Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 20 of 42

Thread: Walkthrough-uri Romanesti

  1. #1 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar

    Walkthrough-uri Romanesti

    Salutare consolistilor.
    Pai acum ceva luni mi-a venit o idee in timp ce mancam la calculator si ma uitam la un baiat pe youtube care se ocupa cu walkthrough-uri cu comentariu la ele.Si mi-am zis:"dar noi de ce sa nu avem?"
    Mi-am luat camera,am pus-o in fata televizorului si mi-a placut rezultatul.Dupa cateva luni de tras am reusit sa fac Resident evil 5 complet(cu comentariu facut de mine) story mode jumate cu Sheva si cealalta jumate cu Chris.Las aici cateva clipuri care mi-au placut mie,dar da-ti click pe cont ca sa le vedeti pe toate:


    Momentan m-am apucat de wwe 2011 la road to wrestlemania:

    Nu stiu ce jocuri sa mai fac.
    Am cam asa:Killzone 2,Nfs Carbon,Resistance 2,LBP,Splinter cell double agent,Uncharted 2,Dmc 4,Tekken 6,SC4,GTA 4.Si din jocurile mai vechi am asa:Resident evil(1,2,3,code veronica x,4),Crash Bandicoot 3,Silent hill 2,3,4.
    Cam atat,voi la ce joc propuneti?

  2. #2 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Tu glumești, nu?

  3. #3 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    nu de ce?

  4. #4 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Am 2 sfaturi:

    1. Foloseste HD PVR sau ceva de inregistrat, calitatea (atunci cand filmezi ecranul) lasa de dorit.
    2. Incearca sa gandesti un comentariu, le-ar face sa para ceva mai pro.

  5. #5 SP
    Junior Member MoLoToV's Avatar
    omg .... nu esti sanatos (in sensu ca te-ai muncit mult prea mult !) ! Dar totusi un fapt bun pentru game'rii romani !

  6. #6 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    Am 2 sfaturi:

    1. Foloseste HD PVR sau ceva de inregistrat, calitatea (atunci cand filmezi ecranul) lasa de dorit.
    2. Incearca sa gandesti un comentariu, le-ar face sa para ceva mai pro.
    nu inteleg ce trebuie atata gandire,m-am uitat pe youtube la foarte multi si nu mi se par mie ca zic lucruri ganditoare

  7. #7 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Initiativa este buna, dar incearca sa scapi de limbajul 'piperat', te rog!
    Problema nu este ca ei nu spun lucruri ganditoare, dar daca s-ar spune ceva folositor am avea cu totii de invatat cate ceva.

  8. #8 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    wai de capul tau....din 3 cuvinte 2 sunt injuraturi acordurile gramaticale sunt la pamant......cuvinte precum pi**da si p**a stii....totusi incearca sa fii cat mai simplist,si un limbaj mai decent si exprimat(sa inteleaga lumea ce vrei sa zici)

  9. #9 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Cred ca este o diferenta cand auzi un englez injurand in limba lui si dupa auzi romanul.
    Suna mai bine la ei sau chiar daca fac greseli tot tari raman,dar asta e.Nimeni nu-i perfect.

  10. #10 SP
    SnowManiac dadu093's Avatar
    ...vreau să văd un Silent Hill! lol

  11. #11 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Quote Originally Posted by dadu093 View Post
    ...vreau să văd un Silent Hill! lol
    Frumos,o sa incerc

  12. #12 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Nu trebuie sa-ti mai zicem noi pt. ca "defapt sti date dracu".

  13. #13 SP
    Senior Member HoTSaucE's Avatar
    Ei, dar lasa!Sunt sigur ca video-ul urmator va fi mai reusit!Asta daca va mai fi unul.

  14. #14 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Eram sigur ca asa se va intampla lol
    In fine,omul din greseli invata.

  15. #15 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    Quote Originally Posted by dadu093 View Post
    ...vreau să văd un Silent Hill! lol
    un silent hill suna bine . Sau GT 5 daca tot s-a lansat acu cateva zile

  16. #16 SP
    Senior Member tray's Avatar
    eu vreau fifa 11

  17. #17 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    o sa incerc si la fifa cateva meciuri cu un prieten,dar suntem amandoi varza lol
    imi vine Gran turismo 5 in cateva zile poate fac si la ala

  18. #18 SP
    Member kkkotto07's Avatar
    O idee buna insa intr-adevar n-ar strica un limbaj decent( le pot vedea si minorii, sunt o gramada si pe forumul asta) si comentarii mai serioase. Oricum e de laudat ce incerci sa faci, te perfectionezi pe parcurs!

  19. #19 SP
    Member darkr3surrecter's Avatar
    Quote Originally Posted by kkkotto07 View Post
    O idee buna insa intr-adevar n-ar strica un limbaj decent( le pot vedea si minorii, sunt o gramada si pe forumul asta) si comentarii mai serioase. Oricum e de laudat ce incerci sa faci, te perfectionezi pe parcurs!
    multumesc!

  20. #20 SP
    Junior Member MoLoToV's Avatar
    Bai astia ca L0st si multi altii ! voi va credeti mari calugari si mari pudici ! dar stati acasa mancati seminte la meci si ba scoateti si va bagati tot ce aveti si ce nu aveti ! Acuma cand ati vazut un video , incepeti sa judecati omu ! dupace ca s-a chinuit sa filmeze un intreg joc ca sa demonstreze la lume k nu numai strainii stiu sa joace si a incercat sa ridice moralul gamer'iilor romani , voi acum incepeti numai sa criticati ! si sa va luati de fiecare greseala facuta ! Pentru voi nu merita sa faca nimeni nimica !

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Console - Magazine Romanesti :) By AXL2686 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 14 Last Post: 05-02-2014, 15:59

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts