Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 48 of 139 FirstFirst ... 38 46 47 48 49 50 58 98 ... LastLast
Results 941 to 960 of 2768

Thread: Coltul de rai al consolistului

  1. #941 SP
    Member drik's Avatar
    Postul de comanda temporar. Stau in chirie si ma chinui cu terenul ostil.

    Edit: God I need a better way to take pictures...
    Attached Images Attached Images img_0318.jpg

  2. #942 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    lol cei cu lumina rosie de la xbox ?

  3. #943 SP
    Member CaNtO's Avatar
    Cred ca a schimbat ledurile

  4. #944 SP
    Member drik's Avatar
    Yeap, are leduri roshii pe placa RF... ironic, is it not?

  5. #945 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Asta cu ledurile e tare , cand da RROD ar fi tare sa se aprinda verde lol ( GROD ).

  6. #946 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Coltul meu de rai !

    Sa nu va prind ca radeti de culoarea camerei sau de intrerupator !

    P.S.: Discurile din dreapta PS3-ului sunt cu muzica si nu sunt piratate . Asa ca sa nu spuneti ceva de ele.
    Attached Images Attached Images img_0274.jpg

  7. #947 SP
    Member drati71's Avatar
    De culori, intrerupator si cd-uri nu zic nimic, dar ai putea face ceva cu cablurile alea. Sincer nu arata bine deloc. Le poti baga intr-o sina de plastic, in ceva...

  8. #948 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Stiu , eu am ce am cu cablurile , la TV am 5 cabluri , la PC am de nici nu pot sa le numar ( peste 20 ) .

    Pai o sa vad cum pot sa fac , o sa iau o sina pe care o sa o vopsesc in galben , cum e peretele si o sa incerc ca bag cablurile.

  9. #949 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Ai scaun pus pe cric? Nu este cam sus acel TV? Si putin cam stramb?

  10. #950 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    lol
    Pai stau in pat cand ma joc si cand stau cu capu pe perna ma uit direct la TV .

  11. #951 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    lol
    Pai stau in pat cand ma joc si cand stau cu capu pe perna ma uit direct la TV .
    daca te joci numai din pat , atunci puteai sa-l pui direct pe tavan

  12. #952 SP
    Junior Member BlkHrt's Avatar
    Dupa ce m-am delectat ceva vreme cu pozele de pe threadul asta (imi place f mult sa examinez setup-urile altora), consider ca a venit momentul sa ma laud si eu cu aranjamentul pe care l-am pus la punct in toamna asta
    Attached Images Attached Images setup.jpg

  13. #953 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    frumos! trebuia sa faci poze din mai multe unghiuri sa ne delectam si noi la randul nostru
    am tot zis ca fac din nou poze dupa ce am facut un "mic" upgrade, dar... nu ma pot dezlipi de Assassin's Creed 2 lol. soon.

  14. #954 SP
    Junior Member BlkHrt's Avatar
    Glad you guys like it
    Am pus si eu poza din unghiul cel mai "cool" cu putinta lol.

    Cand ma joc stau tolanit in pat opposite the tv. PC-ul e si el legat via cablu HDMI de 10m, trebuie doar sa schimb sursa din telecomanda, asa ca nu mai stau in scaun la calculator decat pe net sau pentru un tf2/dow2/l4d2. Nu stiam ce pierd rezumandu-ma sa fiu doar pc gamer pana acum cateva luni . Mult mai confortabil si mai hassle-free pe consola. Besides... achievements!!!! Right? lol

  15. #955 SP
    Member wampirash's Avatar
    S-ar putea sa fiu putin offtopic, dar m-am uitat peste toate thread-urile deschise pe forum si nu prea am gasit unul unde as putea sa postez problema mea si nu as vrea sa deschid un thread nou doar pt asta.

    Sa trec la subiect Vroiam sa va intreb daca este ok sa tin consola in spatele tv-ului, oarecum destul de aproape de el (la vreo 15 cm distanta), dupa cum se vede in poze.
    Dar are spatiu suficient in partea de sus si in partea din stanga (unde sunt iesirile pt cabluri). Sunt foarte curios daca e ok sa o las acolo si sa vad parerile voastre.
    Attached Images Attached Images amplasare-consola.jpg

  16. #956 SP
    Member Razielim's Avatar
    Quote Originally Posted by wampirash View Post
    S-ar putea sa fiu putin offtopic, dar m-am uitat peste toate thread-urile deschise pe forum si nu prea am gasit unul unde as putea sa postez problema mea si nu as vrea sa deschid un thread nou doar pt asta.

    Sa trec la subiect Vroiam sa va intreb daca este ok sa tin consola in spatele tv-ului, oarecum destul de aproape de el (la vreo 15 cm distanta), dupa cum se vede in poze.
    Dar are spatiu suficient in partea de sus si in partea din stanga (unde sunt iesirile pt cabluri). Sunt foarte curios daca e ok sa o las acolo si sa vad parerile voastre.
    In principiu nu ar trebui sa ai probleme avand in vedere ca fluxul de aer nu e directionat spre perete.
    In cazul in care ai avea pozitionat PS3-ul cu aerisirea spre perete sau mobila ar fi indicat sa ai minim 30cm..........

  17. #957 SP
    Admin MonkY's Avatar
    wampirash: sub nicio forma nu pune consola in spatele TV-ului. In primul rand, pe-acolo elimina caldura TV-ul. In al doilea rand din cate stiu TV-urile nu sunt magnetically shielded in spate... In cazul tau, este un pic "lateral-spate"... nu stiu ce sa zic. Macar pune PS3-ul culcat... dar tare imi ie ca oricum l-ai pune, va trage aerul cald de la TV.

  18. #958 SP
    Member wampirash's Avatar
    Cred ca o voi muta totusi, dar o sa vad cum o sa fac ca e cam dificil, deoarece nu prea am unde sa o pun... urmeaza sa ma mut din locatia curenta intr-o alta locatie care va fi definitiva si acolo imi voi amenaja dupa cum vreau eu si consola cu siguranta va avea locul sau de onoare . Asta se va intampla peste vreo 3-4 luni. Ma intreb daca va fi afectata in acest timp, daca totusi nu-i gasesc un alt loc si o las in spate la tv ?

  19. #959 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Chiar nu ai nici un loc in care sa pui PS3-u in afara de in spatele TV-ului ?
    In fata lui , pe un raft etc... .
    Eventual poti cumpara o masuta mica, cum am facut eu pentru imprimanta.

  20. #960 SP
    Member wampirash's Avatar
    Am rezolvat problema, mersi de sfaturi .
    Am luat o masuta mica si am pus consola pe ea. Arata si mai bine asa si oricum aveam un loc numai bun pt masuta respectiva.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 48 of 139 FirstFirst ... 38 46 47 48 49 50 58 98 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul colectionarilor By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 1756 Last Post: 07-07-2023, 19:52
  2. Masina Consolistului! By DonAdryan in forum Auto & Moto
    Replies: 511 Last Post: 28-02-2017, 13:39
  3. Mancarea Preferata a Consolistului By Cristy in forum Offtopic
    Replies: 77 Last Post: 17-04-2015, 16:50
  4. Coltul programatorului By Dudel in forum Software
    Replies: 21 Last Post: 18-03-2014, 21:36
  5. Coltul gamerilor By kaoru in forum Console Club
    Replies: 3 Last Post: 06-04-2010, 14:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts