Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 124 of 452 FirstFirst ... 24 74 114 122 123 124 125 126 134 174 224 ... LastLast
Results 2,461 to 2,480 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #2461 SP
    Junior Member Amur's Avatar
    Razvan veti aduce in viitior si accesorii de ps3 originale, in special cabluri?

  2. #2462 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    VAIIII , cat de tarziu am vazut oferta , sper ca mai prind si eu un Bioshock CE

  3. #2463 SP
    Junior Member fluber's Avatar
    se stie ceva despre o posibila repetare a seriilor ,,super elite''?

  4. #2464 SP
    Junior Member morpheus2k5's Avatar
    Din nou multumesc Gameshop pentru promptitudine. Vineri am facut comanda, iar astazi, Sambata, a venit.
    Cu toate astea vreau sa reprosez conditia in care se afla Bioshock CE X360 pe care tocmai l-am primit. Inteleg ca e o editie destul de veche si ca e greu sa gasesti o cutie in stare nou nouta, mai precis trec cu vederea colturile sterse de la atata plimbat dintr-o mana in alta, insa inghesuitul intr-o cutie si indesatul in ea fara bubble-wrap a indoit ambalajul CE-ului destul de mult. Din cauza asta carcasa Soundtrack CD-ului este indoita si un pic rupta coperta.
    Datorita lipsei bubble-wrap-ului, Colin McRae DiRT a avut loc sa se miste prin cutia in care au venit cele 2 jocuri si a sarit DVD-ul rezultand o fina zgarietura la exteriorul CD-ului.
    M-am hotarat sa scriu acest post dupa ce am vazut starea in care se aflau jocurile achizitionate, avand in vedere ca si la comanda mea precedenta una dintre cele 2 copii de Dragon Age CE achizitionate avea steel case-ul indoit datorita unei ambalari necorespunzatoare.
    O mai mare grija la ambalare ma scuteste atat pe mine ca client de probleme, dar si pe distribuitor. In mod surprinzator nu de la Fan Courier este problema pentru ca, in cazul de astazi, cutia de carton este intr-o stare excelenta. Problema poate fi ori de la distribuitorii de la care Gameshop isi fac stocul, ori de la cei care fac pachetele si lucreaza in cadrul Gameshop.
    Client fiind am pretentii ca produsele achizitionate sa se afle intr-o stare excelenta, nou nouta. De aceea si achizitionez produse sigilate, altfel as putea sa le cumpar SH chiar de pe CG.

    Cu acestea spuse, sper ca pe viitor sa nu mai am probleme cu produsele comandate si ca prin acest post am atras atentia asupra problemei.

    PS: Inca sper ca intr-un viitor apropiat veti facilita ridicarea comenzilor de la sediu sau, Doamne-ajuta, la deschiderea unui magazin Gameshop si sa avem si noi astfel un "magazin de jocuri".

  5. #2465 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Eu n-am avut nici o problema cu ambalarea coletelor, si toate au ajuns in stare perfecta Repede ai primit CE de Bioshock. Ai facut comanda inainte de ora 1?

  6. #2466 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Amur - da, se pot aduce, ce cablu te intereseaza mai exact?
    fluber - super elite (xbox cu 250 GB) nu apare deocamdata in niciun plan, nu e anuntata nicio noua consola cu aceste caracteristici.
    morpheus2k5 - am retinut. Intr-adevar, unele dintre produsele din aceste oferte sunt venite inapoi din magazine, au fost expuse la raft in unele cazuri. Sunt primite de noi si verificate pentru a fi in stare buna de revanzare, dar uneori cei din depozit se misca mai repede si le mai scapa astfel de detalii, imi pare rau. Pentru orice produs care nu corespunde 100% ne poti contacta si il putem lua inapoi.

    Despre magazin GS - e in plan, unde ati dori sa fie? Ar fi necesar sa fie central, la Unirii sau e ok sa fie si in alta parte, dar langa metrou, insa cu o chirie mai mica?

  7. #2467 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Unde se introduce codul de membru?

  8. #2468 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Daca o sa fie central magazinul e ok ca ati prinde si clienti "accidentali" care s-ar plimba prin zona si vad magazinul fara a il cauta in mod direct insa pretul chiriei banuiesc ca isi va spune cuvantul asupra pretului jocurilor, sincer in loc de Unirii un vad si mai bun e centrul vechi pt. ca e plin de turisti care in mod normal nu isi bat capul cu Unirea Shopping Center.

    Cateva sugestii legate de site :

    - incercati sa actualizati sectiile de aparitii noi : au ramas identice cu data lansarii
    - mariti nr. cu ultimele vanzari din nou la 10 items - da o idee cu ce e "hot" in momentul ala
    - stocurile neaparat updatate in timp real

  9. #2469 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Khan - de Xbox 360 din pacate exista o singura bucata de CE de Bioshock, de PC sunt mai multe.
    skorch - e doar 1 bucata.

    Nu stiu insa cate comenzi s-au facut pe fiecare dintre produse in acest moment, trebuie sa asteptam ziua de luni.

  10. #2470 SP
    Senior Member Nash's Avatar
    De Heavenly Sword tot atatea sunt? Am vazut ca la Prince Of Persia s-au facut cam vreo 10 comenzi daca nu chiar si mai mult.

  11. #2471 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Khan - de Xbox 360 din pacate exista o singura bucata de CE de Bioshock, de PC sunt mai multe.
    ...cum o singură bucată

    Păi am dat cel puțin...4 oameni comandă lol

    Razorel
    Eu
    ...restul (nu cunosc exact).

    Eu unul am primit mail de confirmare ieri (Fri, December 4, 2009 1:27:36 PM)...cred că și Razorel.

    Cum se face departajarea?

  12. #2472 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    E in ordinea in care s-au dat comenzile, imi pare rau ca nu sunt mai multe.

  13. #2473 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    E in ordinea in care s-au dat comenzile, imi pare rau ca nu sunt mai multe.
    Cool

    Păi no...eventual pune pe forum, luni, care e ordinea. E mai fun așa lol

    Razorel, mailul la control! lol

  14. #2474 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Eu inca n-am primit nici un mail. Sper sa nu fie asta un impediment. Ronan, am dat comanda pe la 1:17PM, chiar inainte sa scriu pe forum.

  15. #2475 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by MrIacob View Post
    Unde se introduce codul de membru?
    Nu mai conteaza
    Attached Images Attached Images 34769d1253718513-gameshop-ro-informatii-noutati-sugestii-1.jpg

  16. #2476 SP
    Member taz@'s Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Khan - de Xbox 360 din pacate exista o singura bucata de CE de Bioshock, de PC sunt mai multe.
    skorch - e doar 1 bucata.

    Nu stiu insa cate comenzi s-au facut pe fiecare dintre produse in acest moment, trebuie sa asteptam ziua de luni.
    salut.pe PC sunt mai multe bucati de CE sau standard si la ce pret?mersi.

  17. #2477 SP
    Junior Member Amur's Avatar
    M-ar interesa un cablu component AV sony, dar autentic cu sigla playstation, ca prin magazine nu gasesc decat de la alti producatori gen "hama", etc. Exact asa e :http://www.myps3.com.au/img/accessor...onent-AV-1.jpg Are 3 m.

  18. #2478 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Chiar vroiam sa va pun sa aveti grija cu CE-ul de la Bioshock. Eu am vrut sa iau cadou unui amic o astfel de editie, si am ramas ingrozit de ce am gasit (atat in MediaGalaxy cat si in Flanco). Mai toti Big Daddy aveau cate un brat lipsa, sau se plimbau "bucati" din ei prin cutie. N-am gasit o singura bucata intreaga. Din pacate aici vanzatorul nu cred ca are mare vina (sau are la fel de mare precum transportatorul), figurina ne-avand nici-un fel de protectie in micuta lui cutie. Oare ar fi pierdut atat de mult daca ar fi pus 10cm de bubble wrap ?

  19. #2479 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Chiar vroiam sa va pun sa aveti grija cu CE-ul de la Bioshock. Eu am vrut sa iau cadou unui amic o astfel de editie...
    ...asta vreau să fac si eu

  20. #2480 SP
    Junior Member morpheus2k5's Avatar
    Comanda am dat-o vineri la ora 08:30 aproximativ, la 10:15 am fost sunat si mi s-a spus ca jocurile vor veni Luni sau Marti. Au venit sambata deci promptitudine maxima.
    Big Daddy-ul meu este intr-o stare perfecta si pe mine figurina ma interesa in mod special deci nu voi trimite nimic inapoi Razvan.

    Cat despre magazin, oriunde ar fi absolut perfect. Suntem foarte multi care achizitionam jocuri de la voi si nu cred ca ar fi atat de mare problema de a te deplasa pana la un magazin situat mai periferic sa spun asa.
    Un magazin mai periferic ar avea o chirie mai mica, chirie care implica preturi mai mici, preturile mai mici atrag mai multi clienti si tot asa.
    Eu unul as fi multumit cu un magazin GS oriunde ar fi amplasat acesta

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 124 of 452 FirstFirst ... 24 74 114 122 123 124 125 126 134 174 224 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts