Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 94 of 452 FirstFirst ... 44 84 92 93 94 95 96 104 144 194 ... LastLast
Results 1,861 to 1,880 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #1861 SP
    Junior Member raresdec's Avatar
    Buna ziua!
    Eu ieri mi-am primit consola,bundle-ul cu Halo 3 si Halo ODST.
    Aproapte totul a fost perfect,singura problema este ca am gasit casca rupta.Probabil a fost pusa prost de cei de la microsoft deoarece sursa era peste ea.Care este procedura pentru a fii inlocuita de garantie?

    Va multumesc!

  2. #1862 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Razvan , stii care e fixul meu Promotia zilei

  3. #1863 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    RonanN1 - se rezolva imediat.

    ---------- Post added 08-10-2009 at 07:04 PM ----------

    raresdec - ai PM.

    Studentul - da, se va schimba.

  4. #1864 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Daca s-a marit pretul la Forza 3 si s-a dus si reducerea, sa inteleg ca eu daca l-am precomandat cu pretul vechi tot 290 RON platesc?

  5. #1865 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Khan - cu cat scrie in comanda. Precomanda pentru noi inseamna ca il iei intotdeauna cu cel mai mic pret, fie cel din precomanda daca se scumpeste, fie cel final daca jocul se ieftineste dupa ce ai facut precomanda. De aceea recomand precomanda din timp, este cel mai mic pret asigurat. E adevarat, in cazul acesta s-ar putea sa pierdem bani la comanda ta, dar nu putem previziona asa de bine cursul EUR din timp.

  6. #1866 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Mersi mult

    Astept sa apara Tekken 6 Collectors pentru Xbox 360 in lista
    Nu se pot primi notificari pe mail imediat ce apar noi produse in lista de preorder?

  7. #1867 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Khan - aveam un sistem de RSS care a disparut odata cu noul site, trebuie sa il refacem.

  8. #1868 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Am si eu o mentiune cu privire la site, nu stiu daca s-a mai spus.
    Cu toate ca mult imbunatatit, campul de SEARCH este prea inalt, scriu ceva acolo si vad doar jumatate din text.

  9. #1869 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Taw - da, cand scrii asa este. Cand alegi jocul din cele sugerate apare mai bine. Oricum, ar trebui marit putin. Dam la rezolvat, mersi.

  10. #1870 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    am incercat sa fac o precomanda pentru Dragon Age: Origins CE de X360 si nu mi-a aparut deloc campul pentru introducerea codului. mai este valabil sau nu? sau se aplica numai pentru editiile standard si nu pentru CE-uri?

  11. #1871 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Te rog intra intai in contul tau de pe site si apoi adauga produsul in cos si cand vei merge la cos va fi si locatia de cod.

  12. #1872 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...hai că-i tare flanela de la Tekken 6 Limited Edition (E flanelă nu? că nu ma pricep la haine...oricum eu flanelă-i zic).

    *later edit*

    E hanorac, acum văd scris...

  13. #1873 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Razvane, mai am o intrebare daca se poate.
    Consola mea s-a stricat si probabil imi veti da alta (asta cand voi avea timp sa o aduc).Tinand cont de faptul ca eu am dat 1300ron pe ea, exista posibilitatea ca eu sa-mi aleg alta consola cu pret mai mic decat a mea? (de ex Elite+Forza 3 la pretul de 1250ron)
    Sau mi se va da automat Pro 60GB fara drept de apel?

    Mersi anticipat pt raspuns.

  14. #1874 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Taw - daca ai de 20 GB sau de 60 GB se inlocuieste cu 60 GB. Daca ai Arcade se inlocuieste si Arcade, daca ai Elite se inlocuieste cu Elite.

  15. #1875 SP
    Senior Member Razorel's Avatar
    Nu s-a renuntat la consola de 60Gb ca sa reduca pretul la elite si sa scoata modelul de 250? Cand n-o sa mai fie pe stocuri o sa se treaca la elite chiar daca avem pro?

  16. #1876 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Razorel - cred ca asa se va proceda, dar in acest moment avem stoc din cea de 60 GB.

  17. #1877 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...se respectă data pentru Tekken 6 Limited Edition?

  18. #1878 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nu am motive sa cred ca ar ajunge mai tarziu. Poate 1-2 zile de la transport, dar nu cred.

  19. #1879 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Nu am motive sa cred ca ar ajunge mai tarziu. Poate 1-2 zile de la transport, dar nu cred.
    Merci. Can't wait!

  20. #1880 SP
    Member D3evil's Avatar
    RvsS, mi-am facut cont la voi dar nu primesc e-mailul pentru a putea confirma.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 94 of 452 FirstFirst ... 44 84 92 93 94 95 96 104 144 194 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts