Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 401 of 452 FirstFirst ... 301 351 391 399 400 401 402 403 411 451 ... LastLast
Results 8,001 to 8,020 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #8001 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Dar nu am anuntat ca vom avea o promotie de sarbatori....

  2. #8002 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Am si eu doua intrebari:

    1. Cum codul de pe acest forum a devenit disponibil doar ptr membrii VIP eu cum obtin condul de membru de la voi?
    Stiu ca inainte se dadea un card la comanda de la voi, nu tin minte sa fi primit ceva la ultima comanda(Battlefield3).

    2. Ce se mai stie despre Star Wars: The Old Repulbic? Este valabila treaba cu codul de preorder pentru early access de pe 12.13.11? Vad ca pe site data de lansare e trecuta Martie 2012

  3. #8003 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Solozaur - 1. datele pentru club sunt aici - Club GameShop.ro.
    2. SWtOR nu se lanseaza in toate tarile in acelasi timp. In unele tari se lanseaza in 2011, in unele (la noi) in 2012.

    Daca acest lucru se va modifica, vom anunta.

  4. #8004 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Solozaur View Post
    1. Cum codul de pe acest forum a devenit disponibil doar ptr membrii VIP eu cum obtin condul de membru de la voi?
    Codul (precum si alte discounturi) este disponibil si pentru userii Premium. Detalii aici.
    Sorry, dar foarte multi isi faceau cont la noi doar pentru a se folosi de contul de discount... and that's not fair (nici pt. noi, nici pt. Gameshop). Cine doreste cu adevarat, ajuta si CG-ul si primeste si ceva inapoi... That's fair.

  5. #8005 SP
    Member Solozaur's Avatar
    @RvsS - multumesc

    @MonkY - Ma refeream la premium, dar n-a fost cu rautate. E doar ca nu prea mai apuc sa intru pe forum incat sa se justifice plata periodica.

  6. #8006 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Razvan mai am si eu o intrebare legata de codul de discound 10% membri .

    Eu nu am primit niciun cod / card / hartie cu vreun cod pe ea de cand comand. Si au fost comenzi si de ~160 - 500 RON
    E simplu. Trebuie sa cumparati 2 Prepaid Card-uri de World of Warcraft la 159.9 RON SAU orice alte jocuri in valoarea de peste 159,9 RON si veti primi gratuit in pachetul cu comanda cardul de membru al Clubului GameShop.ro cu un cod unic pe care il puteti introduce pe sit pentru o beneficia de avantaje.
    Am mai solicitat asta odata , acum ceva timp si tot n am primit codul .

  7. #8007 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    it.addi - Nu esti singurul in aceasta situatie.

  8. #8008 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    La fel si aici. Am avut comenzi si de 600 RON.

  9. #8009 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    eu am primit cardul..e adevarat..acum ceva timp.....insa se pare ca acum se aplica strategia romaneasca...beneficiezi de unele promotii doar daca ceri...

  10. #8010 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Si inca ceva
    E simplu. Trebuie sa achizionati orice alte jocuri in valoarea de peste 279,9 RON si veti primi gratuit in pachetul cu comanda cardul de membru al Clubului GameShop.ro cu un cod unic pe care il puteti introduce pe sit ( "site" e corect ) pentru o beneficia de avantaje.

  11. #8011 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by it.addi View Post
    Si inca ceva
    O fi scris si omul in graba, nu trebuie sa faci pe desteptul.
    Attached Images Attached Images _2acc5a8841f8752904d37f90a8014829.png

  12. #8012 SP
    Member s0whaT's Avatar
    L am atentionat de greseala , stai linistit .
    Nu am facut pe desteptul . Am uitat ca pe forumuri de obicei se trezesc unii sa comenteze fiecare post..

    ON : Din ce material sunt facute tricourile bonus la LA Noire ?

  13. #8013 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Referitor la site vs sit - a fost "inregimentat" termenul de sit in limba romana. Nu este des folosit, dar asta nu inseamna ca este eronat.

    Referitor la codurile de membru - nu se mai ofera cod pe hartie (adica un card efectiv) dar se trimite codul prin email. S-a raspuns la orice email de acest gen, in caz ca nu ati primit si aveti facturi care se incadreaza in conditiile prezentate pe site, nu ezitati sa dati un email la [email protected] si se va trimite codul respectiv.

  14. #8014 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Salut Razvan, acest pachet Pagina Produsului contine 5 jocuri (fiecare pe discuri si carcase separate) sau sunt toate jocurile pe un singur disc?

  15. #8015 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nu am inca informatia pentru ca nu avem o data exacta la care va veni. Cred ca sunt pe discuri separate in aceeasi carcasa.

  16. #8016 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Mass Effect 3 pe toate platformele, atat standard cat si de colectie sunt acum la precomanda.

  17. #8017 SP
    Member Nestea's Avatar
    Sal aveti Skyrim PC in stoc la unirii? Thx

  18. #8018 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nu mai este dechis magazinul de la Unirii si nu avem Skyrim in stoc.

  19. #8019 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Am primit codul de membru . Thx

  20. #8020 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Nu mai este dechis magazinul de la Unirii si nu avem Skyrim in stoc.
    cand se va redeschide magazinul Concept Store ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 401 of 452 FirstFirst ... 301 351 391 399 400 401 402 403 411 451 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts