Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 64 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 62 ... LastLast
Results 221 to 240 of 1265

Thread: Fifa 12

  1. #221 SP
    Member romey's Avatar
    Fair Play in FIFA 12 :

  2. #222 SP
    Member adicodlea's Avatar
    toata lumea are probleme cu apararea asta ! eu zic ca ne obisnuim pana la urma , 1-2 sapt si o sa fie ok , e greu la prima vedere asa dar zic ca o sa fie mai usor cu timpul ! oricum eu cred ca e o varianta mai buna decat versiunea anterioara cu presingul , asa nu te mai ajuta ai-ul deloc , adica sa ti apasat pe X si sa faca singur treaba !

    PS. WTF e in video-ul de mai sus ?

    Am atasat si eu un video cand era sa isi dea un merg autogol AI-ul !

    http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/93023455

  3. #223 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cei care se plang de tactical def sa treaca pe legacy def si e aceeasi br�nză din fifa 11

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  4. #224 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Alte faze "haioase"..ma apuc de tricoul unuia si jucatorul meu cade pe jos, mai-mai sa fie tarat de adversarul cu mingea... AI-ul tine mingea mai ceva ca Barcelona..

    Stiu ca exista si sistemul vechi de defending, insa online o sa mearga doar asta nou.
    Abia astept sa vad ce iese online, cand jucatori care driblau tot ce puteau in 11 o sa fie si mai greu de deposedat..

    Sa vedem ce va fi in jocul final, deocamdata nici nu stiu ce sa cred... Pe de o parte jocul pare mai realist, pe de alta parte este foarte frustrant..

  5. #225 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Se schimba din "controler option"...

  6. #226 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Pe deplin multumit. Mi-a trebuit un meci sa ma obisnuiesc cu tactical defending si e genial. AI-ul tine bine de minge da il poti citi uneori. Abia astept varianta full.

  7. #227 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Este confirmat faptul ca online va fi doar Tactical Defending? Aveti un tweet, un link, ceva?

    Ploaie de goluri e putin spus.

  8. #228 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    A aparut si pe UK demo-ul? Acum o ora nu era.

  9. #229 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar

  10. #230 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Tare "greu" demo ul , iti faci nervi degeaba cu noul lor tactical defending.
    In rest arata destul de bine , e realism aproape peste tot

  11. #231 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Daca pui defending pe legacy e ca in FIFA 11? Asa pare dar nu sunt sigur.

  12. #232 SP
    Member adicodlea's Avatar
    da , este ca in 2011 dar cand joci online nu o sa mearga decat Tactical Defending.

  13. #233 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    desi am blamat initial Tactical Defending, mi se pare o idee super dupa vreo 10 meciuri. o data ce te obisnuiesti simti ca tu faci treaba si nu AI-ul. sa vedem cum o sa fie pe online.

  14. #234 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Pe online o sa fie simplu: fugi de nebun, sutezi din unghi cu "finesse" dupa care "you have lost connection to the other player".

    Cel putin asa o sa fie la inceput.

  15. #235 SP
    Member adicodlea's Avatar
    partea cu finesse shot , am dat si eu cateva suturi de genul ala la poarta si mi se par ca intra mai greu ca la fifa 11 , parca sunt ceva mai lente asa

  16. #236 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Mai bine ar lasa ei defending-ul la alegere si pe online, sa fie toata lumea multumita.... Sa fie lobby-uri de Tactical si lobby-uri de Legacy, nu amestecat.

    Eu joc pe Tactical si incerc sa ma obisnuiesc, pana la urma asa era si acu' 10 ani si nu se plangea nimeni...

  17. #237 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Eu zic sa va obisnuiti cu tactical defending ca e mai misto. "In sfarsit simti ca joci tu si nu ai-ul." - Spike )

  18. #238 SP
    Member adicodlea's Avatar
    +1 thedeadman

  19. #239 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    +1 thedeadman14

    cand se vor scoate si pasele pe sus cu L1 se va mai face un pas spre normalitate

  20. #240 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Acum am vazut ca ai scris acelasi lucru putin mai sus. sorry :-s

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 64 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 62 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts