )

  2. #2442 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Razorel - nu se mai modifica, bafta ta
    Mask - dau mai departe numarul. Mai este in stoc.

    La anumite produse sunt foarte putine in stoc, nu va suparati daca nu prindeti, sunt multe produse diferite.

    ---------- Post added 04-12-2009 at 02:32 PM ----------

    muggs - nu este, te rog precizeaza cand te suna ca ai cod de membru sa nu mai adauge transportul.

  3. #2443 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Razorel - nu se mai modifica, bafta ta
    ...și a mea!

  4. #2444 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Ok, o sa astept telefonul cu mare placere

  5. #2445 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Mersi , am comandat cu plata ramburs , daca selectam card mi-ar fi retras si suma respectiva si banuiesc ca era mai complicat dupa

  6. #2446 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Far Cry 2 la 69,90 RON pentru PS3 este varianta platinum sau varianta normala?

  7. #2447 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Razvan, dar s-a inregistrat comanda? Ca eu n-am primit nici un mail de confirmare.

  8. #2448 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Razorel View Post
    Razvan, dar s-a inregistrat comanda? Ca eu n-am primit nici un mail de confirmare.
    ...durează puțin. Eu de c�teva minute-am primit mailul de confirmare.

  9. #2449 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    RvsS raspunde-mi si mie te rog la PM

  10. #2450 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ionutz83 - cred ca varianta normala.
    skorch - ai PM.

  11. #2451 SP
    Member D3evil's Avatar
    Am plasat si eu o comanda la Bioshock CE. Inca nu am primit mail de confirmare si vad ca nici transportul nu e gratis din ce imi arata pe site. Daca ii dau dau colegei tale codul de membru in momentul in care sunt sunat voi avea transport gratuit?

    L.E: Am citit mai sus acum si se pare ca asa este.

  12. #2452 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...durează puțin. Eu de c�teva minute-am primit mailul de confirmare.
    Eu tot n-am nimic
    edit: De ce am o vaga impresie ca o sa raman fara? Vad ca tot mai multi isi iau Bioshock CE

  13. #2453 SP
    Member kane86's Avatar
    Extraordinare promo-urile. Tocmai mi-a ajuns C&C Saga. Aaahh....old days...

  14. #2454 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    am facut o comanda in jurul orei 13 pentru Prince Of Persia PS3. Nu am primit email de confirmare si nici nu am fost sunat. E cumva vreo problema cu comanda ?

  15. #2455 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Join the club
    edit: Pooaul nu ai cum sa le primesti luni pentru ca Gameshop nu lucreaza in weekend si azi nu se mai trimite nimic

  16. #2456 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Razvan, daca fac comanda la niste jocuri astazi le voi primi luni? Intreb pentru ca sunt plecat din localitate pana duminica si sa stiu ce adresa pun.

  17. #2457 SP
    Member Kratos's Avatar
    Asa da ! La cat mai multe astfel de oferte ! Sa speram la inca o serie de super oferte in perioada de Sarbatori ?

  18. #2458 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    ineedmoney93 - la noi ajung, am observat ca mailurile la voi ajung mai greu. Nu cred ca e o problema, dar daca imi dai nr. tau de telefon pe PM pot verifica.
    pooaul - la 24 h dupa confirmarea telefonica in zilele lucratoare, deci probabil se suna luni si se trimite marti.
    Razorel - ai pe PM ca s-a inregistrat comanda ta.

    ---------- Post added 04-12-2009 at 05:16 PM ----------

    Kratos - nu cred, acum pierdem pe jocurile astea, dupa sarbatori speram sa se termine din stoc si sa ne concentram pe noutati, nu putem pierde tot timpul

  19. #2459 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Sper sa prind si eu Bioshock CE. Exista vreo estimare cam la cate bucati au fost/cate comenzi s-au facut? Pt ca banuiesc ca nu se lucreaza maine si nu stiu daca rezist pana luni cu curiozitatea

  20. #2460 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    As avea si eu aceiasi intrebare insa despre Prince Of Persia (PS3).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 123 of 452 FirstFirst ... 23 73 113 121 122 123 124 125 133 173 223 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts