Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 115 of 164 FirstFirst ... 15 65 105 113 114 115 116 117 125 ... LastLast
Results 2,281 to 2,300 of 3278

Thread: Battlefield 3

  1. #2281 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Quote Originally Posted by lucian43 View Post
    am observat ca serverele s-au umplut de incepatori (gasesc de multe ori jucatori level 1, level 4~5), e o invazie, de multe ori nu reusesc sa fac nimic cu ei in echipa si ies (rage quit). La inceput nu imi explicam fenomenul, de ce intra ata de multi jucatori noi abia acum? cand jocul a fost lansat pe 25.10.2011. Mi-am dat seama mai tarziu ca a venit Craciunul si mosul aduce la copii ce isi doresc ei cel mai mult (jocuri, Battlefield 3 fiind unul de top, asta l-au ales).
    Intr-adevar, au inceput sa fie foarte multi "newbies". Nu neaparat "noobs", cu toate ca si din aia sunt destui, dar foarte multi de nivel mic care inca nu stiu cu ce se mananca jocul. In ultimele 2 zile am avut niste meciuri fenomenale, punctul culminant fiind un streak de 30 de kills cu tancul pe Tehran highway pe rush. Cand ma uit la scoreboard, majoritatea erau sub nivel 20.
    Mi-a parut un pic rau pentru ei

  2. #2282 SP
    Member GuCOZA's Avatar
    Am si eu o problema, nu stiu daca a aparut si la voi, dar pe mine chiar ma calca pe nervi. Deci intru in multiplayer nu conteaza modul (Conquest/Rush/Squad DM/TDM desi in ultimul timp am jucat mai mult TDM) se termina countdown-ul si incep sa ma misc, daca alerg si ma opresc imi dispare crosshair-ul, daca trag imi dispare crosshair-ul, cateodata chiar daca stau pe loc sau daca mor si spawnez din nou, nu imi apare.
    Singurul fix pe care l-am gasit este sa apas start sa intru in meniu si apoi sa ies imediat, asta tine cam 5-10 min pana mor sau fac sprint si ma opresc, dupa ce ma opresc iar dispare.
    L-a inceput nu am avut problema asta, a aparut in ultimele zile. Jocul e Limited Edition varianta de PS3 cu ultimul patch.

  3. #2283 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Si eu am problema asta uneori, apasa de doua ori si reapare crosshair-ul.

  4. #2284 SP
    Member axel's Avatar



  5. #2285 SP
    Member prise's Avatar
    Din ce m-am mai documentat cred ca routerul e de vina, multi care au mai postat acesta problema au acelasi router si anume D-Link DI-524. Dintre cei care nu aveti probleme deloc imi puteti spune ce router folositi si ma refer numai la cele wirless. Multumesc.

  6. #2286 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Eu am Modem ul wireless de la romtelecom si anume HG655b . No problem at all

  7. #2287 SP
    Member lucian43's Avatar
    Azi am deblocat un Dog Tag (unul din cele mai simpatice as zice) cu sucul lui nea' Stefan aka Dr. Pepper
    0827.full_2d00_kitty.png
    Am trecut codul de pe capac pe site-ul lor... era valid,am ales tag-ul, am ales platforma PS3, am trecut adresa de email pe care o folosesc pe conrul de EA si ID-ul de PSN dupa care primesc un voucher code !
    Din pacate codul nu functioneaza cand dau Reddem in ps3, dar pe contul de dr. pepper imi arata ca l-am achizitionat !
    Am sa mai renunt la inca o bere si am sa dau banii pe suc, poate de data asta imi iese !

  8. #2288 SP
    Member lucian43's Avatar
    @ Edit: Merge doar pe contul de America (US) ! that was fail. La fel au facut si cu clipul ala "Act of Valor", te uitai la trailer pana la sfarsit si primeai un cod pentru ps3 care iti debloca un set de 5 dog taguri in battlefield 3, din pacate tot doar pentru cei din America !!!

  9. #2289 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Confirm (din nou) că Denveris este un troll de cea mai joasă (sau �naltă?) speță!

    Eram �ntr-un meci pe Kharg Island �mpreună cu alți rom�ni, Denveris tocmai luase bătaie runda trecută și se mutase la noi �n echipă. La un moment am dat respawn pe un elicopter care tocmai se ridica de pe portavionul din baza americană, fără să știu cine este pilotul .. era Denveris, iar �n momentul �n care a văzut că sunt co-pilot, a �ncercat să prăbușească elicopterul pe puntea portavionului și s-a mutat �n echipa adversă!


  10. #2290 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    De ce ar face asa ceva? Mi se pare un comportament 'cel putin' bizar... Anyway, unde mama dracului gasesc BTR-90, un transportor rusesc idiot, cu opt roti. L-am vazut de multe ori, dar nu am reusit sa gasesc locul de spawn. Imi trebuie pentru ultima arma de la assignments.

  11. #2291 SP
    Member caine_rau's Avatar
    Cine-i Denveris?
    O vi zis ca i pui c4 pe casca

  12. #2292 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Pasul 1: il stergi pe Denveris din lista
    Pasul 2: stergi toti prietenii care nu l-au sters pe Denveris din lista
    Pasul 3: stergi toti prietenii ai caror prieteni nu l-au sters pe Denveris din lista
    Pasul 4 nu exista.

    Felicitari, acum o sa ai parte de meciuri cu 100% mai putin Denveris.

    Dar ca sa fim si un pic seriosi, a mai auzit cineva de patch-ul pentru PS3?

    Si mobule ce e cu tine? Faci o pauza sa termini RDR sau te-ai lasat de BF3?

    @ffocus: incearca pe hartile BTK, cand joci cu rusii. O prostie de IFV, mai e si bugg-uit, cand ai thermal vision iti baga si un zoom de vreo 2x. Sa vezi ce distractie e sa mergi cu el atunci.
    Ma jur, toate vehiculele rusesti se controleaza ca naiba. T90 are tendinta de a derapa in curbe si are probleme cu canister shot (are spread mai mare), elicopterele rusesti (ma rog Z11 cred ca e chinezesc) se controleaza mult mai greu decat cele americane.

  13. #2293 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    Iara subiectul denveris?

  14. #2294 SP
    Member sevir's Avatar
    Azi am primit si eu Battlefield 3 (ps3) de pe Thehut, iar online pass-ul lipsea. Ce pot face acum?

  15. #2295 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Anyway, unde mama dracului gasesc BTR-90, un transportor rusesc idiot, cu opt roti. L-am vazut de multe ori, dar nu am reusit sa gasesc locul de spawn. Imi trebuie pentru ultima arma de la assignments.
    Focusica joaca pe Golf of Oman un assault conquest.Cand ataci gasesti BTR-ul la tine in baza.
    Daca esti aparator o sa gasesti BTR-ul langa cladirea de la Contruction Site
    Enjoy, mi-a placut sa fac omor cu masinuta asta

    L.E
    Sa inteleg ca faci o pauza de la Uncharted 3 si treci pe BF3?

    @sevir
    Un raspuns mai rapid probabil primesti pe facebook
    http://www.facebook.com/thehutcom
    http://twitter.com/thehut_com

  16. #2296 SP
    Member Witchalok's Avatar
    E un thread dedicat cumparaturilor online daca nu ma insel, ai putea sa incerci acolo ca sa vezi ce optiuni ai cu cei de la thehut.
    In principiu suna-i / da-le mail si spune-le problema.

    In cel mai rau caz, cred ca se poate cumpara un on-line pass direct de la EA.

  17. #2297 SP
    Junior Member denverius's Avatar
    De ce mai joasa speta esti tu .Stii foarte bine ca tu erai pilotul si tu ai dat cu elicopterul de portavionul ala.Nu luasem bataie cu nici o runda inainte si nu eu am vrut cu tine in echipa ,serverul schimbase jucatorii . Si daca tot ma mutase am ramas sa joc pana ai facut tu gestul ala de ,,baiat de baiat''.Cred ca tineti prea mult la ratia voastra k\d de sunteti atat de ,,opariti'' cand joc contra voastra si nu pot decat sa ma bucur ca va deranjez ratia
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Confirm (din nou) că Denveris este un troll de cea mai joasă (sau �naltă?) speță!

    Eram �ntr-un meci pe Kharg Island �mpreună cu alți rom�ni, Denveris tocmai luase bătaie runda trecută și se mutase la noi �n echipă. La un moment am dat respawn pe un elicopter care tocmai se ridica de pe portavionul din baza americană, fără să știu cine este pilotul .. era Denveris, iar �n momentul �n care a văzut că sunt co-pilot, a �ncercat să prăbușească elicopterul pe puntea portavionului și s-a mutat �n echipa adversă!


  18. #2298 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Vinde careva Bf3 cu 80 de lei,ca vreau sa ma fac tovaras cu Denveris si sa prabusim avioane in testele romanilor

  19. #2299 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Daca doriti sa jucam, add me (PSN): banana-box

  20. #2300 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Quote Originally Posted by sevir View Post
    Azi am primit si eu Battlefield 3 (ps3) de pe Thehut, iar online pass-ul lipsea. Ce pot face acum?
    Poti sa vorbesti cu suportul de la The hut .
    Dar mai bine vorbesti cu astia de la EA . Poate iti vor da key ul . https://help.ea.com/

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 115 of 164 FirstFirst ... 15 65 105 113 114 115 116 117 125 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts