Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 125 of 452 FirstFirst ... 25 75 115 123 124 125 126 127 135 175 225 ... LastLast
Results 2,481 to 2,500 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #2481 SP
    Member kane86's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Amur - da, se pot aduce, ce cablu te intereseaza mai exact?
    fluber - super elite (xbox cu 250 GB) nu apare deocamdata in niciun plan, nu e anuntata nicio noua consola cu aceste caracteristici.
    morpheus2k5 - am retinut. Intr-adevar, unele dintre produsele din aceste oferte sunt venite inapoi din magazine, au fost expuse la raft in unele cazuri. Sunt primite de noi si verificate pentru a fi in stare buna de revanzare, dar uneori cei din depozit se misca mai repede si le mai scapa astfel de detalii, imi pare rau. Pentru orice produs care nu corespunde 100% ne poti contacta si il putem lua inapoi.

    Despre magazin GS - e in plan, unde ati dori sa fie? Ar fi necesar sa fie central, la Unirii sau e ok sa fie si in alta parte, dar langa metrou, insa cu o chirie mai mica?
    Atat timp cat preturile nu vor fi alterate nu conteaza . Oricum, intr-o locatie cu o chirie mai mica e ok pentru ca se va auzi oricum de voi si nu veti duce lipsa de clienti. Intr-un loc central intradevar ati putea avea mai multi clienti, dar depinde daca renteaza chiria. Va faceti voi niste calcule

  2. #2482 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Dar magazinul asta trebuie neaparat in Bucuresti?

  3. #2483 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Cand ajunge in stoc? Pagina Produsului

  4. #2484 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by MrIacob View Post
    Cand ajunge in stoc? Pagina Produsului
    Este in stoc.

  5. #2485 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    De ce nu merge sa introduc codul de pe CG Home Page?Imi spune "Cod invalid".As vrea sa comand Assasin's Creed [PS3].Il mai aveti in stoc?

  6. #2486 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Salut Razvan!Luni sper ca ma va suna pentru confirmarea comenzii(MW2 PS3),comanda am facut-o de vineri.
    PS:Sigur mai este in stoc?

  7. #2487 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Walkman - merge, am verificat acum.
    Mask - asa ar trebui, vineri era in stoc.

  8. #2488 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    La mine tot "Codul dumneavoastra este invalid" apare

    LE:Nevermind,a mers

  9. #2489 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Daca doriti Bioshock CE, exista cateva bucati de PC aici Pagina Produsului. E acelasi pret ca si varianta de Xbox. Nu sunt multe, dar mai este o sansa

    Concurs, mare concurs:

    Mergeti in Mall Vitan la Diverta pe 11.12.2009 si veti putea canta la instrumentele din Rock Band. Puteti castiga o chitara reala asemenea celei solistului de la Rotting Christ (pe coloana sonora a jocului Brutal Legend). Link la premiu - GROSMANN Guitars - . Parere personala - arata de mori! ()

    Maine se deschid inscrierile si sunt doar 16 locuri, anunt maine cum e treaba.

  10. #2490 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Răzvan,

    Am �nțeles că a ajuns Tekken 6 - Limited Edition (X360) - vreau doar să �ntreb...

    ...voi mai primi ceva telefon? Sau se trimite direct. Că vreau să știu cum să-mi organizez timpul. Eu oricum altceva n-am ce face dec�t să mă joc 24/7 dar zic așa...�n caz că intervine ceva.

    Mulțumesc.

    *p.s.

    Cum stă treaba cu Bioshock CE (X360) - care ia ultima bucată? lol

  11. #2491 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Mie mi-a zis ca nu mai e pe stoc

  12. #2492 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by Razorel View Post
    Mie mi-a zis ca nu mai e pe stoc
    no...
    Attached Images Attached Images 3841784408_5e1c62d9fc.jpg

  13. #2493 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    RvsS am scris si mai sus in thread dar mai revin inca o data , faceti ceva legat de situatia stocului...incercati sa il updatati cumva in timp real...de ex dj hero care eu o sa il primesc maine la voi inca apare cu "In curand" , Dirt de 360 care l-am comandat vineri mi s-a comunicat acum ca nu mai este disponibil desi pe site inca mai apare cu "Stoc limitat" , ar fi bine daca ati incerca sa depasiti momentul "discutam pe telefon"...

  14. #2494 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Nu era chestia asta cu "stoc in real time" una din imbunatatirile noului site? Nu mai stiu, intreb.

  15. #2495 SP
    Member Imperatore's Avatar
    din pacate si Modern Warfare 2 apare la sectiunea pentru Ps3 ca fiind pe stoc, cand defapt nu este.

    just to let you know

  16. #2496 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Razvan, eu mi-am modificat comanda de Bioshock CE la telefon si am optat pt. un DMC 4 si am rugat-o pe doamna/domnisoara sa mi le trimita in acelasi pachet. Ramane valabil codul de membru de la Eternal Sonata, pentru transport gratis, nu?

  17. #2497 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Despre stoc - este aproape in timp real. Ce se intampla de fapt - exista un stoc si se dau comenzi. A doua zi, depozitul ne informeaza noul stoc. Intre momentul in care se inchide o zi de lucru si se prelucreaza comenzile si a doua zi exista un scurt interval in care pot aparea aceste diferente. Incercam sa le tinem la minim, dar inca nu exista o solutie mai buna. Este un pas mare inainte fata de site-ul vechi, dar inca nu este perfect.

  18. #2498 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Daca doriti Bioshock CE, exista cateva bucati de PC aici Pagina Produsului. E acelasi pret ca si varianta de Xbox. Nu sunt multe, dar mai este o sansa

    Concurs, mare concurs:

    Mergeti in Mall Vitan la Diverta pe 11.12.2009 si veti putea canta la instrumentele din Rock Band. Puteti castiga o chitara reala asemenea celei solistului de la Rotting Christ (pe coloana sonora a jocului Brutal Legend). Link la premiu - GROSMANN Guitars - . Parere personala - arata de mori! ()

    Maine se deschid inscrierile si sunt doar 16 locuri, anunt maine cum e treaba.

    unde putem gasi mai multe detalii despre concurs man? pt ca sunt interesat pt fiul meu din pacate numai chitara pt ca la tobe nu prea ii iese pe expert are vreo legatura cu cel de GH despre care am auzit niste zvonuri sau va veni si ceva pt GH?

    a si unde se pot face inscrierile

    multumesc

  19. #2499 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Cred ca maine voi putea sa va spun unde se fac inscrierile. Asta e concursul muzical, nu se face cu GH nimic in viitorul apropiat.

  20. #2500 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    cand voi fi sunat pentru confirmare?
    am comandat in jurul orei 13, vineri 4 dec

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 125 of 452 FirstFirst ... 25 75 115 123 124 125 126 127 135 175 225 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts