Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 58 of 64 FirstFirst ... 8 48 56 57 58 59 60 ... LastLast
Results 1,141 to 1,160 of 1265

Thread: Fifa 12

  1. #1141 SP
    Member clax_117's Avatar
    Ok..ai dreptate. nu ai avut intentia sa jignesti.nici macar ironic nu ai incercat sa fii.bafta

  2. #1142 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Quote Originally Posted by ionutsb85 View Post
    @ZeroSkillNoob:lasa-te de FIFA si apuca-te de crosetat si nu mai posta tampenii ca iti umplu frigiderul de carne,macar ala stie FIFA dar tu din cate stiu,joci GK in virtual pro ca H2H esti prafff si pulbere,ca sa nu mai vorbesc de id-ul tau de xbox:"thefavouriteone'',mi se pare sau este plin de besini id-ul tau?Please reply with qoute Si nu mai vorbi de altii daca esti frustrat din cauza neputintei tale
    Sefu...trezirea te-am pus pe burta in fiecare meci pe care l-am jucat pe PS3 cu tine,nu este Gamertagul meu in primul rand si in al doile ai grija la limbaj da? Nu cred ca te-am jignit eu pe tine.App PSN ID-ul meu este xXMOGOXx.

    ---------- Post added 01-05-2012 at 02:22 AM ----------

    Quote Originally Posted by Imperatore View Post
    e eligibila Romania pt IWC ?
    Nu este, am citit FAQ cap coada...tocmai asta incerc sa zic unora,dar ei sunt mai inteligenti deh...

  3. #1143 SP
    Member RaduHawk's Avatar
    Sa revenim un pic on-topic. Am facut si eu update-ul care baga in menu posibilitatea de achizitiona chestia aia jenanta numita UEFA12, si am incercat vreo 2 meciuri. Unul s-a deconectat chiar in primele secunde de dupa ce am inceput meciul, iar al 2-lea s-a deconectat chiar la inceputul reprizei secunde. Ati observat aparitia probelemelor de conectivitate la serverele EA dupa update-ul respectiv? Tin sa mentionez ca in timpul asta conexiunea la net era stabila, deci s-a deconectat doar de la serverul EA.

    ---------- Post added 01-05-2012 at 02:50 AM ----------

    Mda, al 3-lea meci consecutiv cu deconectare. F**K EA

  4. #1144 SP
    FIFA Fan gvingi76's Avatar
    Am facut update-ul saptamana trecuta, cand a aparut. Am descarcat si trialul pentru UEFA (nu cred ca-l voi cumpara).
    De atunci am jucat zilnic online. Nu s-a deconectat nici macar odata...

  5. #1145 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Nici eu n-am avut probleme cu deconectarea. Am jucat in weekend cateva meciuri, e drept la ore mai tarzii in noapte, dar nu au fost probleme. Euro mi se pare chiar o insulta. Daca scoteau alt joc, macar cu un minim de inovatie, poate l-as fi luat in calcul.

  6. #1146 SP
    Ω Pira's Avatar
    Lasati baieti, vara asta simtiti-va bine cu gratare, gagici, iarba verde, aer curat, soare, mare, munte, betii, concedii, iures... caci odata vine toamna si o sa avem alte joace de fotbal. Adica sper sa avem altceva, in sensul bun

  7. #1147 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Asa zicem in fiecare an.

  8. #1148 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Nu este, am citit FAQ cap coada...tocmai asta incerc sa zic unora,dar ei sunt mai inteligenti deh...
    Daca citesti mai bine FAQs de pe site-ul FIWC ai sa vezi ca orice colt al lumii e eligibil.

  9. #1149 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    Daca citesti mai bine FAQs de pe site-ul FIWC ai sa vezi ca orice colt al lumii e eligibil.
    arata-ne citatul si te credem...

  10. #1150 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    arata-ne citatul si te credem...
    Citeste daca stii sa citesti. Cauta pe "Goagal" site-ul si acolo scrie la FAQs.

  11. #1151 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Quote Originally Posted by catalineatza08 View Post
    Citeste daca stii sa citesti. Cauta pe "Goagal" site-ul si acolo scrie la FAQs.
    Deci, hai sa te lamuresc.Acest forum se numeste CONSOLEgames.Romania nu are XBOX Live deci 'no FIWC on XBOX' si nu are nici PS Store, ca sa poti da redeeme la cod,pentru a avea acces la online deci 'no FIWC on PS3'.NU VORBIM DESPRE PC.
    Daca iar imi spui ca nu am dreptate,nu are rost sa mai incerc sa te lamuresc.

  12. #1152 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    totusi un roman e pe primul loc..
    FIFA.com - FIFA Interactive World Cup

  13. #1153 SP
    Banned Venom's Avatar
    Ca sa participi la FIWC n-ai nevoie de PS Store. Ai nevoie de un cont EA si un cont PS3, da, facut chiar si in Romania, unde sa iti dai toate datele corecte.

  14. #1154 SP
    Member clax_117's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Deci, hai sa te lamuresc.Acest forum se numeste CONSOLEgames.Romania nu are XBOX Live deci 'no FIWC on XBOX' si nu are nici PS Store, ca sa poti da redeeme la cod,pentru a avea acces la online deci 'no FIWC on PS3'.NU VORBIM DESPRE PC.
    Daca iar imi spui ca nu am dreptate,nu are rost sa mai incerc sa te lamuresc.

    FIWC nu se poate juca pe Xbox din cate stiam eu . ma poti contrazice daca intre timp s-a schimbat ceva

  15. #1155 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by clax_117 View Post
    FIWC nu se poate juca pe Xbox din cate stiam eu . ma poti contrazice daca intre timp s-a schimbat ceva
    da..este exclusiv PS3..scrie pe site-ul oficial FIFA.com - FIFA Interactive World Cup

  16. #1156 SP
    Member ZeroSkillNoob's Avatar
    Ala de pe primul loc,joaca pe PC.Poti juca de pe PS3 dar nu e legitim chiar daca joci pe contul RO...fiindca tu iti faci un cont fals ca sa activezi codul pe online pe PS Store...De pe PC nu exista nici o problema ... dar noi aici vorbim despre console.

  17. #1157 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Ala de pe primul loc,joaca pe PC.Poti juca de pe PS3 dar nu e legitim chiar daca joci pe contul RO...fiindca tu iti faci un cont fals ca sa activezi codul pe online pe PS Store...De pe PC nu exista nici o problema ... dar noi aici vorbim despre console.
    pai exista FIWC pe PC sau Xbox ?..eu stiu ca este doar ptr PS3...
    uite aici
    FIFA.com - FIFA Interactive World Cup: FAQ
    What do I need to take part in the FIFA Interactive World Cup 2012?
    All you need to take part in the world's largest virtual football tournament is a Sony PlayStation� 3, EA SPORTS™ FIFA 12 and an internet connection.
    uite un extras din terms and conditions( http://www.fifa.com/mm/document/tour...2011128v1r.pdf )
    1 Participation in the FIWC12 and FIWC12 Structure
    The FIWC12 is a video game tournament where competitors (all applicants and competitors in the FIWC 2012 hereafter ‚Players‛) will play against each other using the EA SPORTS™ FIFA 12 electronic football game, and PlayStation�3 game consoles (“PS3”), in a skill-based competition.

  18. #1158 SP
    Banned SWTFU's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Deci, hai sa te lamuresc.Acest forum se numeste CONSOLEgames.Romania nu are XBOX Live deci 'no FIWC on XBOX' si nu are nici PS Store, ca sa poti da redeeme la cod,pentru a avea acces la online deci 'no FIWC on PS3'.NU VORBIM DESPRE PC.
    Daca iar imi spui ca nu am dreptate,nu are rost sa mai incerc sa te lamuresc.
    Nu ai dreptate si iti explic eu cum sta treaba: faci cont pe UK la PSN, bagi jocul in consola introduci online pass-ul si ai acces la online. Cand te inregistrezi la FIWC in meniul jocului te pune sa-ti alegi tara din care esti si acolo alegi Romania sau faci un al doilea cont pe Romania si intri pe el si ai acces direct la jocul online, deoarece jocul a fost deja activat pe contul de UK. Acum ai inteles? Probabil ca si romanasul nostru care s-a calificat la FIWC asa a facut.

    ---------- Post added 03-05-2012 at 09:34 AM ----------

    FIWC este doar pe PS3 deoarece acest concurs e sponsorizat de SONY.

  19. #1159 SP
    Member ionutsb85's Avatar
    Quote Originally Posted by ZeroSkillNoob View Post
    Ala de pe primul loc,joaca pe PC.Poti juca de pe PS3 dar nu e legitim chiar daca joci pe contul RO...fiindca tu iti faci un cont fals ca sa activezi codul pe online pe PS Store...De pe PC nu exista nici o problema ... dar noi aici vorbim despre console.
    Vorbesti in necunostinta de cauza....scuze daca te-am jignit,n-a fost cu intentie,am caracter mai impulsiv,cat despre faptul ca m-ai batut nu stiu sa fii jucat cu mine pe bune,uite daca tot este asa fa-ti un gamercard si pune-l aici sa-l vad si eu,merge sa-ti faci si pe xbox gamercard la FIFA12,de fapt sa-si faca toti de pe forum si sa-l posteze . GamerCards - Home. P.S:finala la FIWC se joaca in DUBAI
    Attached Images Attached Images yonut-card.png

  20. #1160 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    si ce ar demonstra un gamercard?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 58 of 64 FirstFirst ... 8 48 56 57 58 59 60 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts