Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 161 of 452 FirstFirst ... 61 111 151 159 160 161 162 163 171 211 261 ... LastLast
Results 3,201 to 3,220 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #3201 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    Pana cand vor tine reducerile acestea? Pentru ca acuma is praf la capitolul bani....

  2. #3202 SP
    Junior Member Morganxxx's Avatar
    Sanjuro - nu se iau banii tai inainte de a se confirma telefonic. Ei sunt in acest moment la procesatorul de plati prin card. Din pacate, nu se poate returna doar o parte dintre ei, deci cel mai probabil ii vom returna pe toti si poti face o noua comanda, dar inainte voi verifica care poate fi problema.

    ---------- Post added 27-03-2010 at 03:31 PM ----------

    dadu093 - cateva zile, nu am o data exacta.

    ---------- Post added 27-03-2010 at 03:32 PM ----------

    muggs - precizeaza te rog telefonic acest lucru ca sa nu mai treaca colega mea si transportul.

  3. #3203 SP
    Member Sanjuro's Avatar

    Re: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

    Morgan, multumesc pentru comunicare. Faceti ce trebuie sa faceti ca sa-mi primesc banii inapoi, dar macar rezervati-mi una bucata de Afro Samurai la pretul de 49,90 lei ca sa nu raman pe dinafara. Ce va mai rog este sa ma anuntati cand s-au finalizat formalitatile de returnare a sumei, ca sa stiu cand pot sa plasez noua comanda.

    Mentionez ca voi alege tot plata online, pentru ca scap de comision.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  4. #3204 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Am returnat suma din sistemul de plati online, sper sa se proceseze curand.

    Am simulat o comanda, acelasi produs si nu mi-a pus taxe de transport. Dupa introducerea codului trebuie apasat butonul Proceseaza. Se poate vedea inainte de a introduce datele contului costul total, transportul este detaliat (daca exista) de pe pagina de Internet - cosul magazinului.

  5. #3205 SP
    Member Sanjuro's Avatar
    Bag codul de membru Club Gameshop, apas Proceseaza, degeaba! Pe ecranul epayment in care mi se cere introducerea datelor de pe cardul bancar figureaza 19,00 RON pentru transport.

    LE: Am facut o noua comanda pentru Afro Samurai Xbox 360, iar sistemul a mers as advertised numai pentru optiunea "plata la livrare", pe care, de altfel, voi si merge de data aceasta. Se pare ca exista probleme, in sensul ca iti adauga contravaloarea transportului indiferent de introducerea unui cod de membru, numai la plata cu cardul (sistemul epayment). Ma rog, nu mai conteaza acum pentru mine ca, vorba latinului, "electa una via non datur recursus ad alteram", si voi plati cash la livrare, dar ar trebui sa investigati.

    In rest, va multumesc pentru rapiditatea cu care mi-ati rezolvat problema and the all around customer support!

  6. #3206 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Rvss, dureaza un pic mai mult de data asta pana suntem sunati ?

  7. #3207 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Au ajuns cele 2 jocuri la promotie. multumesc GS

  8. #3208 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    E ok, am vorbit cu colega ta acum.

  9. #3209 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Razvan, tocmai am facut o comanda. Puteti sa faceti cumva sa plece azi? Ca de Joi nu mai sunt acasa... Multumesc
    Stiu ca abia pe la 4 vine Fan-ul, asa ca... sper si eu

  10. #3210 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Razorel - daca nu ai fost contactat inca nu poate pleca azi din pacate, am vazut mesajul tau prea tarziu.

  11. #3211 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Da... nu m-a sunat nimeni. O sa fiu si Joi pana la ora 12, si de obicei ajunge pana atunci. Sper sa ajunga si acum.

  12. #3212 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Am primit Just Cause 2 si Kane & Lynch, totul in regula.
    RvsS, multumesc pentru asistenta!

  13. #3213 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Ati avut o perioada Splinter Cell Conviction pentru precomanda. Acum nu il mai gasesc. Nu il mai aduceti?

  14. #3214 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nu il mai aducem, din pacate.

  15. #3215 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Ca tot veni vorba de Ubi , o sa aveti cumva RUSE ?

  16. #3216 SP
    Junior Member Amur's Avatar
    Razvan mai aveti cumva God of war 3 pe stoc?

  17. #3217 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    muggs - nu cred ca il vom aduce.
    Amur- din pacate, nu mai avem stoc in acest moment.

  18. #3218 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Multumesc pt. Chronicles of Riddick. A venit curierul cu o ora inainte sa plec. Abia am apucat sa-l desigilez... Peste vreo saptamana sau doua sper sa-l si joc

  19. #3219 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Nu mai apare pe site Final Fantasy XIII Limited Edition pentru PS3. Nu mai aduceti?

  20. #3220 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    istrategie - nu se mai produce si nu il mai putem aduce.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts