Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 80 of 139 FirstFirst ... 30 70 78 79 80 81 82 90 130 ... LastLast
Results 1,581 to 1,600 of 2768

Thread: Coltul de rai al consolistului

  1. #1581 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    Quote Originally Posted by raduhawk View Post
    De la primele posturi, treptat fiecare a incercat sa-si etaleze dotarile (mobila, scaune, carcase de pc, sistem audio..etc) Cu alte cuvinte, a devenit un fel de "ce tare-s eu..ce plasma mi-am luat sau ce scaun beton de nshpe milioane am achizitionat", ceea ce a transformat acest subiect de topic in unul de genul "cam cati bani am bagat in plasma,sistem audio..etc)
    Yep, exact asta se intampla in thread. Ai 3 optiuni: sa participi in activitatea thread-ului (lasand impresii cum ai facut acum), sa nu participi dar sa fii observator, sau nici una din cele 2: sa eviti thread-ul (presupunand ca nu-ti place ideea).

    Quote Originally Posted by raduhawk View Post
    Alta chestie observata, MASACRAREA, MALTRATAREA, VIOLAREA limbii romane. Pai ce diferenta e intre voi, dragii mei care intr-o fraza folositi 5 cuvinte englezesti si 7 romanesti, si personajele caragialiene care foloseau termeni gen "lingurision" "furculision". Singura diferenta, de nuanta, ar fi ca ei erau "frantuzi" si cei de azi ar fi la moda "englejii". Chiar a devenit asa o mare virtute sa stii o limba straina incat sa arati asta complicand si masacrand o fraza scrisa in limba natala?
    Spre deosebire de personajele lui Caragiale, imi place sa cred ca noi folosim cuvinte deja existente in vocabularul respectivei limbi care capata un sens puse impreuna, nu cuvinte inventate (sper exemplu "nshpe"). Daca mai exista si alte diferente sau nu, te las pe tine sa decizi .

    Cat despre frumoasa limba romana maltratata de noi (sorry romanian language... oops i did it again!) stai linistit ca avem o echipa de "grammar nazis" (chiar nu stiu cum sa traduc ca sa nu sune ciudat in limba romana asa s-au autointitulat) care ne pun la zid periodic pentru aceste violuri si masacrari ale sintaxei si a morfologiei de cele mai multe ori

    Bun venit pe thread si numai bine !

  2. #1582 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    Coltul meu de rai...stiu ca tv-ul e cam mic ..dar il am de 4 ani si nu prea sunt incantat de o schimbare
    100_5238.jpg

    100_5239.jpg

  3. #1583 SP
    Member freezy's Avatar
    Ar fi bine sa nu pui nimic deasupra la amplituner ca sa se poata aerisi bine.

  4. #1584 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    ai dreptate ..e o solutie provizorie ...trebuie sa schimb cateva cabluri si o sa pun receiver-ul langa amp.

  5. #1585 SP
    Member Ares's Avatar
    Drag05azs , imi place suportul , poti sa-mi spui te rog de unde l-ai cumparat?

    cele bune...

  6. #1586 SP
    Member cipvas's Avatar
    Fan Sony. Bravo frate !!

  7. #1587 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar
    Quote Originally Posted by Ares View Post
    Drag05azs , imi place suportul , poti sa-mi spui te rog de unde l-ai cumparat?

    cele bune...
    Ares, exact acelasi model de suport am vazut in AUCHAN TITAN, pret 790 ron.
    Cheers.

  8. #1588 SP
    Member Mircea's Avatar
    Eu am un 2 in 1 laptop pe baza de unitate si ps3 ,ambele legate la monitor.Hope u like it E purice pe langa ce am vazut pe aici dar e coltul meu si il face mai special
    Attached Images Attached Images 100_3243.jpg 100_3244.jpg

  9. #1589 SP
    Member Drag05azs's Avatar
    multumesc pt aprecieri...suportul l-am luat din Dedeman Buzau...
    app..sunt fan Sony pt ca am un monitor cred ca are 15 ani ...merge ca in prima zi , mai am o statie , un tuner , si un deck de la taica-meu ...merg perfect fara nici o reparatie ....asa ca nu puteam alege altceva decat Ps3 de la Sony si toate cele

  10. #1590 SP
    Junior Member efix's Avatar
    Quote Originally Posted by MirceaBV View Post
    Eu am un 2 in 1 laptop pe baza de unitate si ps3 ,ambele legate la monitor.Hope u like it E purice pe langa ce am vazut pe aici dar e coltul meu si il face mai special
    Monitorul e H233H?

  11. #1591 SP
    Member Mircea's Avatar
    H235HL

  12. #1592 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by iry View Post
    Ares, exact acelasi model de suport am vazut in AUCHAN TITAN, pret 790 ron.
    Cheers.
    multumesc , am sa verific

    cele bune....

  13. #1593 SP
    Member i.gamer's Avatar
    Imi place coltul tau MirceaBV!Arata f bine!

  14. #1594 SP
    Junior Member Luparu's Avatar
    Part II
    Attached Images Attached Images imag0056.jpg imag0057.jpg imag0058.jpg

  15. #1595 SP
    Member AVoF's Avatar
    Ce scaun e ala? eventual pune te rog un link de unde se poate lua sau o poza in care sa se vada mai bine, zi-mi si daca e foarte comfortabil.

  16. #1596 SP
    Member MateRiaLLo's Avatar
    Quote Originally Posted by MirceaBV View Post
    H235HL
    Poti zice de unde l-ai cumparat? Am cautat pe gogu si nu am gasit prea multe info.


    Poti folosi PC`ul si PS3`ul pe acelasi monitor in acelasi timp?

  17. #1597 SP
    Member tudort's Avatar
    Quote Originally Posted by MateRiaLLo View Post
    Poti zice de unde l-ai cumparat? Am cautat pe gogu si nu am gasit prea multe info.


    Poti folosi PC`ul si PS3`ul pe acelasi monitor in acelasi timp?
    Nu cred ca este posibil. Ambele sunt legate la monitor. Face comutarea pe ce port e fiecare in functie de preferinta. Spre exemplu la un tv poti lega si 3 pcuri si 4 console...depinde de cate porturi are. Dar ca sa vezi 2 in split screen sau pip cred ca e mai greu. Asa zic eu cel putin, parerea mea ! Stima !

  18. #1598 SP
    Junior Member Luparu's Avatar
    Quote Originally Posted by AVoF View Post
    Ce scaun e ala? eventual pune te rog un link de unde se poate lua sau o poza in care sa se vada mai bine, zi-mi si daca e foarte comfortabil.
    Merinogold Acesti indivizi au facut o prezentare in Sibiu si o cumparat maica-mea scaunul. E foarte confortabil.

  19. #1599 SP
    Senior Member Danny's Avatar
    Quote Originally Posted by MateRiaLLo View Post
    Poti zice de unde l-ai cumparat? Am cautat pe gogu si nu am gasit prea multe info.
    Monitor LED Acer 23'', Wide, Full HD, DVI, HDMI, Boxe, Negru, H235HLbmid ET.VH5HE.011

  20. #1600 SP
    Member Mircea's Avatar
    mersi i.gamer dar am intampinat o problema cu monitorul si azi l-am trimis la emag,sper sa se rezolve
    MateriaLLO nu am zis ca le folosesc in acelasi timp,sunt legate ambele pt ca are conexiuni VGA DVI CU SUPORT HDCP si HDMI

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 80 of 139 FirstFirst ... 30 70 78 79 80 81 82 90 130 ... LastLast

Similar Threads

  1. Clubul colectionarilor By rodarkone in forum Console Club
    Replies: 1756 Last Post: 07-07-2023, 19:52
  2. Masina Consolistului! By DonAdryan in forum Auto & Moto
    Replies: 511 Last Post: 28-02-2017, 13:39
  3. Mancarea Preferata a Consolistului By Cristy in forum Offtopic
    Replies: 77 Last Post: 17-04-2015, 16:50
  4. Coltul programatorului By Dudel in forum Software
    Replies: 21 Last Post: 18-03-2014, 21:36
  5. Coltul gamerilor By kaoru in forum Console Club
    Replies: 3 Last Post: 06-04-2010, 14:26

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts