Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Hey there!

It looks like you're enjoying Console Games but haven't created an account yet. Why not take a minute to register for your own free account now? As a member you get free access to all of our forums and posts plus the ability to post your own messages, communicate directly with other members and much more. Register now!

Already a member? Login at the top of this page to stop seeing this message.

---

Hello!

Se pare ca iti place Console Games insa nu ti-ai creat inca un cont. Pentru a beneficia de toate avantajele iti ia doar un minut sa te inregistrezi si este gratuit. In plus ca membru poti accesa nelimitat toate functiile acestui website, comunica direct cu ceilalti si participa la concursuri, tournaments, arcade, etc. Multumim anticipat pentru intelegere ! Inregistreaza-te acum !

Daca esti deja membru ConsoleGames.ro si inca iti apare acest mesaj, te rugam sa te loghezi cu userul si parola pentru a nu mai fi deranjat. O zi buna !

Page 148 of 452 FirstFirst ... 48 98 138 146 147 148 149 150 158 198 248 ... LastLast
Results 2,941 to 2,960 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #2941 SP
    Member cristi-dinu's Avatar
    Pentru PS3 se aude de vreun bundle nou?

  2. #2942 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nimic nou anuntat.

  3. #2943 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar

  4. #2944 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    l0st - Limited de Battlefield Bad Company 2, Final Fantasy XIII, Limited Edition din Just Cause 2. Acestea sunt pe termen scurt.

  5. #2945 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Bioshock-ul, primul, pentru Xbox 360 este varianta normala? sau classics ( Pagina Produsului )

  6. #2946 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Este varianta standard, steelbook si mai sunt cateva bucati.

  7. #2947 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Steelbook?! Nu am vazut pe site...la ce pret este varianta steelbook?

    ...sau numa varianta steelbook o aveti?

  8. #2948 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Nu o sa aveti GH la reducere si pt PS3?

  9. #2949 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Ce varianta steelbook de bioshock aveti?

  10. #2950 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Este doar varianta steelbook in stoc, adica varianta normala, standard. Are carcasa metalica, nu difera in rest continutul, este continut standard.

    Muthu Raoul - nu am inteles exact intrebarea, Guitar Hero? Care dintre ele, bundle sau doar soft si la ce reducere te referi?

  11. #2951 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Cam cand primesc BFBC2 LE daca fac o precomanda?

  12. #2952 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    salut, am facut o precomanda la Final Fantasy XIII de doua ori din greseala. Pot anula una din ele ?

  13. #2953 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Cam cand primesc BFBC2 LE daca fac o precomanda?
    La orice precomanda efectuata noi incercam sa livrama in ziua lansarii, respectandu-se conditiile de livrare (adica o confirmare telefonica cu 1-2 zile inainte).

    In acest caz, daca faci precomanda si te contactam telefonic si confirmi, noi il trimitem astfel incat sa il ai in ziua lansarii - 5.03.2010.

    ---------- Post added 24-02-2010 at 10:29 PM ----------

    Quote Originally Posted by the_fool2k View Post
    salut, am facut o precomanda la Final Fantasy XIII de doua ori din greseala. Pot anula una din ele ?
    Da, sigur. Cand suna colega mea, informeaza-o ca sunt 2 comenzi identice si sa anuleze una dintre ele.

  14. #2954 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Parca nu mai trec zilele asta odata, sa sune curierul cu FF XIII in brate

  15. #2955 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    RvsS Am facut si eu o comanda astazi la ora 15:00 data 24.02.2010 la Call of Duty World at War Collectors's Edition,crezi ca ar ajunge maine dupa ora 15:00-16:00?(25.02.2010)?

  16. #2956 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Daca nu te-au sunat inseamna ca nu l-au trimis.

  17. #2957 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Uite ce scrie pe site : "trimiterea comenzilor in aceeasi zi cu comanda se va efectua doar pana la ora 13:00 in fiecare zi lucratoare. Orice comanda trimisa catre noi dupa ora 13:00 va fi inregistrata si coletul va fi trimis in urmatoarea zi lucratoare dupa confirmarea dumneavoastra telefonica."

  18. #2958 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by l0st View Post
    RvsS Am facut si eu o comanda astazi la ora 15:00 data 24.02.2010 la Call of Duty World at War Collectors's Edition,crezi ca ar ajunge maine dupa ora 15:00-16:00?(25.02.2010)?
    Nu se trimite inainte de confirmarea telefonica. Daca ai facut pentru Xbox 360, este in stoc si va putea fi trimis maine, ca sa ajunga vineri, dc ne confirmi telefonic.

  19. #2959 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Razvan, aveti poza de Ps3 la Wolfenstein de Xbox Mi-a sarit in ochi la promotii.

  20. #2960 SP
    Junior Member morpheus2k5's Avatar
    Razvan, vom putea achizitiona vreodata de la Gameshop produse Rock Band 1/2? Daca da, veti putea aduce si instrumente?
    Bundle-uri de Rock Band, fie el 1 sau 2, nu am gasit in nici un alt magazin de profil in Romania. Stiu de asemenea ca in trecut se vorbea de aducerea jocurilor (doar software) si ca au fost la vanzare si X360 Arcade Beatles Rock Band. Concluzionez de aici ca a fost posibil un acord de vanzare a produselor marca Rock Band in Romania chiar daca ele erau incluse intr-un Bundle X360.
    As fi interesat de cumpararea unui bundle Rock Band, de preferat Rock Band 2 dar as fi prea exigent. M-as multumi cu bundle-ul de Rock Band 1 si stiu ca nu as fi singurul de aici.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 148 of 452 FirstFirst ... 48 98 138 146 147 148 149 150 158 198 248 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts