Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 54 of 64 FirstFirst ... 4 44 52 53 54 55 56 ... LastLast
Results 1,061 to 1,080 of 1265

Thread: Fifa 12

  1. #1061 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by thedeadman14 View Post
    Stati ca eu n-am inteles cum sta treaba cu Euro 12.. o sa fie doar un dlc? Inseamna ca nu o sa fie schimbat gameplay-ul.. doar bannere si echipamente noi. Ca la Call of Duty, un map pack
    In cazul acesta nu s-ar merita..
    nu ca un Euro 2012 standalone ar fi fost diferit cu ceva..

  2. #1062 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Ceva, ceva tot era diferit. Se simtea.
    Remember FIFA 08 - EURO 08, FIFA 10 - FIWC 10.

    Asa ca dlc... zero.

  3. #1063 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    Mie unul mi se pare bataie de joc treaba asta cu europack-ul la 16 lire... Adica imi adauga mingea oficiala, echipamentele noi, si niste finisari prin tribune cu bannere Euro 2012 pt 16 lire?!... sunt dezgustat de EA!!!
    Ai fi preferat un joc retail la 40-50 euro?

    ---------- Post added 03-04-2012 at 11:35 AM ----------

    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    Sa speram ca noul UEFA Euro 2012 de la Warner Bros. o sa dea clasa Fifei. Atat la grafica dar mai ales la gameplay.
    Doar EA SPORTS va scoate UEFA EURO 2012.

    ---------- Post added 03-04-2012 at 11:43 AM ----------

    Quote Originally Posted by PiraSword View Post
    Presupun ca te referi la sutul plasat la firul ierbii, care 9 din 10 sunt goluri clare.
    Incearca si in viata reala sa dai sut plasat la firul ierbii la poarta mare si vezi cate sanse are portarul s-o apere si dupa aia mai discutam.
    Daca ai observat in fotbalul real pe teren mare portarii au reflexe foarte bune la suturi tari, la suturile pe jos plasate pe coltul portii cam raman fara reactie sau au reactie intarziata.

  4. #1064 SP
    Ω Pira's Avatar
    Maestre, cand a zis omul ca acum il dispera alt sut la poarta m-am gandit clar ca la ala se refera, pt. ca prin sutul ala ai cele mai multe sanse de gol... nu ca as fi zis ca nu e realism in faza asta.

  5. #1065 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Exista cineva care are PRO Club pe xbox live?
    Sau doriti sa cream un pro club CG?

  6. #1066 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Quote Originally Posted by scofield91 View Post
    Exista cineva care are PRO Club pe xbox live?
    Sau doriti sa cream un pro club CG?
    Da un add la favouriteone12

  7. #1067 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post

    Doar EA SPORTS va scoate UEFA EURO 2012.
    UEFA Euro 2012 (video game) - Wikipedia, the free encyclopedia

  8. #1068 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Am creat "CG Team" asa ca daca doriti sa jucati in liga cu jucatorul creat de voi, va astept sa dati add.
    Dati search la pro clubs pentru CG Team si va voi da accept!
    Va astept pe Xbox live!

  9. #1069 SP
    Banned SWTFU's Avatar

    Nu e bun link-ul tau, aste e bun: http://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Euro_2012_(video_game)

    Daca intri pe site-urile double helix si warner bros n-ai sa vezi nimic de UEFA EURO 2012, pe cand pe site-ul EA SPORTS ai sa vezi.

  10. #1070 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    EA�s official Euro 2012 expansion pack for FIFA 12 is due for release on April 24th | Zavvi Blog

    Electronic Arts announced today that EA SPORTS will celebrate UEFA EURO 2012 with the only officially licensed videogame of the 2012 European Football Championship, which begins June 8 in Poland and Ukraine.
    ....
    Expedition Mode

    The all-new Expedition Mode, designed exclusively for UEFA EURO 2012, enables fans to build, manage and compete with a customised team against other European nations, crafting the perfect strategy for European domination. Fans will choose their favourite European player or FIFA 12 Virtual Pro to captain their customised team, win matches to earn better players from defeated nations, and then defeat the best nations to earn the best players in a campaign quest to defeat all 53 countries and complete the journey to conquer Europe.

  11. #1071 SP
    Junior Member bogdanvbm's Avatar
    Salut. Am si eu o intrebare. Am un disc cu Fifa 12 PS3 si este din editia aceea care are doar limbile engleza si araba. Am activat codul online. Intrebarea este, daca schimb discul cu unul care are si alte limbi (deoarece ma intereseaza spaniola si italiana la comentatori) salvarile si contul vor ramane la fel??

  12. #1072 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Da

  13. #1073 SP
    Senior Member Spike's Avatar
    pentru toti haterii care se iau de fifa 12 pe nedrept si arunca cu gunoi doar ca sa se afle in treaba, priviti aici dovada de realism dus la extrem:



    mai aveti tupeul sa ziceti ceva?

  14. #1074 SP
    Member ionutsb85's Avatar
    IMPACT ENGINE FAIL sau era scripting-ul de vina,trebuia sa-l lase sa dea gol,de multe ori mi s-a intamplat sa dau cap in cap 2 jucatori,sa nu mai vorbesc de arbitru ca sare numai cand vrea peste minge
    Attached Images Attached Images 7253.cerberussb85.png timthumb.jpg

  15. #1075 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    lolz

  16. #1076 SP
    Member ionutsb85's Avatar
    Vreau sa joc si eu in campionat,sau intr-o liga romaneasca pe ps3,eu am una de 31 de romani dar nu joaca lumea-ROMANIACS LPF,eventual daca creeaza careva o liga de exemplu:liga consolegames pe ps3 intru sigur si joc,chestia este ca am mai tot timpul FIREWALL RESTRICTIVE si nu ma lasa tot timpul sa joc cu cine vreau,stie careva cum sa dezactivezi FIREWALL-UL in FIFA12 sau sa-l fac macar moderate?HELP ME
    Attached Images Attached Images 7253.cerberussb85.png

  17. #1077 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Sunt si eu in liga aia... jucam in seara asta? Cu firewall-ul nu te pot ajuta...
    Campionat gasesti aici, dar acum este in curs de desfasurare... poate la urmatorul...

  18. #1078 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by ionutsb85 View Post
    Vreau sa joc si eu in campionat,sau intr-o liga romaneasca pe ps3,eu am una de 31 de romani dar nu joaca lumea-ROMANIACS LPF,eventual daca creeaza careva o liga de exemplu:liga consolegames pe ps3 intru sigur si joc,chestia este ca am mai tot timpul FIREWALL RESTRICTIVE si nu ma lasa tot timpul sa joc cu cine vreau,stie careva cum sa dezactivezi FIREWALL-UL in FIFA12 sau sa-l fac macar moderate?HELP ME
    Probabil ai router si trebuie sa forwardezi porturile.

  19. #1079 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Ai router,si trebuie dezactivat NAT,nu trebuie nici un forwarding port.

  20. #1080 SP
    Member ionutsb85's Avatar
    Dar nu stiu cum,din PC?am un router flybox orange si nu ma prea stiu cu el,va trebui sa-l duc la cineva care stie,intre timp sa ma mandresc si eu un pic cu argintaria ce am castigat-o in weekend foarte greu
    Attached Images Attached Images dsc00043.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 54 of 64 FirstFirst ... 4 44 52 53 54 55 56 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts