Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 24 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 ... LastLast
Results 401 to 420 of 462

Thread: Assassin's Creed 2

  1. #401 SP
    Member FusioN's Avatar
    Inseamna ca nu va straduiti
    Freeze-urile le-am avut la misiunea, secundara, cand trebuie sa asasinezi capitanul unei nave, in Forli.Restu' nu sunt asa grave,dar totusi...

  2. #402 SP
    Banned Mario's Avatar
    Deci am ajuns in stadiul in care trebuie sa colectez toate codex pages(alea cand el ar trebui sa aiba 30 dar am doar 14) ,imi puteti da un guide pe YT ca eu nu gasesc de nici un fel,daca gasiti,dati si mie va rog.Vad ca unii cand ajung acolo au deja 29....nu cumva acele codex le gasesc in tombs?

  3. #403 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Nenea.. de curiozitate.. te-ai uitat pe harta din joc? Bing bing... Exact, atunci cand ajungi la momentul unde ai nevoie de toate 30, iti pune pe harta locatia lor. Greu...

  4. #404 SP
    Banned Mario's Avatar
    Mda ,mi-am dat seama mai tarziu scuze.

  5. #405 SP
    Member dogdan's Avatar
    am jucat si eu acest joc,din ce am citit in paginile precedente va plangeati de grafica jocului....mie mi-sa parut foarte buna...mult mai buna ca ce-a de la modern warfare 2 spre exemplu. cat despre gameplay din ce am jucat nu mai este repetitiv,fiecare misiune fiind scriptata(pana la un anumit punct). jocul mi se pare foarte bun.

  6. #406 SP
    Member FusioN's Avatar
    Uitete la fetele personajelor, sa vezi enshpe nuante de culoare.Si faza cand hainele intra prin obiecte...si mai ales ce am patit eu.In rest e bun jocul,dar tot nu mi-a placut ca au bagat DLC,in loc sa il lase full ca pe primul.

  7. #407 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  8. #408 SP
    Senior Member eXist's Avatar
    Am un key (nerazuit inca) pentru (Unlock Exclusive Content) , Samta Maria Del Frari ... (PS3)

    Cineva interesat de un schimb ?

  9. #409 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  10. #410 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  11. #411 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    este super jocul,mult mai bun decat primul

    ---------- Post added 23-01-2010 at 11:52 AM ----------

    dupa ce termin jocul pot sa ma plimb prin toate orasele pentru a colectiona feathers?

  12. #412 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    da , te poti plimba sa colectionez alea sau sa cauti semnele

  13. #413 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Tocmai am terminat si eu jocul pe xbox, si am incercat sa il fac 100%, dar nu am reusit decat 96,8%. Pentru pene am folosit harti de pe net cu penele marcate, iar pentru glyphs a fost usor ca sunt puse de obiceo pe cladirile mai impozante si se vad de la distanta. Dar problema este ca nu pot sa deblochez 4 secret locations din DNA. Am cautat pe net si am aflat ce sunt si se deblocheaza doar pe variantele white and black, dar asta inseamna ca eu care am varianta standard nu o sa termin niciodata jocul. Nu am stiut asta cand l-am cumparat si acum imi pare rau ca m-am zgarcit pentru cateve zeci de lei.

  14. #414 SP
    Member adin33's Avatar
    Eu am terminat jocul 100% si am varianta standard.

  15. #415 SP
    Member psicho1986's Avatar
    Pai si acolo la DNA la Secret Locations le ai pe toate deblocate, 9 sau cate sunt, la mine 4 sunt blocate. Si zici ca ai jocul 100% de la options>stats>syncronization sau te referi la 100% la cat ai vila dupa ce termini jocul?

  16. #416 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Butonez si eu AC2 de vreo 2 zile, ieri l-am asasinat pe pramatia aia de Vieri Jr., si pot sa zic e ca jocu mi se pare foarte tare si relaxant. Mult mai bun decat primul, mai variat, mai mare, cu mai putine glitchuri. Ca sa nu mai zic ca Ezio e mult mai carismatic decat Altair.

    Pentru o persoana pe care GTA4 a lasat-o cam rece, dar care a apreciat ritmul mai lent si povestea infinit mai consistenta din MGS4, io zic ca e doctoria perfecta pentru SP. Pentru MP exista Uncharted 2

    PS: Sunt binevenite si niste pareri despre DLC-ul aparut ieri

  17. #417 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    absolut fantastic jocul !!! l-am terminat ieri si e primul joc la care fac Platinum ! e chiar usor de facut si cel mai important: fun!
    story: one of the best of all time si ma bucur sa vad ca developerii au avut resursele si curajul sa prezinte o astfel de alternativa. faza cu The Truth e dementiala mai ales ca trebuie sa pui piesa cu piesa si ajungi sa-ti dai seama cam ce vor sa transmita . also, The Church / The Pope / Templars being in game as in real life... i love that, asa cum mi-a placut si in AC1. nimic nu e mai satisfacator decat sa asasinezi un templar

    orasele sunt facute impresionant de bine si real!!! ma rog... unele zone. stau foarte aproape de Firenze, si mai aproape de San Gimignano si am ramas perplex sa vad cat de precis si delaliat sunt facute. Venezia la fel !

    ps: cand faci In the Memory of Petruccio e
    10/10 Game !!!

  18. #418 SP
    Senior Member Enthroll's Avatar
    m-am gandit sa pun si niste poze din real life daca tot am ramas atat de impresionat de reproducerea din joc. aveti si doua Viewpoint-uri

    San Gimignano:
    san-gimignano_2.jpg san-gimignano_1.jpg san-gimignano_3.jpg

    Firenze:
    p-signoria.jpg sm-del-fiore.jpg sm-del-fiore_2.jpg viewpoint.jpg

    din Montereggioni am numai una din pacate si nu e cine stie ce. in real life Montereggioni e mult mai mic pe varful unul deal. Zidurile si turnurile sunt spot on, no Villa Auditore, never was (din care stiu ). se mananca bestial acolo .

    enjoy!

  19. #419 SP
    Member Tsutsy's Avatar
    in poza a 2 din San Gimignano acolo parca era un semn intre turnuri , foarte frumoasa pozele.

  20. #420 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    acuma l-am pus si eu in bd-rom si am inceput sa joc, sper sa se ridice la nivelul hype-ului

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 21 of 24 FirstFirst ... 11 19 20 21 22 23 ... LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 12-09-2012, 20:56
  2. Replies: 0 Last Post: 29-08-2012, 22:27

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts