Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast
Results 41 to 60 of 74

Thread: Donatii

  1. #41 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    LOL ce topic acum am vazut. Ne mai miram ca sunt cersetori la semafoare....


    PS: sa nu fiu inteles gresit!!! Actiunile caritabile sunt total laudabile, sunt impotriva cersetoriei si mentalitatii "da si mie domnu'".
    Chiar discutam cu nevasta-mea zilele trecute deoarece vrem sa gasim o casa de copii unde sa donam un TV, un PS2 si cateva jocuri.

  2. #42 SP
    Member Dante's Avatar
    Rasko cand gasesti casa de copii imi dai si mie un pm? ca am un gamepad de PC care e aproape nou + poate mai apare ceva de donat
    Attached Images Attached Images d-606.jpg

  3. #43 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    dau si yo volanu, daca gasiti casa aia de copii

  4. #44 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Am gasit una in Arad, urmeaza sa ma intalnesc cu directoarea de acolo zilele urmatoare sa vedem ce si cum. O sa scriu aici.

  5. #45 SP
    Member octav's Avatar
    felicitari Rasko pentru initiativa

  6. #46 SP
    Junior Member itallianul21's Avatar
    dau si eu un joystik de pc nou in cutie

    ---------- Post added 01-10-2009 at 12:34 AM ----------

    fixed
    Attached Images Attached Images joystick-usb-genius-f-16u-cod-31600003101-.jpg

  7. #47 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Saptamana viitoare organizez o actiune caritabila pentru copilasii de la Centrul de Terapie si Recuperare pentru Copii Arad.
    Printre lucrurile pe care le voi oferi sunt doua TV-uri, o consola Playstation 2 si nenumarate jucarii.
    Rugamintea mea este urmatoarea: daca aveti jocuri de Playstation 2 pentru copilasi cu varste intre 3-14 ani si doriti sa le oferiti pentru ei va rog sa luati legatura cu mine. Eu am jocuri Playstation 2, dar nu le pot da deoarece sunt toate 18+.
    Asadar, daca detineti jocuri cu masini, Ratchet and Clank, Daxter etc etc si doriti sa faceti o bucurie de Mos Nicolae pentru niste copii minunati va stau la dispozitie.

    PS: ar ajuta si DVD-uri cu filme de desene animate.

  8. #48 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Nu mai am jocuri de ps2, dar iti pot face un pachet cu jucarii si eventual un dvd player sa aiba pentru desene animate pe al doilea tv. Imi spui daca vrei si trimit

  9. #49 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Sunt binevenite, multumesc mult de tot.

  10. #50 SP
    Member kane86's Avatar
    Haine se pot dona? Am o tona si nu stiu ce sa fac cu ele. Bineinteles in stare foarte buna. As avea cam de un sac, doi.

  11. #51 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by kane86 View Post
    Haine se pot dona? Am o tona si nu stiu ce sa fac cu ele. Bineinteles in stare foarte buna. As avea cam de un sac, doi.
    Nu multumesc mult.
    Actiunea e cu ocazia Mos Nicolae - deci dragii de ei se asteapta la jucarii, jocuri, televizoare etc.
    Jocuri de PS2 si filme de desene animate ar fi perfect daca aveti.

    Voi avea in vedere aceasta casa de copii si pe viitor, deci poate organizam ceva cu haine cu alta ocazie.
    Eu le-am mai cumparat si un cuptor cu microunde deoarece nu aveau unde sa incalzeasca laptele si mancarea.

  12. #52 SP
    Member kane86's Avatar
    Aha. Ok. Trebuia sa precizezi ca e vorba de cadouri de mos. Poate cu alta ocazie donez si hainele

  13. #53 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Am o rugaminte: threadul acesta se poate face sticky pana saptamana viitoare? Dupa Mos Nicolae poate reveni la starea initiala.

    Multumesc mult!

  14. #54 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Hai domnilor up cu jocurile de PS2!!!

  15. #55 SP
    Member klausn's Avatar
    Mda,ei nu apreciaza asta (unii),donez si eu jocuri ps3,daca numai asa merge cu voi.

  16. #56 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Eu am de donat un monitor

    Dell - 17" CRT -

    este cu tub Sony Trinitron

    Cine il doreste trebuie sa-l ridice din zona Cora Pantelimon

  17. #57 SP
    Member CaNtO's Avatar
    Prima data cand vad in ROMANIA oameni cu suflet.(vine apocalipsa )

  18. #58 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Saptamana viitoare organizez o actiune caritabila pentru copilasii de la Centrul de Terapie si Recuperare pentru Copii Arad.
    Printre lucrurile pe care le voi oferi sunt doua TV-uri, o consola Playstation 2 si nenumarate jucarii.
    Rugamintea mea este urmatoarea: daca aveti jocuri de Playstation 2 pentru copilasi cu varste intre 3-14 ani si doriti sa le oferiti pentru ei va rog sa luati legatura cu mine. Eu am jocuri Playstation 2, dar nu le pot da deoarece sunt toate 18+.
    Asadar, daca detineti jocuri cu masini, Ratchet and Clank, Daxter etc etc si doriti sa faceti o bucurie de Mos Nicolae pentru niste copii minunati va stau la dispozitie.

    PS: ar ajuta si DVD-uri cu filme de desene animate.
    Multumesc tuturor care au contribuit cu jocuri de PS2 si/sau filme de desene animate pentru acesti copii - adica nimeni, 0 barat!

    Se poate lua threadul de la sticky.

    Mersi.

  19. #59 SP
    Member kane86's Avatar
    E destul de greu sa faci o donatie tematica (jocuri consola, si mai ales PS2, piratata de toata lumea...) Sincer imi pare rau dar cred ca putea fi extinsa aceasta donatie si catre dulciuri sau haine etc. Poate de Mos Craciun ne mobilizam cu totii pentru ceva mai serios. Oricum toate au un inceput.

  20. #60 SP
    Senior Member nightprowler's Avatar
    eu de exemplu pot dona numai jocuri de pc, pentru ca ps nu am de niciun fel, sau ceva jucarii dar la care o sa ajung mai greu, pentru ca sunt in niste saci, pe la tara si nu stiu cate au mai ramas ca stiu ca mai luau din ele copii de acolo...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 4 FirstFirst 1 2 3 4 LastLast

Similar Threads

  1. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  2. Casa de copii - donatii By razvanrazy in forum Offtopic
    Replies: 11 Last Post: 06-12-2013, 12:17
  3. Achizitii pentru intalnirile CG - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 85 Last Post: 21-05-2010, 19:15

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts