Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 63 of 164 FirstFirst ... 13 53 61 62 63 64 65 73 113 163 ... LastLast
Results 1,241 to 1,260 of 3278

Thread: Battlefield 3

  1. #1241 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    eu merg pe pc.
    jucatori mai multi, grafica mai buna.

  2. #1242 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Pe PC il iau oricum, dar as fi vrut sa stiu pe console care dintre versiuni merita cumparata.

  3. #1243 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    merita pe cea pe care ai prieteni cu care sa joci

  4. #1244 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    merita pe cea pe care ai prieteni cu care sa joci
    Am lista de prieteni aproape plina pe ambele console, deci nu e problema de asta.

  5. #1245 SP
    Member s0whaT's Avatar
    PC and Ps3

  6. #1246 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Urat....
    Attached Images Attached Images textures.jpg

  7. #1247 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar


    ---------- Post added 24-10-2011 at 11:05 AM ----------


  8. #1248 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Ma asteptam la scorurile astea. Gameplay-ul fiind acelasi, nu cred ca vor fi probleme pe console.

  9. #1249 SP
    Member Witchalok's Avatar
    M-au sunat cei de la Gameshop.

    Vineri seara = BF3 night.

  10. #1250 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    "A leaflet teasing a follow-up to 2010's Medal of Honor is being discovered inside copies of Battlefield 3"
    New Medal of Honor Teased Inside Battlefield 3 Boxes - PlayStation 3 News at IGN

  11. #1251 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    eu merg pe pc.
    jucatori mai multi, grafica mai buna.
    Pacat ca nu au achivements support pe Origin

  12. #1252 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Avand in vedere faptul ca cei de la Gametrailers sigur nu-l joaca pe low-medium, grafica pe PC este la ani lumina de ce am vazut in trailere pana acum. Iar diferenta dintre PC si X360 (cu HD textures) este infima.

  13. #1253 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Nu prea suna nicicum ce spui tu acolo.
    Deci e diferenta mare sau mica pana la urma?

  14. #1254 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by nameless_fear View Post
    Nu prea suna nicicum ce spui tu acolo.
    Deci e diferenta mare sau mica pana la urma?
    Mai citeste odata ce am spus si sigur vei intelege. Grafica pe PC este la ani lumina de ce am vazut in trailere pana acum. PUNCT. ALTA PROPOZITIE. Iar diferenta dintre PC si X360 (cu HD textures) este infima.

    Ideea e ca au scazut mult din grafica aia fotorealista, cu lumini si umbre naturale, la ceva fad, o paleta de culori tipica motorului Frostbite 2 (dupa cum putem vedea si in noul NFS The Run), niste texturi "ude" ce reflecta doar luminile (si ce mai vor producatorii, totul fiind prerenderizat), niste lumini care jeneaza la ochi (de parca le vezi cand te trezesti brusc in mijlocul noptii) si care-ti iau privirea de la (poate) niste texturi mai slabe si ffff mult fum ca sa ascunda alte imperfectiuni.

    Eu personal, cand vedeam filmulete in-game, ramasesem uimit de realismul grafic pe care-l vazusem. Cu o semi-iluminare globala, cu texturi foto-realiste...cand de fapt, este doar un alt joc facut sa mearga si pe console.

    Sunt deacord, consolele sunt cat de cat invechite (desi unele jocuri parca-ti dau cu grafica in cap cand le privesti, gen Uncharted), dar nu sunt deacord cu falsa reclama.

    LE: textul de mai devreme trebuie inteles asa:

    Gametrailers au PC-uri bune, deci il joaca pe High (ultra high, hiper high, nu stiu ce setari exista). Din ce vad de la ei, grafica nu ma da pe spate, ci este la ani lumina de ce vazusem inainte in filmulete. Iar grafica asta, in comparatie cu grafica de X360 cu HD textures, este asemanatoare, nu este o diferenta mare, cum ziceau producatorii.

    Nu cred ca e cazu sa explic fiecare propozitie aici sau sa scriu textul pentru un anumit nivel...

  15. #1255 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Avand in vedere faptul ca cei de la Gametrailers sigur nu-l joaca pe low-medium, grafica pe PC este la ani lumina de ce am vazut in trailere pana acum. Iar diferenta dintre PC si X360 (cu HD textures) este infima.
    Poti citi de cate ori vrei acest text, dar el nu are sens in limba romana.
    Am inteles acum ce ai vrut sa spui.

    ---------- Post added 24-10-2011 at 01:57 PM ----------

    Bazandu-ma pe ce am jucat in Beta, pe PC si xbox, diferenta grafica dintre cele doua este extrema, dar nu o vei putea vedea doar uitandu-te la niste filmulete pe net, la diverse rezolutii si cu comprimari dubioase de multe ori.
    Insa asta nu afecteaza cu absolut nimic gameplay-ul, pe care chiar il prefer pe consola.

    ---------- Post added 24-10-2011 at 01:59 PM ----------

    Am sperat sa aiba in sfarsit un singleplayer care sa se ridice la inaltimea multiplayerului, dar e bun si atat.

  16. #1256 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Clar, grafica nu conteaza, cat timp este gameplay bun si da, si eu prefer sa-l joc pe X360 cu o grafica inferioara (cum, parca, a fost cazul lui Crysis 2) decat sa bag zeci de milioane in PC, unde tot cu un gamepad de X360 as juca.

    Dar nu inteleg si nu accept reclama falsa, toate prezentarile alea care te dau pe spate, cand produsul este atat de...normal.

  17. #1257 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar
    Poate te-a derutat faptul ca ai vazut trailere in mare parte din singleplayer. Din ce vad eu in review-uri, grafic sp este net superior multiplayer-ului.
    Dar tot uimitor arata per total. Eu nu vad sa ma fi pacalit. Vedem pe 28 100%.

  18. #1258 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Clar, grafica nu conteaza, cat timp este gameplay bun si da, si eu prefer sa-l joc pe X360 cu o grafica inferioara (cum, parca, a fost cazul lui Crysis 2) decat sa bag zeci de milioane in PC, unde tot cu un gamepad de X360 as juca.

    Dar nu inteleg si nu accept reclama falsa, toate prezentarile alea care te dau pe spate, cand produsul este atat de...normal.
    Normal ca il preferi pe 360 ... ca acolo nu dai nici un ban pe el.

    On : Din reviews pare interesanta campania single-player, desi cu siguranta nu este punctul forte al jocului.

  19. #1259 SP
    Member s0whaT's Avatar

  20. #1260 SP
    Member Asghaar's Avatar
    Sunt singurul care este putin ingrijorat cat de repede se regenereaza "viata" vehiculelor?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 63 of 164 FirstFirst ... 13 53 61 62 63 64 65 73 113 163 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts