Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 67 of 164 FirstFirst ... 17 57 65 66 67 68 69 77 117 ... LastLast
Results 1,321 to 1,340 of 3278

Thread: Battlefield 3

  1. #1321 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Daca e asa cum zici tu , Asistentii cu care am vorbi pe origin live chat is tampi rau ...
    O sa vad cand imi vine jocul de la GS
    Merci

  2. #1322 SP
    Junior Member Xcessive's Avatar
    Salut! Jocul pare foarte tare, am jucat si primul si pe al doilea pe langa Bad Company 2... Mai stie cineva de unde pot sa precomand un "Limited Edition"? La gameshop.ro am vazut acum cateva zile dar am fost prost sa nu precomand atunci ca acum nu mai e nici unul...

  3. #1323 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Poti sa ti iei varianta simpla acum . Mai sunt niste site uri online care vand cd key de limited edition

  4. #1324 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Deadm4n
    Pare ok grafic.

  5. #1325 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Quote Originally Posted by Xcessive View Post
    Salut! Jocul pare foarte tare, am jucat si primul si pe al doilea pe langa Bad Company 2... Mai stie cineva de unde pot sa precomand un "Limited Edition"? La gameshop.ro am vazut acum cateva zile dar am fost prost sa nu precomand atunci ca acum nu mai e nici unul...
    Uite aici: Found 14 results for "battlefield 3" | Zavvi.com

  6. #1326 SP
    Member Caponescu's Avatar


    WTF WTF ...

  7. #1327 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Quote Originally Posted by it.addi View Post
    Daca e asa cum zici tu , Asistentii cu care am vorbi pe origin live chat is tampi rau ...
    O sa vad cand imi vine jocul de la GS
    Merci
    Citat de pe blog-ul oficial:

    PC Gamers: Your quick checklist to get ready for Battlefield 3
    1) Create an Origin account, if you haven�t already. You can do so here. If you have an EA account then you already have an Origin account! Make sure you know your account name and password.


    2) Download the Origin client. You will need to have the latest version (8.3.1) of the Origin client running on your PC in order to play Battlefield 3. To make sure you're up-to-date, we recommend clicking here to get the latest version up and running on your system.

    [...]

    Sursa: Battlefield Blog

  8. #1328 SP
    Member s0whaT's Avatar
    @RaduValenti Sunt la zi cu update urile iar contul de origin il am de mai demult . Am jucat si beta cu el

  9. #1329 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Daca IGN i-a dat 9, putem fi cat de cat siguri ca MW3 o sa ia 10 cu felicitari.


    Categoriile "Graphics" si "Sound" nu au cum sa nu te faca sa razi, ca sa nu mai vorbim de nota.
    cat priveste partea de Sound e explicabila...doar pentru ca au vazut numele lui Hans Zimmer la coloana sonora i-au dat zece...nu ptr ca soundtrack-ul ar fi de 10..insa la grafica e absolut hilar..

    oricum pentru cei mai multi de pe acest forum nu conteaza ce nota a dat IGN(sau cel putin asta imi place sa cred)

  10. #1330 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    cat priveste partea de Sound e explicabila...doar pentru ca au vazut numele lui Hans Zimmer la coloana sonora i-au dat zece...nu ptr ca soundtrack-ul ar fi de 10..insa la grafica e absolut hilar..

    oricum pentru cei mai multi de pe acest forum nu conteaza ce nota a dat IGN(sau cel putin asta imi place sa cred)

    Se poate sa ai dreptate, Hans a luat nota aia, dar cand ei zic "authentic weapon sounds" parca ceva nu se pupa cu realitatea.

  11. #1331 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    ShopTo a inceput expedierile, pe poza mea scrie 19:10 ora Angliei.. si am avut precomanda facuta sambata sau duminica..

  12. #1332 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Ce ciudat. Mi-am cumparat cd-key pentru pc, l-am activat pe Origin, s-a instalat, si cand i-am dat play, surpriza ! Mi-a deschis browser-ul, m-a logat si m-a lasat sa joc si online si single.

    PS: nu am folosit VPN.
    Attached Images Attached Images origin.jpg bf3-us-assault.png

  13. #1333 SP
    Member maweryck's Avatar
    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    Ce ciudat. Mi-am cumparat cd-key pentru pc, l-am activat pe Origin, s-a instalat, si cand i-am dat play, surpriza ! Mi-a deschis browser-ul, m-a logat si m-a lasat sa joc si online si single.

    PS: nu am folosit VPN.
    Asa si .....?!

    Surpriza era daca te lasa , sa te joci pe PS3 !!!

  14. #1334 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    Asa si .....?!

    Surpriza era daca te lasa , sa te joci pe PS3 !!!
    Mi se pare surprinzator ca merge. Nu ma asteptam. Stiam ca trebuie sa asteptam pana pe 28, dar cred ca au dat drumul mai repede.
    Oricum, il astept pe Xbox vineri de la gameshop sa incep campania.

    PS: e genial Multiplayer-ul. Merita toti banii.

    Edit: Pentru cei care il cumpara pe PC. Am creat un pluton numit Battlefield 3 Romania [BFRO], daca vreti sa dati join sa ne gasim mai repede si sa putem juca impreuna.

  15. #1335 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Probabil poți juca fără VPN deoarece s-a lansat oficial �n US, e cel mai plauzibil motiv.

  16. #1336 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Review Eurogamer.net aici pentru Xbox 360. Mi se pare credibil ce zic ei acolo pentru ca e o analiza argumentata si succinta. Pe scurt:

  17. #1337 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Quote Originally Posted by AlanPoe View Post
    Review Eurogamer.net aici pentru Xbox 360. Mi se pare credibil ce zic ei acolo pentru ca e o analiza argumentata si succinta. Pe scurt:
    Da, Eurogamer... Hai sa fac o predictie bazata pe istoria site-ului: "Modern Warfare 3" - Nota 9.

  18. #1338 SP
    Member SpeedoTuxedo's Avatar
    Acum sa fim seriosi...cui ii pasa de singleplayer?In cazul FPS-urilor, deseori a devenit o chestie care "sa fie acolo", accentul punandu-se pe MP.

  19. #1339 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    The real experience - the full show
    Simulatorul ala e cea mai tare chestie. Supergandit. Daca avea si generator de mirosuri-fum, era complet

  20. #1340 SP
    Member Dante's Avatar
    SIngurul single player pe care l-am jucat si terminat a fost de la BBC2. SI le-am avut pe toate, si cod-uri si bf-uri. Poate ar fi o idee sa renunte complet la singleplayer si sa introduca mai multe tipuri de multyplayer pe langa co-op si online clasic

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 67 of 164 FirstFirst ... 17 57 65 66 67 68 69 77 117 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts