Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 49 of 50 FirstFirst ... 39 47 48 49 50 LastLast
Results 961 to 980 of 992

Thread: The Elder Scrolls V: Skyrim / Anniversary Edition

  1. #961 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Ce se intampla daca un comerciant din oras (si ajutorul lui ) e omorat?
    Fierarul din Whiterun (si ,,sidekickul" lui) mi-a fost nenorocit intr-un atac random a unor vampiri. Bine, a fost lovit mai mult de arcasii orasului ca tot il nimereau pe el inaptii si nu pe vampiri
    E inlocuit de altcineva la un moment dat sau nu mai pot vinde / cumpara arme in acel oras?
    Joc pe PS3 deci nu am nici un mod nimic instalat.

  2. #962 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Dupa 48 de ore ar trebui sa revina, e genul de NPC care nu poate fi omorat.

  3. #963 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Eu am dat reload direct la un autosave si am refacut lupta.

  4. #964 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    imi plac chestiile random din RPG-uri asa ca las situatia asa
    macar am facut rost de cheia de la Warmaiden's, ar fi fost frumos daca, la cate am facut pentru oras si tinut, sa ma faca noul proprietar
    poate in urmatorul Elder Scrolls (sper sa fie un ,,urmatorul" acum ca seria este si Online, sa nu fie ca in cazul Warcraft) vom avea asa un nivel de imersiune

    ---------- Post added 04-02-2014 at 05:40 ----------

    LE: imersivitate nu imersiune, stiam eu ca ceva nu suna bine

  5. #965 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    O sa fie, sunt stdiiri diferite care se ocupa de ele. Desi va trebui sa mai asteptam 2-3 ani pana atunci. Si mai mult ca sigur intai va iesi un Fallout.

  6. #966 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    In cazul in care iese Fallout-ul mai intai perioada de asteptare se mareste la minim 5 ani
    Ii trebuie cel putin un an de hype Fallout-ului, dupa care vreun an sau doi de patchuri care sa se ocupe de bug-urile specifice unui produs Bathesda + DLC-uri.
    Dupa aia dupa parerea mea incep sa lucreze cu adevarat la urmatorul ES. Bine, vor avea engine-ul Fallout-ului deci munca le va fi usurata putin. Dar tot le trebuie timp ca sa scoata un asemenea proiect. Poate de data asta vor angaja si mai mult de 4 actori pentru voci
    Si un mic pariu: urmatorul joc single-player din seria Elder Scrolls (nu cel online care trebuie sa apara in 2 luni) va fi cel mai scump joc facut vreodata.

  7. #967 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    SKYRIM 2014 - Winter Still


  8. #968 SP
    Senior Member sol1d's Avatar
    Un nou trailer pentru Skywind :X
    The fan project aiming to recreate the third Elder Scrolls game using the engine from the fifth
    Vor include in mod inclusiv toate quest-urile si dialogurile din Morrowind, sunetele si voice-acting-ul tot

  9. #969 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    ox4h4pb.jpg

  10. #970 SP
    Junior Member Twistertempo58's Avatar

    Skyrim

    Salut tuturor!Dupa ceva cautari pe forum mi-am dat seama nu prea gasesti multe despre skyrim(mai bine pestre 3 ani decat niciodata)Am deschis acest thread ca sa vorbim ORICE despre skyrim, asa sa mai dicutam si noi ceva.....Pareri,tot felul ......sper ca nu v-am suparat cu acest thread si sa inceapa discutile

  11. #971 SP
    Member AngelOfPain's Avatar

  12. #972 SP
    Junior Member Twistertempo58's Avatar
    Mersi.

  13. #973 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ti-am mutat postul iar acum ai 49 de pagini de discutii. Spor la citit!

  14. #974 SP
    Member colossus's Avatar
    Pentru iubitorii de Medievil (PS1) ,a aparut un mod care pur si simplu readuce la viata atmosfera acestui vechi joc :


  15. #975 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar
    Si asta este pentru iubitorii de Mario Kart:


  16. #976 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar

  17. #977 SP
    Senior Member Strike105X's Avatar


    Nu m-am asteptat ca Eric the Slayer sa fie un caracter atat de semnificativ... RIP.

  18. #978 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar

  19. #979 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    The Elder Scrolls 5: Skyrim - Bethesda plant angeblich ein Skyrim-Remaster - GamePro

    Like last year, Bethesda will organize its own press conference at the upcoming E3 in Los Angeles . As the self-appointed industry insiders » Shinobi602 " claiming an announcement of Skyrim remakes is us there allegedly presented . The HD - remastered version of Elder Scrolls RPG to its information appear after for PS4 and Xbox One .

    Mai bag cateva sute de ore in el daca este adevarat. Pe ps3 a fost destul de urat din punct de vedere technic.

  20. #980 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Pff, desi sper sa anunte urmatorul Elder Scrolls, parca as mai baga si o tura prin Skyrim.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 49 of 50 FirstFirst ... 39 47 48 49 50 LastLast

Similar Threads

  1. Replies: 41 Last Post: 14-05-2021, 18:51
  2. Replies: 4 Last Post: 21-06-2017, 08:55
  3. Replies: 0 Last Post: 29-10-2011, 22:29
  4. Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 15:46
  5. Replies: 7 Last Post: 08-08-2011, 09:45

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts