Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 77 of 164 FirstFirst ... 27 67 75 76 77 78 79 87 127 ... LastLast
Results 1,521 to 1,540 of 3278

Thread: Battlefield 3

  1. #1521 SP
    Member monstrul's Avatar
    sau sa dai o fuga pana la baie.

  2. #1522 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Asta nu e solutie pe termen lung. Joci cam 3-4 runde pe ore. Daca te duci de atatea ori la baie, mai bine te duci la doctor sa te caute de probleme.
    Sau iei un prostamol, cum era in reclama

  3. #1523 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    sa va mai luminez seara

    DICE is currently working on a Battlefield 3 patch that will improve a number of things, fix some issues, and so on — whatever a patch is supposed to do. But the upcoming patch will also tweak some gameplay elements like weapons and vehicles, chief of which are the jets. If you’ve tried to fly a jet in Battlefield 3, you’d know that the entry bar is very steep: you are only given access to a machine gun, which is incredibly hard to rake up any points with in order to get any useful weapon unlocks, like air to air missiles or even flares.

    But according to DICE’s Frederik Thylander (via Twitter), jets are getting “buffed up” in an upcoming Battlefield 3 patch. Thylander responded to complaints from users that jets are underpowered, which they in many ways are in their current form. It’s still unknown what kind of upgrades jets might receive, but at the very least, we hope that flares are available as standard.
    Battlefield 3

  4. #1524 SP
    Member monstrul's Avatar
    @Witchalok

    am spus "sau" LOL

  5. #1525 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Uau ce manual misto are jocul.. Nici macar coperta nu are, e direct prospect de medicament. How very eco.

  6. #1526 SP
    Member bartonn's Avatar

    To all of our Battlefield 3 fans: We are listening, keep sending valuable feedback! Full details on key issues we are addressing right now on the official Battlefield blog: Battlefield Blog

  7. #1527 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    A-91 arata asemanator cu Famasul din MW2/Black Ops si animatia de reload e ca cea din Black Ops. E super tare.

  8. #1528 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Voi cu ce clasa si in ce mod de joc faceti cel mai mare scor pe minut?

    Eu am 462 jucand majoritar TDM. TDM e misto ca meciurile sunt rapide si faci multe killuri, deblochezi atasamente de arme intr-o veselie, iei destule ribbons gen avenger, savior, accuracy etc. Partea proasta e ca nu prea ai ocazia sa-ti folosesti abilitatile. Nu sunt vehicule si deci inginerul nu e prea util, nu te spawneaza aproape de echipa si deci nici medicul sau supportul nu-s grozave. Plus ca nu sunt obiective.


  9. #1529 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    E a 2a oara in mai putin de o ora cand mor, primesc revive si mi se blocheaza jocul in meniu. SIngura solutie este sa dau quit game din XMB si apoi sa intru iar. Si asa imi pierd eu cateva minute din viata, uitandu ma la un monitor asteptand sa se incarce o jigodie de joc . N aveti idee cat de mult pot ura fazele astea.

    @Down: Eu am jucat numai cu Gunner si am in jur de 370. Mi a scazut foarte mult din cauza timpului petrecut in avion (in meciuri de o ora faceam numai 3-4 killuri).
    Intradevar, jocul este total altul in TDM. Si cand spun asta nu ma refer numai la stilul de joc, ci si la lagul care este aproape inexistent. In conquest si in rush nu am gasit nici un server pe care sa nu fie lag. Nici macar unul.

  10. #1530 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Nu merge sa faci un server privat sa te joci doar cu friends si asa ne ajutam intre noi sa facem puncte la Jet sau Heli.?

  11. #1531 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Daca vreti sa avansati la Heli sau la jet foarte usor , uitati un "trick" :
    Echipati va inginerul cu lansatorul de rachete sol-aer. Apoi ducetiva langa un jet / heli .
    Trageti in jet urile inamice de langa voi , si apoi intrati in jet . Punctele castigate vor fi pt jet / heli , nu pt inginer.

    Am avut noroc si am prins un server unde doar eu eram interesat de jet , si am deblocat pana la stealth .
    Si acum poti juca normal cu masuri si rachete , nu doar cu tragatorul de "Fasole"

  12. #1532 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    O intrebare pentru cei care joaca online pe conturi PSN de Romania. Cum ati activat online pass-ul pentru joc? Pe cont de UK/US si apoi ati jucat pe cel de RO? Multumesc.

  13. #1533 SP
    Member L0G1X's Avatar
    @ReNeGaDe124: Da, eu așa am procedat - am intrat pe contul UK (jocul e zona 2) și am introdus codul din Account Management/Redeem. C�nd am lansat BF3 de pe contul RO am primit un mesaj cum că Online Pass a fost activat.

  14. #1534 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Bai..ce-i porcaria asta scriptata de singleplayer??.. Am jucat pana la Operation Guillotine, nu stiu cum e mai incolo, insa momentan misiunea asta consta in a ajunge de la cover la cover, fara a trage un foc, si de a-i lasa pe coechipieri sa curete tot. Dupa care TOTI mor inexplicabil si in acelasi timp, urmand a fi inlocuiti la urmatoarea portiune de omuleti noi.. Joc pe Hard, e de ajuns sa scot capul de dupa o piatra ca toti inamicii sa se concentreze pe mine.. Nici macar n-ai timp sa tintesti sau macar sa vezi de unde se trage.

    Tocmai cand incepeam sa ma distrez si sa-mi placa SP-ul, vad faze d-astea scriptate pana la ultimul glont.. Si chiar vreau sa termin campania inainte sa ma bag in MP, cred ca va trebui sa indur o groaza de porcarii pana sa ma pot bucura de esenta BF.

  15. #1535 SP
    Junior Member Amsterdam's Avatar
    Quote Originally Posted by L0G1X View Post
    @ReNeGaDe124: Da, eu așa am procedat - am intrat pe contul UK (jocul e zona 2) și am introdus codul din Account Management/Redeem. C�nd am lansat BF3 de pe contul RO am primit un mesaj cum că Online Pass a fost activat.
    Nu stiu daca e o idee tocmai buna asta, cum o sa luati dlc-urile pe contul de ro?

  16. #1536 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Joc pe Hard, e de ajuns sa scot capul de dupa o piatra ca toti inamicii sa se concentreze pe mine.. Nici macar n-ai timp sa tintesti sau macar sa vezi de unde se trage.
    Nu inteleg unde e problema... Cum ai vrea sa fie pe Hard ? Eu am o mare problema cu dificultatea, nu-mi place sa fie greu, imi place sa admir peisajul si sa nu ma stresez. De aia joc pe easy orice joc, problema e ca uneori si acolo e mult prea greu. Insa cand joci pe hard si te plangi ca e greu e cel putin stupid, sa nu zic altceva mai rau.

    Repet : nu ma intelege gresit, nu vreau sa te jignesc sau ceva, dar mi se pare ca faci o prostie uriasa : joci un joc pe hard si critici jocul ca e greu. E ca si cum ai intra intr-o carciuma jegoasa de la periferia unui oras si te-ai plange ca se aud manele si ca miroase urat acolo.

  17. #1537 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    cred ca va trebui sa indur o groaza de porcarii pana sa ma pot bucura de esenta BF.
    Eu o sa incep cu multiplayer-ul si in cazul in care mai cade PSN timp de 2 luni sau e pana de internet in cartier, o sa incep si SP. In ultima instanta.

  18. #1538 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Eh, m-am enervat ca nu treceam de o zona pentru ca eram impuscat in secunda 2. Intr-un final am strans rabdarea necesara..

    Am intalnit si un bug foaaarte haios. Cei 3 colegi ai mei stransi langa o usa, gata sa dam buzna in urmatoarea camera.. Adrenalina, gata de actiune. Deodata toti 3 trec prin usa ca fantomele, iar eu nu puteam sa deschid usa.. Am stat cateva secunde asa ca prostu', uitandu-ma nedumerit la usa, cand una din fantome binevoieste sa se intoarca prin usa si sa o deschida cu piciorul...

    O alta chestie care mi se pare scriptata este AI-ul coechipierilor, in sensul ca parca au niste pozitii standard in care se aseaza.. Stai linistit intr-un cover si te trezesti calcat in picioare de omul tau care e musai sa se aseze in locul ala..

    Ah, inca ceva.. Crouch-ul este absolut inutil in jocul asta.. In timp ce coechipierii mei stau in picioare in camp deschis ca Rambo, eu trebuie sa ma tarasc ca o rama prin tot felul de cotloane, pentru ca daca as sta in crouch dupa un obiect in 3 secunde sunt mort.

    In schimb, pot sa spun ca jocul se simte mult mai bine ca Beta-ul la controale, este vizibil mai fluid si decat BC2. La fel si trasul cu arma, mi se pare cel mai convingator dintre toate FPS-urile de pana acum, are un feeling foarte natural.

  19. #1539 SP
    Member monstrul's Avatar
    @Amsterdam

    DLC urile sunt valabile pe toate conturile de pe consola respectiva.Or sa ia dlc de pe zona 2 si va merge si pe contul de ro

  20. #1540 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Eu sunt multumit 100% .jocul arata si merge demential NU MA POT PLANGE DE NIMIC .Auzi la ei de ce se plang nu are coperti manualul . MAI PUTINA BARFA SI MAI MULT GAMEPLAY.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 77 of 164 FirstFirst ... 27 67 75 76 77 78 79 87 127 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts