Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 376 of 452 FirstFirst ... 276 326 366 374 375 376 377 378 386 426 ... LastLast
Results 7,501 to 7,520 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #7501 SP
    Member felixxx's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    La Forza inca se estimeaza cantitatea care se va aduce, depinde de numarul de precomenzi inregistrat.
    La GoW 3 a fost o crestere a precomenzilor pe ultima suta de metri si asa s-a epuizat.

    ---------- Post added 16-09-2011 at 04:05 PM ----------

    Need for Speed the Run Limited Edition la precomanda pe site. Noutati
    Razvan, apropo de gow3 si fm4 nu se puteau aduce si editiile normale? adica e piata de la noi atat de bogata incat nu mai inghite decat editii speciale? nu ma intelege gresit, e foarte bine ca se aduc si editii speciale, dar sa aduceti DOAR astfel de variante mi se pare cam aiurea...

  2. #7502 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    L0G1X - Ma interesez si revin.

    ---------- Post added 16-09-2011 at 06:20 PM ----------

    Quote Originally Posted by felixxx View Post
    Razvan, apropo de gow3 si fm4 nu se puteau aduce si editiile normale? adica e piata de la noi atat de bogata incat nu mai inghite decat editii speciale? nu ma intelege gresit, e foarte bine ca se aduc si editii speciale, dar sa aduceti DOAR astfel de variante mi se pare cam aiurea...
    Editiile standard nu aveau ambalajul complet in limba engleza, de aceea nu s-au adus.

  3. #7503 SP
    Member bobolac's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Salut,

    Aici putem sa scriem despre GameShop.ro si voi incerca sa va raspund cat mai repede posibil la orice intrebare despre jocurile de consola si, de ce nu, de PC de la noi.

    In prima instanta, ce noutati avem:
    1. Un nou site in curand - blog, forum, design imbunatatit, stocuri in timp real.
    2. Concursuri cu premii - console de joc, jocuri, materiale promotionale.
    3. Ieftiniri - vom avea produse la preturi foarte mici - jocuri mai vechi si mai noi care timp de o zi sau o perioada scurta de timp vor avea un pret incredibil.
    4. Din ce in ce mai multe precomenzi - deja precomenzi la FIFA 09, Call of Duty 5 si vor urma multe altele.

    Ca sa mentinem threadul curat, va propun ca daca aveti o problema cu curierul sau cu o comanda sa va adresati direct la emailul/telefonul de pe site si aici sa scriem orice altceva despre piata din Romania, noi lansari, promotii, etc.

    Numai bine si succes noului ConsoleGames.ro.
    Am precomandat Fifa 12 pe Gameshop.ro si cand am intrat in contul meu nu aparea nimica. Era la 198 de roni daca nu ma insel si acuma apare cu 263 cred ca. Si acuma nici nu mai pot intra pe pagina gameshop.
    Intrebarea mea este daca mai este valabila precomanda mea.
    multumesc.

  4. #7504 SP
    Member geosnyper's Avatar
    o nelamurire am si eu !(de fapt doua)
    Am precomandat la jumatea lunii iunie mai exact pe 17 pe gameshop ,ca multi altii de altfel,Battlefield 3 limited edition physical warfare la pretul de 199.99 ron cum era afisat !
    azi din intamplare am aruncat un ochi pe site si am vazut ca pretul a explodat la 260 si ceva de ron!
    Ce se va intampla pana la urma..la ce pret il voi achiziotiona pana la urma ?(asta ar fi una)
    2. Cand am facut precomanda am primit un mail cu nr. comenzii ..pe care din pacate si din greseala l-am sters din calculator odata cu multe altele!
    Imi va afecta in vreun fel precomanda?
    Multumesc anticipat !

  5. #7505 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Quote Originally Posted by Razorel View Post
    S-a zis de un trilion de ori ca ramane valabil pretul cel mai mic.
    Asta.
    Eu nu primesc nici un mail de confirmare, si totusi ramane pre-comanda, deci nu conteaza mailul

  6. #7506 SP
    Member geosnyper's Avatar
    ok..multam' fain !

  7. #7507 SP
    Junior Member alexmantiger's Avatar
    am si eu o intrebare (poate ca s-a mai pus o data) : de ce au sarit preturile jocurilor de precomanda de la 199 lei la 259 lei?

  8. #7508 SP
    Member bobolac's Avatar
    Multumesc pentru informatie.

  9. #7509 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    bobolac - Nu exista un istoric online momentan, daca ai primit email cand ai facut precomanda, atunci este valabila.
    geosnyper - 1. da, la pretul din precomanda. 2. Nu iti afecteaza precomenzile.
    alexmantiger - acesta este pretul standard, recomandat si de producator.

  10. #7510 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Razvan, eu am facut precomanda la FIFA 12 cand era la pretul de 179,90 (a fost o promotie de weekend), dar uitasem ca am facut precomanda aia si am mai facut una si la pretul de 199,90.
    Cand ma suna pentru confirmare, pot sa specific la colega ta sa imi anuleze comanda de 199 si sa o trimita doar pe aia de 179, sau sa astept sa ma sune pentru fiecare in parte si sa spun ce si cum, ca nu as vrea sa fie incurcaturi?
    Mersi.

  11. #7511 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Cand veti incepe telefonarea celor cu precomanda la Gears 3 ?

  12. #7512 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    collector edition la diablo 3? o sa aduceti?

  13. #7513 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ionutz83 - precizeaza toate detaliile telefonic.
    rulzmaker - imediat ce jocul va fi disponibil, in cateva zile, nu am inca o data exacta.
    LeicaBogdan - nu a fost anuntata oficial o astfel de editie. Daca va fi confirmata, sunt sanse foarte mari sa o aducem.

  14. #7514 SP
    Member L0G1X's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    L0G1X - Ma interesez si revin.
    Scuze că insist, dar aş dori şi eu un update dacă se poate, să pot lua o decizie �n legătură cu acest titlu.

  15. #7515 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Sper sa pot avea maine detaliile necesare.

  16. #7516 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    da la uncharted 3, collector edition ? ca mai e putin si apare

  17. #7517 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Am intrebat si revin, pana acum raspunsul a fost "nu" pentru CE, dar mai incercam.

  18. #7518 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    ce politica mai au unii... stai sa tragi de ei sa le cumperi produsele...

    sa-i mai rugati un pic, poate ne fac onoarea sa le cumparam editia de colectie, care oricum e la pret dublu fata de cat plateste un strain.

    e stupid.

  19. #7519 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Daca te referi la Uncharted 3 este politica Sony pentru Romania. Daca te referi la alt produs - nu am inteles la care si imi poti da PM daca doresti. Multi membri intreaba pentru ca desi uneori articolele de colectie apar mai tarziu pe site (cand avem sigura confirmarea ca vin) au cateodata preturi mai bune decat oricunde altundeva.

  20. #7520 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    da, era vorba de uncharted.
    nu zic ca aveti voi vreo vina, din contra...
    era o remarca referitoare la sony.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 376 of 452 FirstFirst ... 276 326 366 374 375 376 377 378 386 426 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts