Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast
Results 1 to 20 of 74

Thread: Donatii

  1. #1 SP
    Junior Member coockout's Avatar

    Donatii

    haideti sa facem un bine celor care nu au psoibilitati materiale in asi achizitiona unele chestii fie pt calculator ... console , jocrui etc ...si sa le donam ceea ce nu mai avem noi nevoie daca ne incurca sau eu stiu nu vrem sau .. eu stiu nu vrem sa scoatem profit de pe urma lor ci vrem sa ajunga la copii care nu isi permit si sa se bucure cum ne-am bucurat si noi de ele ... sau poate unii chiar au nevoie ...
    eu ofer un joistic sole cu 2 analoguri ... pt calculator , cateva jocuri pc originale , 4 mousi , 2 sau 3 tastaturi in stare foarte buna parca au mufa usb ... , un playstation one cu foarte multe backupuri ...

    cei care au nevoie de ceva sa ma contacteze la id de mess : [email protected]
    sper ca mai sunt si altii care vor sa ajute ... si multi care au nevoie
    cei care au nevoie daca le este aiurea , rusine ... etc pot sa trimita pm sau sa ma contacteze pe mess ...

  2. #2 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Donez și eu c�teva mii de MSpoints (pentru XBL Arcade Games).

    (cine vrea PM - cunoscuții au prioritate)
    Attached Images Attached Images microsoft_points.jpg

  3. #3 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    coockout ti am trimis un pm in legatura cu o cauza nobila.Multumesc poate se poate rezolva vineri este acea activitate

  4. #4 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Pff, as vrea eu PS1 pentru o prietena dea mea care m-a rugat sa-i gasesc de Mos Nicolae un PS1 pentru copii ei, n-am reusesc sa gasesc unul cu multe backupuri(pentru ca eu chiar n-am timp sa le fac backupuri) si la un pret in jur de 100-130 RON, deci cred ca va ramane pentru Mos Craciun, copii au 6-7 ani. Iti platesc suma aceasta daca este necesar numai sa mai fie valabil, multumesc mult!
    LE: Ti-am dat add pe Y!M sa vorbim

  5. #5 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Omul vrea sa le doneze pentru o cauza nobila,nu ca sa scoata profit

  6. #6 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Frate, care-i problema? Am zis daca este necesar nu i-am bagat banii pe gat, mind your own business

  7. #7 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    In primul rand nu sunt fratele tau in al doilea rand eu doar ti am atras atentia ca omul nu doreste bani

  8. #8 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    RonanN1 imi poti da mie macar o mie de puncta ca as vrea sa joc niste arcade.

  9. #9 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    RonanN1 imi poti da mie macar o mie de puncta ca as vrea sa joc niste arcade.
    C�nd o să ai GOLD �ți dau.

  10. #10 SP
    Member padawan's Avatar
    RonanN1 tu vorbesti serios ?

  11. #11 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by padawan View Post
    RonanN1 tu vorbesti serios ?
    Da.

  12. #12 SP
    Xtm
    Banned Xtm's Avatar
    Quote Originally Posted by SpitFire View Post
    Pff, as vrea eu PS1 pentru o prietena dea mea care m-a rugat sa-i gasesc de Mos Nicolae un PS1 pentru copii ei, n-am reusesc sa gasesc unul cu multe backupuri(pentru ca eu chiar n-am timp sa le fac backupuri) si la un pret in jur de 100-130 RON, deci cred ca va ramane pentru Mos Craciun, copii au 6-7 ani. Iti platesc suma aceasta daca este necesar numai sa mai fie valabil, multumesc mult!
    LE: Ti-am dat add pe Y!M sa vorbim
    O prietena vrea pt copii ei ps1, pt craciun) fii serios zi ca vrei un ps1 si nu stii cum sa faci.auzi, da si 100 lei dar daca ii ceri nu mai da.Felicitari pentru initiativa si urat din partea celor care vor sa profite.

  13. #13 SP
    Member SpitFire's Avatar
    Quote Originally Posted by Xtm View Post
    O prietena vrea pt copii ei ps1, pt craciun) fii serios zi ca vrei un ps1 si nu stii cum sa faci.auzi, da si 100 lei dar daca ii ceri nu mai da.Felicitari pentru initiativa si urat din partea celor care vor sa profite.
    Mai bagatorule in seama ca musca in ... calului, daca tu in mintea aia a ta atat de ingusta de ai impresia ca pe langa Xbox 360 si un Wii mi-as mai dorii un PS1 inseamna ca esti redus mintal rau de tot. Uita-te cam din ce data este postat anuntul asta pe forumul din Galati: FORUM GALATI BRAILA
    O sa iau PS1-ul de la Max ca mi-a trimis PM, multumesc mult, vorbim pe Y!M Max
    LE: Multumesc mult pentru edit Mo, imi cer scuze ca nu m-am putut limita la injuraturi dar de la o vreme s-a adunat si nu-l mai suport pe ******* asta Thx

  14. #14 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    @Xtm... daca nu stii situatia, nu mai scrie doar ca sa te aflii in treaba.... la faza asta ai picat cam de papagal cu lispa de ocupatie... eu spun sa iti vezi de gradina ta si felicitari lui Spitfire si nu in ultimul rand lui Max pentru ajutorul pe care il dau

    felicitari si lui coockout si ronan pentru ce vor sa faca


    si revin la tine Xtm... macar ti-a trecut prin cap o idee ca asta?

  15. #15 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    off : @XTM faci colectie de BAN-uri ? Colectie cat mai mare atunci

    on : BV celor care au ce dona si pentru bunavointa de care dau dovada.A mai fost totusi un thread in sensul asta daca nu ma insel.

    Asta e frumos pe forumul asta,mica comunitate de aici,se ajuta si are incredere reciproca.BV si la mai mare.

  16. #16 SP
    Junior Member coockout's Avatar
    salut ... playstation oane o sa se indrepte spre cineva din bucuresti ... nu stiu cat de mare are nevoie de el dar m-a contactat azi dimineata pe mess si din cate am observat are o situatie foarte aiurea ...
    *steauacroitoru* incerc sa iti fac si tie rost de unu ... nu stiu daca mai pot sigur dar incerc ... sa vb cu un prieten care avea dar nu promit nimik ... dar stiu ca existat multe persoane pe acest forum care au si poate nu le mai folosesc ... totul este sa avem rabdare
    *SpitFire* nu vreau sa fac profit din chestia asta ... scrie si in primul post ... trebuia sa ma contactezi pe mess
    pt cei din craiova , severin , caracal , bucuresti , pitesti ... orasele din imprejurul craiovei o sa ma deplasez eu sa ofer produsele ...
    va rog mult nu dati add ... putem sa vb si fara add ... am prea multi in lista si .....
    va multumesc pt intelegere

  17. #17 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    doneaza careva jocuri de xbox360 ?

  18. #18 SP
    Member roberte's Avatar
    donez si eu un volan pt ps2 coockout astept un pm sa vb

  19. #19 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Donez si eu un joystic de Pc a4tech a costat foarte mult are o mie de optiuni dar nu l folosesc
    Ideea este ca as fi vrut ps1 ul deoarece se monteaza la televizor si e usor de folosit,daca le duc altceva de exeplu` joystickul sau alte chestii acestea mai necesita si un pc

  20. #20 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    doneaza careva jocuri de xbox360 ?

    cum s-ar putea face donatie celor de aici? doh. este vorba de donatii pt cei nevoiasi.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 4 1 2 3 ... LastLast

Similar Threads

  1. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  2. Casa de copii - donatii By razvanrazy in forum Offtopic
    Replies: 11 Last Post: 06-12-2013, 12:17
  3. Achizitii pentru intalnirile CG - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 85 Last Post: 21-05-2010, 19:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts