Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 452 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 57 107 ... LastLast
Results 121 to 140 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #121 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Soop - google nu mi-a fost prieten de data asta si oficial nu mi s-a comunicat. Daca voi gasiti, dati un link, sunt si eu curios

  2. #122 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Cred ca in a doua poza se poate "deslusi" ce va contine Collectors Edition. In rest, nimeni nu spune clar ce va contine.

    Amazon.com: Call of Duty: World at War Collector's Edition: Video Games
    Attached Images Attached Images 61ojuiapnfl._ss400_.jpg

  3. #123 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    Quote Originally Posted by Soop View Post
    RvsS-ai idee ce va contine pachetul Call of Duty 5:Collector's Edition?
    Din cate stiu.. nu contine decat un cod de activare pentru o arma "unica" in multiplayer (but I could be wrong)

  4. #124 SP
    Member kane86's Avatar
    RvsS - Mi-ai mai raspuns in legatura cu Arcade-ul dar totusi crezi ca mai sunt sanse sa ajunga saptamana asta ?

  5. #125 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    kane86 - vineri s-ar putea, dar mai sigur luni. Revin cu info cand aflu sigur.

  6. #126 SP
    Member kane86's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    kane86 - vineri s-ar putea, dar mai sigur luni. Revin cu info cand aflu sigur.
    din pacate asa a fost si pe 7 si pe 15 a ramas camionul in pana ?

  7. #127 SP
    Junior Member Soop's Avatar
    RvsS deia te-am intrebat pe tine ca nici eu nu am gasit nimic pe google despre asa ceva,vad ca Monky s-a descurcat mai bine ,mersi pt info...Am observat ca mai e si o butelca pe acolo sau ceva de genul,o fi noua linie de parfumuri Call of Duty?

  8. #128 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    RvsS aduceti The Witcher EE varianta boxed cu goodies included (bonus dvd, soundtrack etc) ? Si la ce pret.

  9. #129 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    kane86 - nu cred ca se va mai intarzia, sunt deja la noi, e o problema cu actele care se va rezolva. Din ce am vazut cred ca pretul va fi de 849 ca si pana acum, dar inca nu e confirmat.

    Tekken - da, dar producatorul ne-a anuntat ca nu il poate livra pana in octombrie. Pretul va fi probabil acelasi cu al lui Witcher, undeva in jur de 139 lei.

    Consola PS3 cu hdd 80 gb in stoc.

    Soul Calibur 4 in stoc.

    Face Breaker in stoc.

  10. #130 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Sigur la pretul ala aduceti boxed? Sau doar jocul propriu-zis?

  11. #131 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Pretul e ok, aflu in curand si reconfirm daca este varianta simpla sau cu multe goodies.

  12. #132 SP
    Member felixxx's Avatar
    RvsS, totusi pentru Witcher EE ai idee daca va veni in prima parte a lunii sau in a doua? totusi octombrie e o luna lunga

  13. #133 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Sfarsitul lunii octombrie. Nu am primit inca raspuns despre goodies.

  14. #134 SP
    Member kane86's Avatar
    daca luni de exemplu mi se prelucreaza comanda de arcade (pp ca azi nu mai sunt sanse) primesc consola tot luni sau marti?

  15. #135 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    kane86 - In 24 de ore se livreaza, deci daca se trimite luni o ai marti.

    kane86 - recomand sa mai astept putin, se pare ca vom avea si noi parte de ceva ieftiniri.

  16. #136 SP
    Max
    Member Max's Avatar
    RvsS, de Need for Speed Undercover se aude ceva ?

  17. #137 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Max - sigur, va veni la lansare, preturi cunoscute adica intre 99 si 119 PC si 219 - 239 PS3, Xbox 360. Il vom pune pe site la precomanda, e timpul

  18. #138 SP
    Member obidan's Avatar
    NU mai vreau sa fac precomanda la voi niciodata
    pe 17 am primit telefon, si inca nu am Warhammer SE, s-a intamplat la fel cu Bad Company, unde a trebuit sa sun la voi sa imi spuneti ca ati avut o problema cu transportul. NU ma intereseaza, am facut pre-order pentru a primi jocul in ziua cand apare sau macar cu 1 zi intarziere, pentru ca nu lucrati in week-end nici luni nu o sa am jocul
    Eh, am sa sun din nou luni, si este ultima data cand fac precomanda de la voi

  19. #139 SP
    Member kane86's Avatar
    rabdare, rabdare ... eu am facut precomanda la arcade pt ziua de 7 si nici acuma luni nu se stie daca o sa fie ...

    RvsS macar puneti si voi datele cu o marja de eroare sa nu se mai amageasca lumea si daca vine produsul mai devreme bine (mai multa lume fericita) daca nu macar aveti un backup ...asa sa astepti din sapt in sapt e un chin...

  20. #140 SP
    Member obidan's Avatar
    Eu am primit telefon pe 17, e different

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 7 of 452 FirstFirst ... 5 6 7 8 9 17 57 107 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts