Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 21 to 40 of 74

Thread: Donatii

  1. #21 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Cei de aici slava Domnului,au calculator,au internet altfel nu ar sta pe acest forum in acest moment,daca doresc jocuri de xbox inseamna ca au xbox...deci totusi isi permit

  2. #22 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    nu toti isi permit jocuri...poate la 2-3 luni unu ...

  3. #23 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    pai da,dar totusi iti permiti sunt unii...care vai de capul lor...iti garantez ca nu ti ai dori sa fii in situatia lor

  4. #24 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    da...stiu despre ce vb si nimeni nu siar dori situatia lor

  5. #25 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Pe aria aceasta cred ca ar trebui fiecare sa contribuie cu ce poate,indiferent ce,poate pe altii ajuta

  6. #26 SP
    Junior Member coockout's Avatar
    exact asta este si ideea multi nu isi permit nici macar la 2 luni sa isi ia ceva ....iar altii cheltuie zecid e milioane pe luna .... dupa care se plictisesc si arunca ceea ce au cumparat ...
    *roberte* am gasit pe cineva care si-ar dori volanul .....
    la mine mai raman valabile restul ... inafara de ps one ...
    steauacroitoru exista si oameni cu suflet pe acest forum ...
    cei care au nevoie sau vor sa doneze ceva in caz ca nu gasesc ma pot contacta pe mess : [email protected] si gasim pe cineva care cu adevarat are nevoie

  7. #27 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Cine are action figures sau pur si simplu jucarii,console sau alte chestii,vineri am o activitate la liceu cu niste donatii pentru copii de la orfelinat cu ocazia mos craciunului.Cine vrea sa participe sa ma anunte pe PM.
    PS:Am nevoie de jucarii pentru baieti(console,jucarii din astea de la televizor mai pe scurt ce va incanta si pe voi la varsta lor),eu ma ocup de 3 baieti de acolo le am cumparat o pereche de ghete si niste fructe,dar orice cadou cred ca ar fi bine venit,am vorbit cu coockout ce are el acum de donat nu imi prea foloseste,ei acolo nu au calculator,doar televizor si nu au unde monta joystickurile si celelalte chestii.Multumesc

  8. #28 SP
    Junior Member coockout's Avatar
    steauacroitoru este adevarat ceea ce spune ... daca chiar aveti cu ce sal ajutati ... cred ca ati face o foarte mare bucurie copiilor de acolo ... cu acelas lucru m-am ocupat si eu ... dar acum vre-o 2 luni am dus baxuri cu sucuri , prajiturle la un orfelinat din craiova ... si stupoare la 2 saptamani am fost iar la ei .. si bineintels nu a ajuns nimik la copii ... tot ce am dus au fost luate de asistente si cei care au grija de copii .. pana si femeia de servici a luat ceva ... de atunci m-am invatat minte ... cand le duc ma duc si le dau copiilor nu mai dau nimik celor care au grija de ei chiar daca spun ca le dau la masa sau eu stiu dimineata ... mai bine direct lor decat sa stii ca ai vrut sa faci un bine ... si nu ai facut nimik ci ai ingrasat pe altii care au mai mult si tot lacomi sunt

  9. #29 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    De acum incolo o sa le facem vizite frecvent.Hai sa zicem ca fructele or sa le ia ele acasa.Dar cu jucariile si cu consolele daca ar fi nu cred ca ar avea tupeul sa le duca acasa deoarece s ar observa disparitia lor la urmatoarea vizita a noastra

  10. #30 SP
    Junior Member coockout's Avatar
    vin sarbatorile si trebuie sa facem pe cineva fericit ... rog pe cei care pot sa ofere ceva pt ceilalti care nu au sau chiar au nevoie si nu isi permit sa o faca ... o inima devine mare atunci cand faci cuiva o bucurie

  11. #31 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    doneaza careva jocuri de xbox360 ?
    Daca demonstrezi ca abia ai bani de macare si necesitati...ok....dar cum tu ai un calculator pe care joci Prince Of Persia 4 nu cred ca esti asa nevoias.

  12. #32 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    pe 800x600 la low...dar in lume sunt unii care nici macar asta nu pot face ma int doar un joc ca nam decat forza 2 si numi place deloc si altceva nam ce jcua

  13. #33 SP
    Member steauacroitoru's Avatar
    Tocmai am aflat ca cei de la orfelinat au donat un ps3 si un ps2 de Florin Lovin acolo.Cei care pot ajuta cu jocuri va rog nu ezitati.Vineri ma duc acolo

  14. #34 SP
    Junior Member Dunno's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    pe 800x600 la low...dar in lume sunt unii care nici macar asta nu pot face ma int doar un joc ca nam decat forza 2 si numi place deloc si altceva nam ce jcua
    Hai man nu te mai victimiza. Da din coate si du-ti xboxul la donely si ai scapat de probleme.Btw, ai gasit GTA4?


    Eu as dona un PC pe care il tin la tara(o sa ma uit daca are toate componentele in el)dar este destul de vechi.Este din 1998 si are 8mb ram.Banuiesc ca nu intereseaza pe nimeni.

  15. #35 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    [quote=Dunno;39390]Hai man nu te mai victimiza. Da din coate si du-ti xboxul la donely si ai scapat de probleme.Btw, ai gasit GTA4?


    nope,nam gasit GTA4 ink,dc ?ai tu de vanzare sau sti pe cineva ?
    nu vreau sal modez fiindca e destul de mult 3 mil plus ca dak rrod pierd banii...dak erau 1 mil hai ca mai mergea...dar 3

  16. #36 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Hai ca e prea mult Offtopic.

    Ilie...ai calculator...ce iti mai trebuie?Fa dude cv ca sa castigi bani.Lucreaza pt amazon sau pt alte siteuri care iti dau Minijoburi pe care sa le faci si pt care iti dau bani ca sa cumperi ce vrei de la ei.
    Cei de la Metacafe iti dau 5 dolari pt fiecare 1000 de view-uri pe care le face filmuletul tau.

  17. #37 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    trb peste 18 ani sa ai ?

  18. #38 SP
    Junior Member coockout's Avatar
    daca vreti sa vb tinand cont ca nu donati nimik .. vb in alta parte ... exista si messenger

  19. #39 SP
    Junior Member coockout's Avatar
    astazi cineva a trimis un calculator decat unitatea ... a vazut anuntul si a zis ca poate ajuta .... calculatorulu va ajunge la un copil sarac .... daca cineva mai poate ajuta cu un sistem sau boxe de calculator ... at fi foarte frumos ... monitorul o sa il ofer eu impreuna cu jocurile , joisticul care mai erau de la mine si o tastatura si mous .... cine mai poate ajuta rog sa ma contactati .. ati face o mare bucurie pe fata unui copil care nu are ...

  20. #40 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    am zis sa-l pun si aici, ca sa il vada mai multa lume:

    http://www.consolegames.ro/forum/f45...pc-speed-link/

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  2. Casa de copii - donatii By razvanrazy in forum Offtopic
    Replies: 11 Last Post: 06-12-2013, 12:17
  3. Achizitii pentru intalnirile CG - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 85 Last Post: 21-05-2010, 19:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts