Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 64 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 59 ... LastLast
Results 161 to 180 of 1265

Thread: Fifa 12

  1. #161 SP
    Member Merdiso's Avatar
    Lucrat la gameplay in ce sens ? Eu vad in mare acelasi joc dar intr-adevar acum este si mai "cosmetizat" ca 11-le.
    In rest, se joaca exact la fel, nu va fi greu sa faci trecerea, poate e si un avantaj aici, e mai usor sa aduni goluri pentru compilatii sau filme dedicate unor anumiti jucatori.

  2. #162 SP
    Member adicodlea's Avatar
    gameplay in general , nu la pase si bla bla bla , ma refeream la tot ce arata in video-ul ala , oricum sa asteptam demo-ul ca sa avem ce sa comentam , oricum vad ca tu ai ramas la ideea ca , cu un jucator ajungi dintr-o poarta in alta , nush da eu cred ca de pe la fifa 2009 nu se mai prea intampla asta. Ce ai vazut tu pe net , sunt jucatori buni care au jucat cu jucatori f prosti de au driblat toata echipa ,asta se intampla si in viata reala cu Messi sau Ronaldo , cand au cate o faza cand insira jucatorii...

  3. #163 SP
    Member ramusg's Avatar
    daca serverele o sa fie tot de ciocolata ca cele de la 11, fac o ciocolata si mai mare pe el.

  4. #164 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    FIFA 12 review - 94% in Games Master - ComputerAndVideoGames.com
    In its four-page review the mag says "the new emphasis on precision dribbling makes each encounter a mini game of human chess," praising the new Impact Engine which it says ensures "no two collisions are alike" and "players fall as they would in real life, meaning reckless tackles or a mid-air rendezvous such as this carry a high risk of injury".

  5. #165 SP
    Junior Member wyhay97's Avatar
    pf pe ce data iese demoul ?

  6. #166 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pe 13 septembrie parca era intr-un trailer...

    LE: Da, 13 septembrie:



  7. #167 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Eu am auzit ca luni, 12 sep.

  8. #168 SP
    Member s0whaT's Avatar
    13 septembrie . Scrie si in newsletter ul EA

  9. #169 SP
    Member BatsBike's Avatar
    In its four-page review the mag says "the new emphasis on precision dribbling makes each encounter a mini game of human chess," praising the new Impact Engine which it says ensures "no two collisions are alike" and "players fall as they would in real life, meaning reckless tackles or a mid-air rendezvous such as this carry a high risk of injury".



    Quote Originally Posted by xslvry View Post

    ps. am uitat sa vorbim romaneste
    adevar spui ...

  10. #170 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu a "uitat" sa vorbeasca in romana, pur si simplu a dat copy/paste dintr-un articol. Ar fi penibil sa obligi omu sa-ti traduca ce scrie in articol.
    Si totusi in cazul in care ar face-o, ar putea sa mai adauge putin de la el si prin munca depusa sa scoata o stire. Dar cum a postat aici, ia-o ca atare si nu mai ironiza aiurea.

  11. #171 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    patetic... pacat, odata cu cresterea numarului de membrii scade si calitatea lor.

  12. #172 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    cum s-o face ca in fiecare an fifa e joc de 10+++++++ inca dinainte de lansare, dar apare imediat la doua saptamani maxim o luna un patch pt rezolvarea numeroaselor bug-uri pe care le are jocul inca de la lansare? inseamna ca dupa aia devine de nota 15+++++++++++?

  13. #173 SP
    Junior Member seaman13's Avatar
    wow prea tare arata traileru abia astept sa apara

  14. #174 SP
    Member adicodlea's Avatar
    da ,ai dreptate , la multe jocuri am vazut faza asta , nush ce fac ei un an de zile , daca la o sapt dupa lansare scot patchuri...

    ---------- Post added 11-09-2011 at 06:49 PM ----------

    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Nu a "uitat" sa vorbeasca in romana, pur si simplu a dat copy/paste dintr-un articol. Ar fi penibil sa obligi omu sa-ti traduca ce scrie in articol.
    Si totusi in cazul in care ar face-o, ar putea sa mai adauge putin de la el si prin munca depusa sa scoata o stire. Dar cum a postat aici, ia-o ca atare si nu mai ironiza aiurea.
    nu stiu de ce vorbesti daca nu stii ...
    la chestia asta ma refeream.

    Waa ce vrajeli de doi bani. In fiecare an ne scot ochii cu chestii de genul acesta gen ''be the goalkeeper'' or other useless ****s... In schimb jocul este aproape acelasi.

  15. #175 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by xslvry View Post
    nu stiu de ce vorbesti daca nu stii ...
    la chestia asta ma refeream.
    nu ma refeream la tine, ci la wackorine

  16. #176 SP
    Senior Member Daniel's Avatar
    Quote Originally Posted by xslvry View Post
    nu stiu de ce vorbesti daca nu stii ...
    la chestia asta ma refeream.
    Sa inteleg ca daca am scris 3 cuvinte in engleza am uitat sa vorbesc romana nu? Foarte multa lume face exact acelasi lucru si nu inteleg care e problema...

    ON: Sunt foarte curios sa vad demo'ul. Sa vad daca intradevar au adus ceva imbunatatiri sau iara o sa ne abureasca cu cateva dintre useless changes despre care vorbeam mai sus

  17. #177 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    Daniel - de valoarea jocului nu o sa putem vorbi pana o sa apara produsul final. mereu in demo au bagat un build mai vechi. si doar pe online vei putea vedea cand vei juca cu un jucator de aceeasi valoare cu a ta eventualele modificari. dar daca au pastrat scriptul conform caruia atunci cand 2 jucatori de valori egale se intalnesc, iar pentru cel care are echipa mai buna "trage" jocul indiferent de stilul pe care il adopta adversarul, asa cum e de cateva editii, pentru mine e inca o varianta ratata a acestui joc. nu mai vreau sa intalnesc situatille mizerabile de la fifa 08-11 pe ps3, cand luam de exemplu liverpool contra varzelonei si chit ca aveam 1-0 2-0, chit ca era 0-0 prin minutul 30-40 echipa mea nu mai reusea sa lege 2 pase, iar adversarului ii iesea absolut totul, golurile venind evident din respingeri de portar, suturi pe mijlocul portii si in urma unor ciocniri sau cazaturi in fund a fundasilor mei. nu zic ca era o regula, dar cam in 75% din meciurile in care alegeam o echipa disproportionata cam asta se intampla. iniferent ce va fi eu oricum am precomanda atat la fifa cat si la pes pt ps3 si de abia astept sa ma duelez cu baietii din campionat de la mine

  18. #178 SP
    Member adicodlea's Avatar
    <New Commentary Teams

    For the first time ever, two broadcast teams will be featured � Martin Tyler and Alan Smith and Clive Tyldesley and Andy Townsend. Fans can customize audio to their preferred commentators for any matches.>


    In sfarsit . Cel mai bun lucru care l-au facut asta e , m-au exasperat vocile comentatorilor vechi .

  19. #179 SP
    Member romey's Avatar

  20. #180 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    cine descopera primul demo-ul pe psn sa ridice 2 degete

    P.S.: si sa specifice si pe care PSN

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 64 FirstFirst ... 7 8 9 10 11 19 59 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts