Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 95

Thread: Cel mai Enervant joc

  1. #1 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar

    Cel mai Enervant joc

    Care a fost pentru voi cel mai Enervant joc.Care v-a facut sa aruncati cu jotsticku pe jos sau sa va doriti acest lucru.

    Pentru mine a fost Naruto Rise of Ninja.Mai ales la curesele 18,19,20 si la Ramen Delivery 8,9,10.

  2. #2 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    CoD4 Mile High Club @ Veteran.

  3. #3 SP
    Member Zaktan's Avatar
    God of War

  4. #4 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Quote Originally Posted by yoshimitsu View Post
    God of War
    Dc?E chiar usor.L-am terminat in 14 ore la Hardcore.Cu pauze.Si doar o misiune a fost mai grea si a trebuit sa o repet de 20 de ori....Si sunt is nou in lumea Xbox.

    Scuze le-am cam incurcat.
    Off:Al 200-lea post

  5. #5 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Pastilutza... ce scrii tu acolo? vezi ca ai incurcat borcanele... God of War a scris, nu Gears of War

  6. #6 SP
    Senior Member huber's Avatar
    pentru mine cel mai enervant joc a fost COD 5 la Veteran ma impuscau

  7. #7 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    la finalul Viking:battle for asgard..jucat pe normal..deci ma inrosisem de nervi(ca sa nu fac spoiler,las pe cei care l-au terminat sa isi dea seama la ce loc ma refer
    si ce e interesant ca dealungul jocului nu am intalnit nici un loc unde sa mor mai mult de 2 ori

  8. #8 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Quote Originally Posted by sekhemet View Post
    la finalul Viking:battle for asgard..jucat pe normal..deci ma inrosisem de nervi(ca sa nu fac spoiler,las pe cei care l-au terminat sa isi dea seama la ce loc ma refer
    si ce e interesant ca dealungul jocului nu am intalnit nici un loc unde sa mor mai mult de 2 ori


    Hahaha 3 ore am pierdut acolo.

  9. #9 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    CoD4 Mile High Club @ Veteran.
    Subscriu

    Pe langa asta, COD 5 pe Veteran enervant de greu, plus achievment'ul pt care nu trebuie sa mori niciodata pe parcursul unei intregi misiuni

  10. #10 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    De fapt daca ma gandesc mai bine la Mile High Club am avut putine momente frustrante, dar CoD 5 pe Veteran e frustrant rau. Stai mai mult de 5 secunde intr-un loc te trezesti cu 3 grenade langa tine + AI-ul prietenilor absolut RIDICOL (ei stau la 1m de inamic, care trage in mine si se uita el; mi s-a intamplat de cel putin 5 ori deci stiu ce vorbesc).

  11. #11 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Hahaha 3 ore am pierdut acolo.

    eu am pierdut doar vro 2..
    vai dar enervant a fost

  12. #12 SP
    Member mihaif27's Avatar
    Pentru mine a fost =>

    Terminator 3 - Redemption pe PS2.
    Terminator 3: The Redemption for PlayStation 2 Review - PlayStation 2 Terminator 3: The Redemption Review

    Cine l-a jucat stie cat de greu este....

  13. #13 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    Quote Originally Posted by mihaif27 View Post
    Pentru mine a fost =>

    Terminator 3 - Redemption pe PS2.
    Terminator 3: The Redemption for PlayStation 2 Review - PlayStation 2 Terminator 3: The Redemption Review

    Cine l-a jucat stie cat de greu este....


    da
    corect am si uitat de el
    asta a fost al naibii de greu pe toata durata jocului nu doar la sfarsit

  14. #14 SP
    Member SpitFire's Avatar
    CoD 5, m-am chinuit vreo 20 minute sa inaintez si m-a omorat un inamic, iar apoi m-a dat de la checkpointul vechi de unde incepusem, era sa stric controller-ul din cauza lui, i-am dat un pumn si s-a inchis, si acum mai face figuri Mai sunt si altele, dar nu imi pica fisa acum

  15. #15 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Dead Rising... joc frustrant

  16. #16 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    Nici unu n-a jucat Ninja Gaiden Sigma mai sus de nivelul de dif. Normal bag seama.
    De departe cel mai greu titlu jucat de mine.Seria e pe locu 3 in topul facut de GT al celor mai dificile ever.Pe primele 2 locuri sunt niste joculete de SNES parca.

  17. #17 SP
    Senior Member sekhemet's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Dead Rising... joc frustrant
    corect
    e atat de enervat ca incat dupa ce am pierdut de o gramada de ori cazul pe la mijloc si cu 3 ore inainte sa vina elicopterul mi-am bagat picioarele si l-am vandut

  18. #18 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Dead Rising... joc frustrant
    Ce este asa greu?Vreau sa il iau si eu dar daca e sa imi fac prea multi nervi mai bine ma lipsesc.

  19. #19 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    De fapt daca ma gandesc mai bine la Mile High Club am avut putine momente frustrante, dar CoD 5 pe Veteran e frustrant rau. Stai mai mult de 5 secunde intr-un loc te trezesti cu 3 grenade langa tine + AI-ul prietenilor absolut RIDICOL (ei stau la 1m de inamic, care trage in mine si se uita el; mi s-a intamplat de cel putin 5 ori deci stiu ce vorbesc).
    Ar mai fi de adaugat faptul ca atunci cand stai un cover vine un membru al squadului tau, si se pune in acelasi loc cu tine in cover, pe tine impingandu'te fix in bataia armelor inamice(asta s'a intamplat de cel putin 4 ori intr'o singura misiune in campania americana).

    Alta faza frustranta in COD 5 e atunci cand inaintezi impreuna cu tot squad'ul, si absolut toti inamicii trag numai in tine.

    Am descoperit si unele bug'uri, intr'o misiune din insula Peleliu, m'am ascuns dupa un tanc in prone, si pur si simplu nu m'am mai putut ridica si pleca de acolo

    Jocul asta imi aminteste mult de acele shooter'e mindless de pe la inceputul anilor 2000 si nici partea de online nu ma prea atrage

  20. #20 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    nops si mika... nu mai bine va povestiti voi frustrarile din cod 5 pe threadul dedicat lui?

    si ce a fost asa de enervant Mile High Club? poate greu, dar nu enervant... vad ca toti ati scris aici de fapt, raspunsuri pentru alta intrebare... Care a fost cel mai greu joc?

    si sa fiu si eu on topic

    Kane & Lynch - un joc cu adevarat enervant... de la control pana la misiuni

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 5 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ce apreciezi cel mai mult la un joc? By MonkY in forum Polls
    Replies: 22 Last Post: 19-03-2014, 12:31
  2. Replies: 7 Last Post: 27-11-2011, 23:20
  3. Cel mai important joc By apbaciu in forum Console Club
    Replies: 64 Last Post: 30-08-2009, 17:32
  4. Replies: 40 Last Post: 04-08-2009, 13:01
  5. Cel mai asteptat joc pe 2009 ? By MonkY in forum Polls
    Replies: 67 Last Post: 30-06-2009, 17:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts