Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 125 of 164 FirstFirst ... 25 75 115 123 124 125 126 127 135 ... LastLast
Results 2,481 to 2,500 of 3278

Thread: Battlefield 3

  1. #2481 SP
    Member lucian43's Avatar
    unul din cele mai bune scoruri care l-am putut face vreodata
    Battle Report - Battlelog / Battlefield 3

  2. #2482 SP
    Member RELOADED9's Avatar
    bun, da ai folosit M249, ai stat la panda cu el pe bipod si cu claymore langa tine. asa nu e greu. daca faci tu scoru ala cu assault esti boss. nu incerca sa ma contrazici ca nu ai stat la panda ca e evident. nimeni nu foloseste light machine gun fara sa stea la panda. tragi numai pe langa inamici.... a da.. si era 7 vs 4. oricum bv tie pt. scor. ma intreb oare daca pe psn jucatorii de bf3 sunt mai idioti decat cei de pe xbox.(mereu ies printre primii).

  3. #2483 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    Quote Originally Posted by RELOADED9 View Post
    bun, da ai folosit M249, ai stat la panda cu el pe bipod si cu claymore langa tine. asa nu e greu. daca faci tu scoru ala cu assault esti boss. nu incerca sa ma contrazici ca nu ai stat la panda ca e evident. nimeni nu foloseste light machine gun fara sa stea la panda. tragi numai pe langa inamici.... a da.. si era 7 vs 4. oricum bv tie pt. scor. ma intreb oare daca pe psn jucatorii de bf3 sunt mai idioti decat cei de pe xbox.(mereu ies printre primii).
    Adica esti cel mai bun dintre idioti?

  4. #2484 SP
    Member robilicious's Avatar
    inca un trophy si fac platina, numai rank 45 imi mai trebuie.
    btw ceva news despre noul dlc stie cineva?ca parca saptamana trecuta trebuia anuntata.

  5. #2485 SP
    Member lucian43's Avatar
    Quote Originally Posted by RELOADED9 View Post
    bun, da ai folosit M249, ai stat la panda cu el pe bipod si cu claymore langa tine. asa nu e greu. daca faci tu scoru ala cu assault esti boss. nu incerca sa ma contrazici ca nu ai stat la panda ca e evident. nimeni nu foloseste light machine gun fara sa stea la panda. tragi numai pe langa inamici.... a da.. si era 7 vs 4. oricum bv tie pt. scor. ma intreb oare daca pe psn jucatorii de bf3 sunt mai idioti decat cei de pe xbox.(mereu ies printre primii).

    E adevarat am folosit M249 dar nu cu Bipod, pentru ca nu imi place sa campez, am folosit Foregrip, fac rush ca de obicei imi place sa caut inamicul nu astept sa vina.
    7 vs 4 in Team DeathMatch pentru ca am reusit sa scot 4~5 playeri de pe server (rage quit) si oricum la ora 1:30 dimineata nu prea gasesti servere pline, cel putin pe PS3.
    Dupa 00:00 cam iese lumea, avand in vedere ca varianta de PS3 a jocului este esuata, le dau dreptate.
    Pe PSN adica SEN mai nou (Sony Entertainment Network), nu prea gasesti jucatori asa cum ii numesti tu "idioti", sunt jucatori bine pregatiti, cu level destul de mare, uneori raman uimit de ce poate sa faca si un incepator (ieri am fost tavalit de unul cu Level 17 Staff Sergeant, nu stiam pe unde sa fug). Doar pentru simplul fapt ca au stiut ce consola sa aleaga nu ii poti numi "idioti", omanenii seriosi din lumea gaming-ului aleg mereu calitatea.

  6. #2486 SP
    Member prise's Avatar
    Quote Originally Posted by lucian43 View Post
    unul din cele mai bune scoruri care l-am putut face vreodata
    Battle Report - Battlelog / Battlefield 3
    Saracii, le-ai dat oleaca de omor la baieti am gasit si eu pe unu pe server de am dat quit ca ma termina, parca i se pusese pata pe mine. Legat de scor eu nu am scos asa de mult ma pot lauda cu personal best de 14.000 Mult spor in continuare.

  7. #2487 SP
    Junior Member FRKALEX's Avatar
    Am terminat cu BF3-ul pe PS3 , am terminat cu gamingul pe consola deoarece am ales PC Gaming .
    Voi va laudati cu 8.000 , 14.000 Eu abia cu 4.800 assault kit

    Pe PC sper ca Battlefield 3 sa fie mult mai bine construit ca si grafica

  8. #2488 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by FRKALEX View Post
    Am terminat cu BF3-ul pe PS3 , am terminat cu gamingul pe consola deoarece am ales PC Gaming .
    Voi va laudati cu 8.000 , 14.000 Eu abia cu 4.800 assault kit

    Pe PC sper ca Battlefield 3 sa fie mult mai bine construit ca si grafica

    Arata mult mai bine pe PC si o sa adori serverele de 64 de jucatori,totul e sa te obisnuiesti cu mouse-ul din nou

  9. #2489 SP
    Member lucian43's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    Arata mult mai bine pe PC si o sa adori serverele de 64 de jucatori,totul e sa te obisnuiesti cu mouse-ul din nou
    O sa adori serverele de 64 jucatori din care 2 cel putin daca nu 5 sigur sunt codati

    Personal imi place sa joc in 24 playeri... mai putin haos, fara cheaturi, configuri, trick-uri, skinuri, sau cazuri in care unul isi seteaza grafica pe low si fara umbre si vede prin textura etc. etc...
    "putini, curati si linistiti"

  10. #2490 SP
    Junior Member FRKALEX's Avatar
    Quote Originally Posted by lucian43 View Post
    O sa adori serverele de 64 jucatori din care 2 cel putin daca nu 5 sigur sunt codati

    Personal imi place sa joc in 24 playeri... mai putin haos, fara cheaturi, configuri, trick-uri, skinuri, sau cazuri in care unul isi seteaza grafica pe low si fara umbre si vede prin textura etc. etc...
    "putini, curati si linistiti"
    Pai si daca sunt codati nu i baneaza si pe Origin? Sau doar pe serverele unde au jucat cu cod ?

  11. #2491 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Nu sunt foarte sigur de cum sta treaba pe PC, dar in principiu primesti ban doar pe serverul respectiv (sunt servere private, nu dedicate ca pe consola).

    Daca acel server are activat punk buster (care este un sistem anti-cheating) atunci am impresia ca primeste ban pe toate serverele care folosesc punk buster, posibil si pe Origin.
    Insa daca iei ban pe Origin, te duci si te plangi la EA ca ai luat ban fara nici un motiv si esti nevinovat si iti dau un key nou.

    Cel mai bine e sa intri pe un server care are punk-buster si care are si admini activi.

    Mie personal imi place mai mult pe PS3 decat pe PC, dar asta e si din cauza ca nu sunt deloc obisnuit cu mouse + tastatura.

  12. #2492 SP
    Member Dante's Avatar
    Mi se pare mai ok pe ps3, stii sigur ca fiecare lupta cu arme egale si corecte. Eu nu consider ca versiunea de ps3 e fail. Chiar deloc

  13. #2493 SP
    Junior Member FRKALEX's Avatar
    Ma refeream daca iei ban de la anti-cheat pe PC , nu de la admini,asa se trezeste orice retardat sa-ti dea ban si tu iti pierzi contul Origin .

    Sper ca DICE sa implementeze un nou sistem anti cheat care baneaza automat contul Origin,sa se sature codatii !!!

  14. #2494 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Sau poate sa faca un program cand pui cheaturi sa-ti arda placa de baza

  15. #2495 SP
    Junior Member FRKALEX's Avatar
    Quote Originally Posted by beugen2001 View Post
    Sau poate sa faca un program cand pui cheaturi sa-ti arda placa de baza
    Faina asta

  16. #2496 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Pe PC se poate juca cu controller-ul de xbox, nu?

  17. #2497 SP
    Member Dante's Avatar
    de ce ai vrea sa joci cu controller pe pc? e parca ti-ai da singur cu tesla-n 00 . Te fac aia cu mouse de nu te vezi, e mult mai natural fps-ul cu mouse.

  18. #2498 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Pai eu sunt obisnuit cu controller-ul...doar CS jucam cu mouse-ul Poate va fi bine si cu mouse-ul

  19. #2499 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Adevarul e ca sunt multi condati pe pc . Eram aseara pe un server 15 000 tickets si in 2 ore cred ca au primit ban peste 300 de playeri pt multihack aimbot si alte chestii .

  20. #2500 SP
    Member Dante's Avatar
    Tine cont si de faptul ca pe pc nu exista auto-aim ca pe console care sa te ajute la pus tinta. E handicap prea mare fata de mouse. Eu tin minte in ce hal de maniac eram eu pe vremea COD2 pe pc, tinteam atat de repede incat eram facut codat in fiecare zi desi functiona punk busterul de pe atunci. Sunt sigur ca exista dintr-astia si acum pe BF

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 125 of 164 FirstFirst ... 25 75 115 123 124 125 126 127 135 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts