Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 138 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 71 121 ... LastLast
Results 401 to 420 of 2754

Thread: Coltul de rai al consolistului

  1. #401 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Nu vreti sa intelegeti un lucru. Consola asta crapa si daca e rece si daca o folosesti doar foarte putin. Asa este ea conceputa (cu picioarele in ciorapi murdari). Puteti sa ii puneti 100 de ventilatoare, tot o sa crape mai devreme sau mai tarziu.

  2. #402 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Enthroll View Post
    cool! ce anume iti iei? tre sa faci poza si dupa de instalezi sunetu
    Sunt in discutii cu o firma pentru instalarea unui sistem Bose. Sper sa se concretizeze curand.

    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    Fain ... am crezut initial ca ai 2 tv-uri, dupa m-am prins ca e vitrina
    De la Tv pana la bancheta ai 3m?
    De la TV pana la spatarul canapelei sunt exact 3 m.

  3. #403 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Cred ca am ajuns indeajuns de apropiat de forumul acesta incat sa postez imagini din intimitatea casei mele.
    My gaming area:
    Rasco's place rocks!

  4. #404 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Cred ca am ajuns indeajuns de apropiat de forumul acesta incat sa postez imagini din intimitatea casei mele.
    My gaming area:
    Dreamplace =p~

  5. #405 SP
    Member alexxx_862006's Avatar
    Super, si mie imi place cum are aranjat ...

  6. #406 SP
    Senior Member DonAdryan's Avatar
    Ce-mi place la Rasko e ca a proiectat el asa fancy totul, insa nu s-a gandit ca tre sa se mai si joace! Si noah, a trebuit sa puna undeva consolele si joacele, care sincer, nu se prea potrivesc in peisajul unui living stilat, asa cum e al lui! Sunt curios sotia ce parere are! Mie cand mi-au venit primele Action Figures, le-am plantat la vedere, langa TV, pe rafturi, pe suportul de TV, etc, in locurile cele mai vizibile. Cand a vazut sotia, sa inebuneasca! Acuma stau toate grupate pe 2 rafturi, langa jocuri si consolele portabile. Are si ea dreptate saraca...

    Anyway, cel mai mult imi place cum si-a facut MonkY, cu dulapul acela negru, superb pentru jocuri si AF-uri. Imi place cum le-a grupat, asa, dupa serii. Jocuri si AF-uri FF, GoW, samuraii, etc. Arata foarte organizat! Asa ceva va doresc si voua, amici consolisti, daca consoartele n-au nimic impotriva!

  7. #407 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    ma apuc si eu sa fac vreo 2 sau 3 poze
    EDIT :coltisorul meu de rai ,scuze pentru deranj si sper ca nu sunt prea barbar daca tin consola pe jos n-am avut loc unde s-o pun altundeva
    Attached Images Attached Images dsc00400.jpg dsc00401.jpg dsc00402.jpg

  8. #408 SP
    Member faby_67's Avatar
    nici vorba de barbar numa sa fi atent cand trece cineva pe langa ia sa nu tio tranteasca si chiar ie bine ca o ti acolo asi pastreaza temperatura mult mai scazuta din cauza gresiei

  9. #409 SP
    Member weriwulf's Avatar
    Quote Originally Posted by eXistenZ View Post
    ma apuc si eu sa fac vreo 2 sau 3 poze
    EDIT :coltisorul meu de rai ,scuze pentru deranj si sper ca nu sunt prea barbar daca tin consola pe jos n-am avut loc unde s-o pun altundeva
    Nice eXistenZ...very nice placeda esti barbar la faza cu ps3-ul pe jos

  10. #410 SP
    Member Istrate's Avatar
    Coltul meu provizoriu de rai. Vis-a-vis de televizor am o canapea de trei locuri, destul de comoda pentru un joc scurt. Scuzati claritatea pozelor, trebuie sa schimb si camera foto.
    Attached Images Attached Images pict0584.jpg pict0582.jpg

  11. #411 SP
    Member Vami's Avatar
    Nu e cine stie ce, dar eu ma simt bine Mai am de facut niste modificari .
    Attached Images Attached Images dsc02202.jpg

  12. #412 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Raskolnikov1944: coltul tau de rai este necurat de ordonat. Sper ca e asa doar pentru poza

    DonAdryan: merci de aprecieri man. Si la mine a fost mai dificil cu cealalta jumatate a mea. Acum insa de-abia asteapta sa vina careva sa-i prezinte figurinele, monstruletul de acvariu, colectia de console/jocuri... E cel mai bne cand se face ceva de comun acord si sincer ma consider lucky ca i-a placut si ei aranjarea. Dar, poate daca as fi avut o vila cu n camere... as fi avut si eu ceva gen Rash. "Aici este camera PlayStation... urmatoarea este camera Microsoft... la etaj avem camera Wii... iar la demisol barul si cinematograful"... Phew... visam cu ochii deschisi...

  13. #413 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Raskolnikov1944: coltul tau de rai este necurat de ordonat. Sper ca e asa doar pentru poza

    Din fericire nu e deloc asa pentru poza. E asa tot timpul.

  14. #414 SP
    Member Mazzaxx's Avatar
    Camera mea de rai
    Scuze calitatea, camera de la iPhone nu e prea grozava!

    img_0006.jpg img_0210.jpg img_0211.jpg img_0212.jpg img_0213.jpg

  15. #415 SP
    Senior Member huber's Avatar
    am si eu o intrebare ce model este TV acela Samsung si daca esti multimit de el

  16. #416 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    cam impersonale ultimele "coltisoare". au asa un aer de showroom. o spun cu tristete pentru ca si la mine este la fel de ceva timp. de vreun an a intervenit sotia si a schimbat total locul meu de joaca. era asa frumos inainte...aglomerat cu zeci de obiecte...postere...imi lipseste. acum parca sunt in vizita, totul este aliniat...loc de telecomenzi, loc de aia, loc de aia...

  17. #417 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by huber_93 View Post
    am si eu o intrebare ce model este TV acela Samsung si daca esti multimit de el
    am si eu la fel de 32 '' si merge perfect cu ps3-ul si ps2-ul

  18. #418 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...ei cum mă evervați și pun și eu poze cu buncărul meu lollol
    @Ronan vrem sa vedem "buncarul"

  19. #419 SP
    Senior Member eXistenZ's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    @Ronan vrem sa vedem "buncarul"
    the cake was a lie

  20. #420 SP
    Member Mazzaxx's Avatar
    Quote Originally Posted by huber_93 View Post
    am si eu o intrebare ce model este TV acela Samsung si daca esti multimit de el
    Este un Samsung LE40M86BD de 102cm, full HD, sunt super multumit de el, l-am luat anul trecut, dar acuma parca ar merge unul mai mare . Unul din considerentele care m-au facut sa ma decid asupra acestui TV, in afara ca e fullhd, a fost faptul ca are 3 iesiri hdmi si iesire optica + celelalte conexiuni. Am legat la el PS3, Xbox360 si laptop-ul toate pe HDMI, si 1 singura iesire optica in Logitech. Merge sunetul si consolele fara sa mai schimb pe mufe and stuff.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 138 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 31 71 121 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul colectionarilor By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 1756 Last Post: 07-07-2023, 19:52
  2. Masina Consolistului! By DonAdryan in forum Auto & Moto
    Replies: 511 Last Post: 28-02-2017, 13:39
  3. Mancarea Preferata a Consolistului By Cristy in forum Offtopic
    Replies: 77 Last Post: 17-04-2015, 16:50
  4. Coltul programatorului By Dudel in forum Software
    Replies: 21 Last Post: 18-03-2014, 21:36
  5. Coltul gamerilor By kaoru in forum Console Club
    Replies: 3 Last Post: 06-04-2010, 14:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts