Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 232 of 452 FirstFirst ... 132 182 222 230 231 232 233 234 242 282 332 ... LastLast
Results 4,621 to 4,640 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #4621 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    o sa aduceti Gran Turismo 5 ? multumesc.

  2. #4622 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar

  3. #4623 SP
    Junior Member uidivo's Avatar
    buna........as avea nevoie de cateva sugestii.......de jumatate de an ma tot gandesc sa imi iau o consola insa nu m-am hotarat ce sa imi iau , intre timp am strans o suma destul de maricica........m-am gandit la toate consolele si am ajuns la concluzia ca ps2 nu are rost sa imi iau pentru ca nu se ma fac jocuri noi inafara de cele de sezon.......ps3 nu mi-as cumpara fiindca investitia este prea mare pentru mine........xbox mi-as lua un slim din alta tara cu 800 lei insa nu am unde sa il modez(va rog sa ma scuzati daca am jicnit pe cineva cu acste vorbe care incurajeaza pirateria) .............si intr-un sfarsit psp la care m-am gandit destul de mult si is pe punctul de a imi lua insa acuma va intreb daca merita investita mai ales ca eu nu calatoresc mult ar merita sa stau acasa in pat si sa ma joc? Va rog niste sugestii...multumesc anticipat

  4. #4624 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    La modul in care scrii, un Atari 2600 este suficient. Te va duce capul sa joci cate ceva pe el. Nu recomand ceva mai nou.

  5. #4625 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Fable 3 Collectors Edition?
    pe site scrie lansarea pe 03.11... dar nu apare ca fiind in stoc.
    cand o sa-l aveti?

  6. #4626 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Quote Originally Posted by uidivo View Post
    buna........as avea nevoie de cateva sugestii.......de jumatate de an ma tot gandesc sa imi iau o consola insa nu m-am hotarat ce sa imi iau , intre timp am strans o suma destul de maricica........m-am gandit la toate consolele si am ajuns la concluzia ca ps2 nu are rost sa imi iau pentru ca nu se ma fac jocuri noi inafara de cele de sezon.......ps3 nu mi-as cumpara fiindca investitia este prea mare pentru mine........xbox mi-as lua un slim din alta tara cu 800 lei insa nu am unde sa il modez(va rog sa ma scuzati daca am jicnit pe cineva cu acste vorbe care incurajeaza pirateria) .............si intr-un sfarsit psp la care m-am gandit destul de mult si is pe punctul de a imi lua insa acuma va intreb daca merita investita mai ales ca eu nu calatoresc mult ar merita sa stau acasa in pat si sa ma joc? Va rog niste sugestii...multumesc anticipat
    Eu sugerez totusi sa iei un ps3 sau xbox360 iar daca nu poti sa investesti intr-unul nou, incearca aria bazar de pe acest forum si vei gasi cu siguranta o consola second, buna. PS3 este fiabil si nu prea exista probleme cu el iar xbox cat timp este jasper, la fel, nu vei intampina dificultati. Bafta la cumparat.

  7. #4627 SP
    Banned I_Fabian_I's Avatar
    ia un ps3 este fiabil si are exclusivitati tari

  8. #4628 SP
    Junior Member uidivo's Avatar
    ok...va multumesc foarte mult pentru sugestii

  9. #4629 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Razvan, care e diferenta dintre varianta normala a Assassins Creed Brotherhood si editia D1 ? Pt. ca au acelasi pret. Merci

  10. #4630 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Editia D1 are 2 misiuni in plus:
    - The Trajan Market
    - The Aqueducts

  11. #4631 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    Fable 3 Collectors Edition?
    pe site scrie lansarea pe 03.11... dar nu apare ca fiind in stoc.
    cand o sa-l aveti?
    Este in stoc in acest moment.

    ---------- Post added 07-11-2010 at 05:58 PM ----------

    Da, lansare COD 7, mai multe detalii in link-ul postat, multumesc.

  12. #4632 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Quote Originally Posted by cosminbad View Post
    o sa aduceti Gran Turismo 5 ? multumesc.
    Up

  13. #4633 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    cosminbad - imi pare rau, dar nu am informatii despre acest titlu. Vom incerca sa il aducem, dar nimic nu este inca sigur.

  14. #4634 SP
    Member mihaidinbuc's Avatar
    Razvane, am dat o comanda la call of duty Black Ops aseara ma suna azi pentru confirmare k sa vina maine la lansare?

  15. #4635 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    mihaidinbuc - este cam tarziu acum, sunt multe comenzi de procesat inainte de comenzile de ieri, dar colegele mele se ocupa acum de acest lucru. Nu pot garanta ca ajunge la in 9.11.2010, dar vom face tot posibilul.

  16. #4636 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Salut Razvan,

    Am facut o precomanda pentru Assassin's Creed: Brotherhood Auditore Edition acum 10-15 min si nu am primit mail de confirmare. Poti face o verificare te rog?

    Mail: [email protected]

    Multumesc!

  17. #4637 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Cred "you have to give it a minute" Ti-am retrimis-o oricum pe mail.

  18. #4638 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Cred "you have to give it a minute" Ti-am retrimis-o oricum pe mail.
    Am inteles. Am intrebat deoarece la comenzile precedente am primit mail-ul instantaneu. Atata timp cat s-a luat in vedere comanda, e bine.

    EDIT: L-am primit. Mersi!

  19. #4639 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    off-topic...o sa ne strangem cativa la Brotherhood. Vad ca multi o sa il cumpere

  20. #4640 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    despre Assassin's Creed Brotherhood - Codex Edition se mai aude ceva?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts