Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 24 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast
Results 201 to 220 of 462

Thread: Assassin's Creed 2

  1. #201 SP
    Member yoyokid's Avatar
    Am renuntat la MW2 pt el.Sper sa nu dezamageascaDin ce am vazut pana acum pare mut mai reusit ca Ac1(care mi-a placut)...one more week

  2. #202 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  3. #203 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    PlayStation LifeStyle Ubisoft’s UPLAY Program Launching With Assassin's Creed 2

    Ubisoft is set to release Assassin’s Creed II upon the world in just a few days. With it will come the activation of a new service titled “UPlay,” a new way for players to get rewarded for playing their games.

    The way the system works is that in addition to Trophies and Achievements, you gain reward points in Ubisoft’s own system. You can then redeem these points for various virtual rewards. A few examples of this would be redeeming the points for exclusive themes, or extra in-game equipment such as more throwing knives for Ezio, or just a basic costume change. Stay connected to PlayStation LifeStyle as more details develop on this new system Ubisoft has crafted.

  4. #204 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    Quote Originally Posted by yoyokid View Post
    Am renuntat la MW2 pt el.Sper sa nu dezamageascaDin ce am vazut pana acum pare mut mai reusit ca Ac1(care mi-a placut)...one more week
    n-are nici in clin nici in maneca vreo treaba mw2 cu ac2,dar parerea mea e ca ai facut bine ca ai renuntat la mw2 in favoarea ac2,caci nu mai aveai nici tu viata sociala!!!! all day long mw2!!

  5. #205 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Pentru clatirea ochilor pana cand vine si pe la noi
    Attached Images Attached Images photo_111709_001.jpg photo_111709_002.jpg photo_111709_004.jpg photo_111709_005.jpg

  6. #206 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    De unde il ai?
    Ai fost prin state?

  7. #207 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Nu-i al meu man...le-am gasit prin alta parte pozele si mi-au placut cum arata

  8. #208 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    ha. play.com m-au anuntat ca se indreapta catre mine o "black edition"

  9. #209 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar

  10. #210 SP
    Teo
    Senior Member Teo's Avatar

  11. #211 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  12. #212 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...nu știu dacă am voie să postez aici dar...am primit asta pe mess:



    Succes celor care participă!

    De era alt joc...veneam și eu, dar așa...meh

  13. #213 SP
    Member Zaktan's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...nu știu dacă am voie să postez aici dar...am primit asta pe mess:



    Succes celor care participă!

    De era alt joc...veneam și eu, dar așa...meh
    Ce,concursuri,cum?
    Din cate stiu AC2 nu are nici un mod multiplayer,sau concursurile se vor face pe alt joc?

  14. #214 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Nu cred ca am mai vazut asemenea review-uri si in toate la fel.E bun dar nu e bun,au reparat toate greselile si au imbunatatit cam tot dar se joaca cam la fel si tot ce era rau in primul e prezent si in asta.... Ca la nebuni

  15. #215 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by X Zaktan XI View Post
    Ce,concursuri,cum?
    Din cate stiu AC2 nu are nici un mod multiplayer,sau concursurile se vor face pe alt joc?
    ...habar n-am. Assassin's Creed 2 (Crida Asasinului doi lol - anna.bot) nu-i genul meu de joc. Din c�te știu a mai fost un asemenea concurs anul trecut la...Prince of Persia...ceva time trial/time atack (care termină mai repede nivelul...sau așa ceva). Să mă corectee cineva dacă vorbesc prostii...eu așa-m auzit.

    Altceva n-are ce să fie

  16. #216 SP
    Junior Member razvan2002's Avatar

  17. #217 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by killlemalll3 View Post
    Nu cred ca am mai vazut asemenea review-uri si in toate la fel.E bun dar nu e bun,au reparat toate greselile si au imbunatatit cam tot dar se joaca cam la fel si tot ce era rau in primul e prezent si in asta.... Ca la nebuni
    Mda. Sunt nenumarate cazuri in care il critica pe tot parcursul review-ului si trantesc o nota de 9 dupa aia. Dracu mai intelege ceva. Sau invers: laude multe si nota mica la final.

  18. #218 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    ce conteaza dude....black edition rulz....abia astept sa pun mana pe el

    jocul asta ar putea avea cel mai execrabil gameplay. i don't care. daca orasele sunt modelate corect dpdv istoric, atunci ma kokotz in cel mai inalt punct si imi imaginez ca sunt acolo. ce alt program ti-ar putea oferi sansa sa vezi venetia de acum citeva sute de ani? si mai tare ar fi fost sa ai un slider 'temporal' cu care sa manevrezi timpul si sa poti vedea schimbarile petrecute pe parcursul a sute de ani. nu mai spun ca ar avea un potential educativ enorm.

  19. #219 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    A mea abia asteapta jocul asta. A fost in Venetia si nu au lasat-o sa intre in tribunal si vrea sa se plimbe pe acolo.

  20. #220 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    A mea abia asteapta jocul asta. A fost in Venetia si nu au lasat-o sa intre in tribunal si vrea sa se plimbe pe acolo.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 24 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 12-09-2012, 20:56
  2. Replies: 0 Last Post: 29-08-2012, 22:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts