Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 64 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 42 ... LastLast
Results 621 to 640 of 1265

Thread: Fifa 12

  1. #621 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Daca te referi la mine, nu tin cu City.. daca te referi la cei de pe online, ai dreptate. Din 10 meciuri, jumate le joc impotriva lui City.

  2. #622 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Online. Chelsea in 11 = City in 12.

  3. #623 SP
    Member RaduHawk's Avatar
    thedeadman tu ori ai nervi de otel, ori esti trecut pe undeva prin scripturile jegosilor de la EA

  4. #624 SP
    Member Imperatore's Avatar
    Dupa ce au scos exploit-ul acela cu Gk controlat de user in H2H Seasons,am reusit sa urc si eu in 1st DIVISION .

  5. #625 SP
    Member adicodlea's Avatar
    deja si eu am promovat 1 divizie azi , parca alta viata !

  6. #626 SP
    Member showman's Avatar
    tipul asta e dus cu pluta

  7. #627 SP
    Member Merdiso's Avatar
    De ce, e chiar tare, face caterinca legata de marketingul dus de EA, care isi lauda si cea mai mica schimbare pe care o aduc jocului de parca ar fi nu stiu ce realizare.

  8. #628 SP
    Member adicodlea's Avatar
    tare

  9. #629 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Putin off topic, o sa imi permit niste comentarii legate de PES 2012. Tocmai ce am terminat de jucat cateva meciuri online si pot sa spun ca din punctul asta de vedere, jocul e la ani lumina de Fifa, in sens negativ. Nici la gameplay nu am fost dat pe spate, Fifa, dupa parerea mea, reprezentand o experienta mult mai imersiva. Apropo de button mashing, EA a lucrat in sens bun la capitolul asta si totusi lumea tot nu e multumita. La PES, va veti intalni fix cu pressing-ul enervant si agasant din seriile din anii trecuti ale canadienilor. Point deducted PES !

    De asemenea am fost uimit de numarul minuscul de jucatori inregistrati in cazul variantei PC, cea pe care am cumparat-o si eu. (vezi posibilitatea de a patchui jocul, pretul mai scazut etc)

    Inchei prin a spune ca, mi se pare deplasata si fumata replica "EA si marketing-ul lor, numai la asta se pricep", deoarece in mare masura au scos, an de an, un simulator mai bun ca PES. (si asta o spune un jucator inrait de PES in perioada 5,6, dvd-uri care stau si acum frumos la colectie) Nu sunt avocatul nimanui, nu apar pe nimeni, doar impartasesc impresiile mele la o ora tarzie in noapte, in caz ca cineva are dubii daca a ales bine cand a cumparat FIFA.

  10. #630 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    rahatul asta de joc iar isi da in petec. dupa ce am avut o serie de 8 victorii a urmat o serie de 8 infrangeri. in cea de a doua serie de meciuri, indiferent ce echipe am folosit in toate meciurile adversarul a avut o viteza net superioara. cine zice ca jocul asta nu e scriptat ori face parte din echipa EA ori este complet RETARDAT. problema e ca eu sunt un RETARDAT si mai mare ca tot continui sa il joc...

  11. #631 SP
    Banned asperas's Avatar
    rahatul asta de joc iar isi da in petec. dupa ce am avut o serie de 8 victorii a urmat o serie de 8 infrangeri. in cea de a doua serie de meciuri, indiferent ce echipe am folosit in toate meciurile adversarul a avut o viteza net superioara. cine zice ca jocul asta nu e scriptat ori face parte din echipa EA ori este complet RETARDAT. problema e ca eu sunt un RETARDAT si mai mare ca tot continui sa il joc...

    adevar adevarat graiesti!eram in punctul de a promova din 6 div in 5 div cu 13 pct la activ si doar 3 meciuri ramase(mai treb doar 3 puncte)si vin 2 meciuri pe ploaie si unul care se misca sacadat in urma caror ma aleg doar cu 2 puncte si raman de ma uit lung!

  12. #632 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Quote Originally Posted by Spike View Post
    rahatul asta de joc iar isi da in petec. dupa ce am avut o serie de 8 victorii a urmat o serie de 8 infrangeri. in cea de a doua serie de meciuri, indiferent ce echipe am folosit in toate meciurile adversarul a avut o viteza net superioara. cine zice ca jocul asta nu e scriptat ori face parte din echipa EA ori este complet RETARDAT. problema e ca eu sunt un RETARDAT si mai mare ca tot continui sa il joc...
    Quote Originally Posted by asperas View Post
    rahatul asta de joc iar isi da in petec. dupa ce am avut o serie de 8 victorii a urmat o serie de 8 infrangeri. in cea de a doua serie de meciuri, indiferent ce echipe am folosit in toate meciurile adversarul a avut o viteza net superioara. cine zice ca jocul asta nu e scriptat ori face parte din echipa EA ori este complet RETARDAT. problema e ca eu sunt un RETARDAT si mai mare ca tot continui sa il joc...

    adevar adevarat graiesti!eram in punctul de a promova din 6 div in 5 div cu 13 pct la activ si doar 3 meciuri ramase(mai treb doar 3 puncte)si vin 2 meciuri pe ploaie si unul care se misca sacadat in urma caror ma aleg doar cu 2 puncte si raman de ma uit lung!
    Cam ce gandesc cei care au fost adversari?...

  13. #633 SP
    Member RaduHawk's Avatar
    aspears, eu cred ca pina si retardatii care joaca tot meciul cu presing agresiv si cand pring mingea dau pasa lunga in fata isi dau seama ca-i scriptat jocul. Probabil pe ascuns chiar trimit mail-uri de multumire celor de la EA ca le-a dat o sansa toti natarailor sa castige meciuri

  14. #634 SP
    Member Imperatore's Avatar
    Si eu sunt cam in aceeasi situatie....am promovat in Divizion 1 dupa o serie f buna de vreo 10 meciuri...Ei bine dupa asta au urmat niste infrangeri ca la hotii de cai,unde nu puteam sa recuperez mingea,alergam ca fraierul pe teren dupa ea si nimic.In plus mereu simteam ca ma sufoca adversarul,era imediat in fata mea la recuperare,imi inchidea imediat culoarul de pase si asa mai departe.Nu stiu daca o fi script dar sigur ceva este...sunt jocuri in care echipa este foarte mobila,cauta spatii libere,alearga,vin la suport (am mereu aceeasi tactica),si sunt meciuri uneori in care jucatorii practic nu pleaca in run pe culoar sau sa isi caute pozitie mai buna.Pur si simplu stau cu spatele la adversar pe loc ca sa ceara pasa desi au work rate high pe atack si arrows directe catre careu sau flancuri.

    ---------- Post added 23-10-2011 at 04:41 PM ----------

    BAck in Division 1 dupa o serie de 6 victorii....si concluzia ar fi urmatoarea: All out atack !!!!!!!!

    ---------- Post added 24-10-2011 at 11:49 AM ----------

    League Title Winner !!!

  15. #635 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Cei care ati comandat de la shopto, va ajuns jocul?

  16. #636 SP
    Member BatsBike's Avatar
    @FPS Marius ... de cand ai comanda ... ca ma tot gandesc sa incerc sa'l iau d'acolo ...

  17. #637 SP
    Member Imperatore's Avatar
    Voua nu vi se intampla ca indiferent de tactica pe care o aveti in timpul meciului,echipa sa nu se miste deloc?Eu folosesc un custom tactic rapid cu mobilitate a jucatorilor si degeaba.Din cauza serverelor EA echipa nu se misca,este statica,indiferent de agresivitatea data AI-ul meu sta pur si simplu si tatoneaza adversarul doar.Doar seara,noaptea merge ceva mai bine si echipa zburda asa cum vreau eu dupa tactica.Am conexiunea directa pe fir,nefiltrata de vreun router sau altceva.Probabil si de asta apar seriile astea de infrangeri si victorii....Au niste servere de doi bani.Respecti setarile care trebuie facute si degeaba.

  18. #638 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Da. Pur si simplu si pasele merg toate aiurea, la adversar sau in out.

  19. #639 SP
    Member carcru's Avatar
    M-am saturat de serverele celor de la EA, am avut aseara ultimul meci din diviza 6, trebuia sa scot un egal ca sa promovez si am fost deconectat prin minutul 36 si-am pierdut meciul. F**k you EA. :-l

  20. #640 SP
    Member Imperatore's Avatar
    La ce viteze avem noi la net este inadmisibil sa nu mearga.E clar vina lor,ca au servere de 5 lei.E broadband,wired connection,exact cum zic ei si uneori am niste meciuri de toata jena cu o echipa asa statica ca ma sufoca adversarul.Degeaba avem optiune de atacking si ultra atacking ca o selectam degeaba.Sau la fel custom tactics urile devin useless.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 32 of 64 FirstFirst ... 22 30 31 32 33 34 42 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts