Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 41 of 64 FirstFirst ... 31 39 40 41 42 43 51 ... LastLast
Results 801 to 820 of 1265

Thread: Fifa 12

  1. #801 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Depinde si de cate ori ti-a crash-uit jocul in timpul meciurilor pt. ca asta, desi nu este vina ta, iti va afecta dnf modifier-ul, care iti poate aduce acele cateva coin-uri in plus.

    Quote Originally Posted by carcru View Post
    Am �ncercat zero ceea ce-ai zis tu. Bat cu 4-5 dar primesc ~ 700-750 per meci. Oricum şi-aşa e foarte bine, decat 500 cum primeam la o echipa full gold.

  2. #802 SP
    Member showman's Avatar
    Eu unul am cumparat 3 pack uri gold la 5000 coins si numai no name`uri .. apoi am dat 4000 pe ronaldinho,4500 pe michael bastos restu la 1500,2000

  3. #803 SP
    Member carcru's Avatar
    Un michel bastos pe pc e minim 8k. �s disepraţi ăştia, v�nd la preţuri exagerat de mari.

  4. #804 SP
    Junior Member sharkeye's Avatar
    am o �ntrebare...Fifa 12 versiunea germană poate fi jucat �n engleză? Dacă mă poate ajuta cineva vă rog ca să ştiu dacă �mi pot cumpăra versiunea respectivă sau nu.
    Stimă

  5. #805 SP
    Member BatsBike's Avatar
    @shareye ... cand jocul se incarca,apar steagurile tarilor in a carui limba se poate seta meniul ... asta de fiecare data la introducerea jocului ... apoi,posibil sa ai pe langa comentariul in germana,inclusiv engleza ... oricum,procentul este destul de mare sa ai engleza in meniu+comentariul ...

  6. #806 SP
    Member showman's Avatar

  7. #807 SP
    Junior Member TeddyBear's Avatar
    Dupa ce ca te confrunti mai mereu cu gameplay greoi si heavy players pe online, mai nou la dracia asta de joc a inceput sa-mi arate in firewall status ca sunt RESTRICTIVE desi am firul de la RDS conectat direct in consola,fara router iar conexiunea e facuta asa cum trebuie.

  8. #808 SP
    Junior Member sharkeye's Avatar
    Quote Originally Posted by wackorine View Post
    @shareye ... cand jocul se incarca,apar steagurile tarilor in a carui limba se poate seta meniul ... asta de fiecare data la introducerea jocului ... apoi,posibil sa ai pe langa comentariul in germana,inclusiv engleza ... oricum,procentul este destul de mare sa ai engleza in meniu+comentariul ...
    Asta ştiam ca apar steagurile la �nceput dar nu ştiam exact dacă e la fel treaba şi la jocurile astea făcute special pentru ţarile respective ( gen germania , spania).Ok , �ţi mulţumesc mult de informaţie.Stimă.

  9. #809 SP
    Member carcru's Avatar

  10. #810 SP
    Member showman's Avatar
    uraa
    Attached Images Attached Images imag001.jpg

  11. #811 SP
    Junior Member TeddyBear's Avatar
    O sa joc mai mult si eu la cupa sa o castig,in schimb am facut 20 de puncte in Division 1. Am reusit sa castig al doilea campionat. Ura !
    Attached Images Attached Images 2011-11-20-17.11.28.jpg

  12. #812 SP
    Member carcru's Avatar


    EPIC !

  13. #813 SP
    Member BatsBike's Avatar
    la video urcat pe easportsfootball apare la dificultate amator ... joc la professional in cariera ... Voinţa Sibiu 5 – 1 Petrolul | EA SPORTS Football

  14. #814 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Ha! A inceput sa imi placa modul H2H SEASONS.Am luat primele doua cupe.
    Attached Images Attached Images 112111163123.jpg

  15. #815 SP
    Member BatsBike's Avatar
    pai,nah ... altfel jocul este de KK ... doar cand orgoliul ne este satisfacut devenim 'happy' ...

  16. #816 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    is just me sau chiar a disparut lagul in ultimele 2-3 zile? am jucat vreo 13 meciuri si nu am avut deloc lag cum am avut pana acum. btw am inceput sa joc cu echipe de 3 stele, deja nu mai aveam nervi sa-l blochez pe CR sau toata echipa lui MC. jocul devine mult mai tactica cu cat echipa este mai slaba si in acest fel am reusit sa castig 10 meciuri si 2 egaluri si da, impact engine-ul este un mare FAIL, jucatorii se lovesc intre ei, satu pe jos, patineaza tot feluri de "features"

  17. #817 SP
    Junior Member Oviduzz's Avatar
    probabil de asta nu mi se pare mie ca ar avea ceva jocul inafara de impact engine prost . De asta ziceam in paginile anterioare ca daca stii sa joci bati, dar conditia se pare e sa joci cu echipa mai slabutza unde tactica e cea mai importanta. Fara jucatori care alearga 3 terenuri fara sa oboseasca sau care dribleaza si spectatorii .

  18. #818 SP
    Member RaduHawk's Avatar
    Apropos, voi puteti castiga neabuzand de bug-urile jocului? Ma dispera faptul ca sunt 3-4 tipuri de goluri. Cel putin 70% din goluri fac parte din aceiasi tipologie. In ultima vreme am jucat PES, am abandonat FIFA definitiv. Din multe puncte de vedere PES parca-i un opensource facut pe genunchi de vreun programator pensionar. Aparatorii parca-s pe blat, plus ca daca-l ai pe avortonul de Messi zapacesti cate-o aparare intreaga cu el. Sa nu mai vorbim de felul in care se misca jucatorii. Parca au proteze la genunchi si tije in coloana. Alta chestie care mi s-a parut de "bun gust" felul in care trece mingea prin capul unui jucator ca sa ajunga la altul. Se pare ca anul asta e esec total pentru ambele firme concurente. Mai asteptam.

  19. #819 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Esec e putin spus in cazul PES. Asta este cel mai scriptat joc ever. Pasele se duc numai unde doreste AI-ul, indiferent de directia in care apesi. Iar pasa la intalnire este o jignire totala.

    Nu mai adaug celelalte lipsuri pe care le-ai enumerat si tu. Cat despre Fifa, nu as fi chiar de acord, prin prisma faptului ca 2011 era, din pctul meu de vedere, de 1 milion de ori mai repetitiv.

  20. #820 SP
    Member carcru's Avatar
    3 cuvinte pentru PES : " PES IS S**T ! "

    Comparativ FIFA este mult mai bun şi chiar nu �nţeleg de ce vă pl�ngeţi at�t de mult de joc, pt că �n afară de impact engine, nu mi se pare a fii un fail, jocul este chiar bun faţă de fifa 11. Don't like it, don't play it .. It's so simple.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 41 of 64 FirstFirst ... 31 39 40 41 42 43 51 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts