Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 298 of 452 FirstFirst ... 198 248 288 296 297 298 299 300 308 348 398 ... LastLast
Results 5,941 to 5,960 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #5941 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    justamodel - da-mi pe PM emailul tau ca sa verific.

  2. #5942 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Razvan a spus ca, din pretul afisat pe site (nu se iau in considerare reducerile pentru membri) se scade 50%.
    justamodel, tu ce joc ai comandat?
    Vezi ca nu cumva sa fi comandat un joc care avea specificata reducerea pentru mebri, ca de exemplu, daca comanzi un joc din ala si folosesti codul de reducere gameshop de pe prima pagina, la pretul final iti va scadea 15% cu acel cod, dar reducerea de 50% se aplica din pretul intreg, nu din cel redus cu 15%.
    Repet, asta in cazul incare produsul comandat de tine avea specificat ca are reducere pentru membrii gameshop.
    Verifica sa nu fie cumva asta problema.
    Daca nu e asa, inseamna ca a fost o eroare.

  3. #5943 SP
    Junior Member Andre's Avatar
    Multumesc GAMESHOP & CONSOLEGAMES
    Comanda :TDU2-XBOX360 a ajuns

  4. #5944 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Ionutz83 View Post
    Razvan a spus ca, din pretul afisat pe site (nu se iau in considerare reducerile pentru membri) se scade 50%.
    justamodel, tu ce joc ai comandat?
    Vezi ca nu cumva sa fi comandat un joc care avea specificata reducerea pentru mebrii, ca de exemplu, daca comanzi un joc din ala si folosesti codul de reducere gameshop de pe prima pagina, la pretul final iti va scadea 15% cu acel cod, dar reducerea de 50% se aplica din pretul intreg, nu din cel redus cu 15%.
    Repet, asta in cazul incare produsul comandat de tine avea specificat ca are reducere pentru membrii gameshop.
    Verifica sa nu fie cumva asta problema.
    Daca nu e asa, inseamna ca a fost o eroare.
    ..indiferent ca produsul are reducere ptr membrii ,daca pui codul se considera doar livrarea gratis...reducerea de 50% se aplica pretului intreg..

  5. #5945 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Salut Razvan. Trebuia sa-mi ajunga si mie un joculet ieri. N-a ajuns si se pare ca nu o sa ajunga nici azi. E posibil sa vina maine sau s-a pierdut pe drum? Mersi.

  6. #5946 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    boga - da-mi pe PM adresa ta de email sau numele. Multumesc.

  7. #5947 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    ..indiferent ca produsul are reducere ptr membrii ,daca pui codul se considera doar livrarea gratis...reducerea de 50% se aplica pretului intreg..
    Exact.
    Dar, daca nu esti atent, poti sa calculezi eronat, si asta incercam sa-i spu lui justamodel sa verifice, daca nu cumva a luat un joc cu pret pentru membri, si apoi din greseala a calculat 50% din pretul redus.
    Uite, eu ieri am comandat jocul Indiana Jones And The Staff Of Kings pentru PS2, care e la pretul de 69,90 RON, dar are specificat reducerea pentru membri.
    Am adaugat jocul in cos, am introdus codul de pe prima pagina ca sa am transport gratuit, si, pretul final mi-a aparut de 59,xx RON (redus cu 15%), inclusiv in confirmarea pe e-mail.
    Ei, daca nu as fi atent, as putea crede ca am de plata 30 RON, si nu 35 cum ar fi normal.
    Eu despre asta vorbeam.
    Culmea e ca, azi m-a sunat colega lui Razvan pentru confirmare, mi-a spus ca produsul este in stoc, ca va ajunge maine sau vineri la mine, si ca voi plati doar jumatate de pret, adica 30 RON.
    Deci, pana la urma si ea s-a incurcat, sau cel putin asa cred, o sa vad maine cat o sa platesc, 30 sau 35 RON.
    Pe aceasta cale il rog pe Razvan sa verifice, ca nu vreau sa platesc mai putin decat trebuie.
    Razvan, iti trimit si PM cu e-mail-ul meu.

  8. #5948 SP
    Member justamodel's Avatar
    Am luat 1. 3x 2 60 days prepaid card: pret unitar 199.90 - pret total 599.70
    2. rdr undead nightmare: pret unitar 129.90 - pret tot 129.90
    Total 729.60 Sumele astea au fost scrise pe emailul de la voi. Din suma asta -50%.
    Pe factura la pozitia 1 valoare 314.28, valoare tva 75.43
    Pozitia 2 52.38 valoare tva 12.57
    Total 366.66 valoare tva 88.00
    Total 454.66

    Dupa emailul vostru trebuia sa platesc 364.80

  9. #5949 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    justamodel - ai PM, te va suna cineva de la noi ca sa rezolve.
    Ionutz83 - ai PM, este ok.

  10. #5950 SP
    Member justamodel's Avatar
    Am vorbit cu colega ta, imi restituie diferenta in cont. Multumesc de ajutor.

  11. #5951 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Noua promotie a zilei - in cateva minute pe site - Kinect 599,9 lei. Stoc redus.

  12. #5952 SP
    Member stefipsy's Avatar
    Razvan , nu sti aproximativ ...cam in cat timp va intra batman arkham city pentru precomenzi ?

  13. #5953 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nu am o data exacta, dar va intra sigur.

  14. #5954 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Noua promotie a zilei - in cateva minute pe site - Kinect 599,9 lei. Stoc redus.
    Are inclus si adaptorul pentru modelul phat?

  15. #5955 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Mai intreb odata poate nu s-a obsevat...
    Deci:
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Razvan, ceva sanse sa faceti rost si de Drachen Armor ca bonus pentru ACB(pc)?
    YouTube - Assassins Creed Brotherhood The Drachen Armor
    Armura asta se regaseste normal in codex edition.

  16. #5956 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Razvan, cand o sa aveti killzone 3?

  17. #5957 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by CrysMM View Post
    Are inclus si adaptorul pentru modelul phat?
    Da.

    ---------- Post added 23-02-2011 at 05:15 PM ----------

    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Razvan, cand o sa aveti killzone 3?
    Daca ai sau faci precomanda acum poate ajunge pe 25 la tine.

  18. #5958 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Poate bagati si controllerele alea de Halo Reach la o mica reducere, ar fi genial.

    Totusi, pretul la Kinect e incredibil ! Cine nu are trebuie sa profite acum !

  19. #5959 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by GeOKeR View Post
    Mai intreb odata poate nu s-a obsevat...
    Deci:

    Armura asta se regaseste normal in codex edition.
    Nu se ofera la precomanda, este doar in Codex Edition. Vom avea codex edition, va fi pe site cu putin timp inainte de lansare jocului.

  20. #5960 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    RvsS - ti-am trimis un pm

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts