Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 30 of 452 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 32 40 80 130 ... LastLast
Results 581 to 600 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #581 SP
    Member Tom_Cat's Avatar
    Pe Gameshop.ro consola XBOX 360 Pro 60GB are pretul de 899RON si scrie ca este in stoc.Daca comand consola acum, cat pe site inca mai este pretul de 899RON, in cazul in care se va scumpi voi plati diferenta?

  2. #582 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Tom_Cat - trebuie modificata aceasta informatie, nu este disponibil in stoc si nu va fi la acest pret probabil cand va reveni.

  3. #583 SP
    Member Tom_Cat's Avatar
    Probabil sa o introduceti XBOX360 Pro+ Gears of War 2 la 10xx RON?

  4. #584 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, 1059,9 lei.

  5. #585 SP
    Member Tom_Cat's Avatar
    As dori daca se poate, o lista cu consolele XBOX care se gasesc la Gameshop si preturi, pentru ca ma intereseaza sa cumpar una saptamana aceasta, eventual la inceputul saptamanii viitoare.

  6. #586 SP
    Member leggollas11's Avatar
    RvsS, terminati si voi pana vineri? ca deja sambata se face o luna de cand tot plimbati depozitul si faceti inventarul.

  7. #587 SP
    Junior Member StefC's Avatar
    Si pe cand puteti sa incepeti sa le trimiteti ?

  8. #588 SP
    Junior Member wall-e's Avatar
    Am si eu o intrebare: ieiri am comandat un xbox 360 arcade si azi vad ca e stoc epuizat temporar. Cand o sa fie iar in stoc?

  9. #589 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nu pot sa va dau o data. Am spus ca eu imi voi cumpara primul joc si cand vad ca a iesit din depozit in stare buna si vine la mine atunci inseamna ca s-a dat drumul si pot sa va anunt.

    wall-e - in 7-10 zile lucratoare. Ceea ce inseamna ca speram ca inainte de Craciun. Avem insa consola Arcade + jocul Lips care va fi in curand pe site.

    Tom_Cat- sunt mai multe bundle-uri si trebuie sa mai astept putin sa stiu preturile exacte.

  10. #590 SP
    Member Tom_Cat's Avatar
    Am si eu o intrebare pentru oficiali, sunt cat de cat bune preturile astea(in sensul de aproximatie, plus 19% TVA).
    Daca da, cand le bagati ca saptamana viitore intru in concediu si vreau sa imi cumpar un XBox 360

    http://www.consolegames.ro/forum/f9-...ori/#post38104

  11. #591 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Iata preturi finale:

    Consola Xbox 360 Pro 60 GB+ GOW 2 - 1159,9 lei (imi pare rau ca am gresit mai devreme, am scris alt pret)
    Consola Xbox 360 Pro 60 GB + Call of Duty 5 - 1159,9 lei.

    Consola Arcade + jocul Lips - 899,9 lei.

    Consolele Arcade Pro si Elite - variantele simple vor fi disponibile de saptamana viitoare - finalul acesteia si atunci voi avea si preturi. Daca aveti comenzi din trecut dati-mi un PM cu numele si jocul sa incerc sa rezolv.

  12. #592 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...Left4Dead?

  13. #593 SP
    Member Tom_Cat's Avatar
    Cabluri VGA aveti? Daca da, la ce pret?

  14. #594 SP
    Junior Member StefC's Avatar
    Am inteles, RvsS, si cand puteti incepe sa le trimiteti ? Eu aveam nevoie saptamana asta destul de urgent, dar astept dupa voi ca am mai mare incredere in voi...sper sa terminati soon ca mi se termina si mie rabdarea

  15. #595 SP
    Member Tom_Cat's Avatar
    Cam scumpe bundelurile, concurenta le au cu 100RON mai ieftine

  16. #596 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ronan - ai PM.
    Max ai PM
    Daca mai este cineva care are comanda si nu a fost contactat, va rog PM.
    Tom_Cat - unde la concurenta ?
    Cablu VGA avem si costa 119,9 lei.

    Just for fun, am atasat poza cu prima comanda din noul depozit - un COD 5 CE PC pentru mine
    Attached Images Attached Images image_00011.jpg

  17. #597 SP
    Member Tom_Cat's Avatar
    GotIt.ro, am vorbit cu ei sa ii intreb daca au Arcade, si au zis ca nu,insa imi ofera la 1051 RON Pro 60GB+GoW2

    Pana la urma ceva noutati cu preturile la versiunea standard?

  18. #598 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ok, daca e pret mai bun acolo f. bine, dar nu l-am vazut pe site la ei.

    Preturile la versiunile standard vor fi disponibile saptamana viitoare cand va veni efectiv acest import.

  19. #599 SP
    Member Tom_Cat's Avatar
    Nu au pe site nimic, oricum nu conteaza, ca eu de la GameShop vreau sa o iau pentru simplu motiv ca exista acet forum si aceasta legatura mai dinamica cu voi .

    Asteptam in cazul acesta, dar cabluri VGA aveti?

  20. #600 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Tom_Cat - am scris putin mai sus, avem si costa 119,9 lei.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 30 of 452 FirstFirst ... 20 28 29 30 31 32 40 80 130 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts