Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 143 of 164 FirstFirst ... 43 93 133 141 142 143 144 145 153 ... LastLast
Results 2,841 to 2,860 of 3278

Thread: Battlefield 3

  1. #2841 SP
    Junior Member storm30's Avatar
    cum se poate? am cumparat paketul Premium dar nu am hartile. asa ceva.... gasesc Close Quarters, dar nici o harta din cele noi.

  2. #2842 SP
    Member ramusg's Avatar
    Se pare ca e o problema des intalnita, solutia data de EA consta in redescarcarea pack Close Q ( cel separat, nu cel premiun)de pe store, multa bafta.

  3. #2843 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  4. #2844 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Coolest thing on the internet. EVAR!

  5. #2845 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar

  6. #2846 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Cine vrea sa faca trofeul bullseye de la misiunea de coop "drop em like liquid " sa dea un add pe ps3 chyna007

  7. #2847 SP
    Member galagan90's Avatar
    Am si eu o intrebare , daca eu mi-am cumparat Close Quarters , ii pot da username-ul si password-ul unui prieten de-al meu si sa isi downloadeze si el DLC-ul pe consola lui ?

  8. #2848 SP
    Member ramusg's Avatar
    Da,poti, o sa-l gaseasca in store la istoricul descarcarilor tale, singurul lucru de care trebuie sa fii sigur e ca prietenul sa-ti fie prieten si sa nu te dezamageasca in relatia asta de share.

  9. #2849 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    corect. Si pentru cei care ati dat banii pe Close Quarters, cel mai bine e sa redescarcati pack-ul. Eu am luat premium si nu mi-a mers, a trebuit sa descarc iar.

    Ce parere aveti despre acest DLC (Close Quarters) ?

    O sa va spun parerea mea: Hartile sunt mult mai dinamice, a disparut aproape complet input-lag-ul, simti diferenta intre hartile vechi mai mari si astea mici. Efectele sunt chiar frumoase pe PS3 la hartile noi - fum, praf, cioburi etc. arata foarte bine. Ma enerveaza ca daca mergi pe „operation 925„ in parcarea subterana la punctul B, auzi cum se impusca aia deasupra la etajul celalalt, desi logic ar fi sa fie o placa de beton, nu de carton. dar nu am asistat la un schimb de focuri in viata reala intr-un imobil ca ala asa ca nu imi dau decat cu parerea

  10. #2850 SP
    Member galagan90's Avatar
    Parerea mea despre Close Quarters este ca e un DLC cu adevarat reusit , sunt foarte multumit ca l-am cumparat , efectele sunt chiar geniale , iar noile arme fac totul , nou Sniper JTG-90 mi se pare cel mai bun din tot jocul , L86A2 , o arma Support cu un numar de gloante decent care trage extrem de bine , iar AUG-A3 , ACW-R si SCAR-L nu cred ca mai au nevoie de vreo descriere . Sunt absolut geniale , efectele sunt superbe , iar Ziba Tower rupe tot .

  11. #2851 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Azi l-am luat si eu pentru xbox. Daca vreti sa jucam, add me: calin4u.

  12. #2852 SP
    Member alysefu's Avatar
    Cei ce jucati pe assault ce arma folositi ? Eu folosesc F2000 , cum vi se pare ?

  13. #2853 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Aug A3, sau Scar L sunt printre cele mai puternice. nici F2000 nu e rau. Sunt multe arme bune, dar trebuie sa iti schimbi stilul de joc pentru fiecare daca vrei sa faci ceva : ).

  14. #2854 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Sau poti incerca M16A3, F2000 mi se pare cea mai urata arma vazuta vreodata(puternica, dar urata).

    ---------- Post added 29-06-2012 at 01:55 PM ----------


  15. #2855 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Get double XP for a full week
    A inceput Double XP . Bafta la frage

  16. #2856 SP
    Member zulander's Avatar
    Am si eu Close Quarters pe xbox, add ZulanderZ

  17. #2857 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Sper sa nu se ajunga la asa ceva... -> John Riccitiello vrea s

  18. #2858 SP
    Member lucian43's Avatar
    Quote Originally Posted by calin_kalf View Post
    Sper sa nu se ajunga la asa ceva... -> John Riccitiello vrea s
    Tot ce e posibil ! ma astept si la mai rau din partea lor... desi stirea nu pare prea credibila ~
    Eu am decis sa ma las de BF3 inca de la uptate-ul 1.03, eram in dubii, acum ca au venit cu 1.04 si input lagul inca persista pentru varianta PS3, au rezolvat unele bug-uri si au dat in altele + au primit din partea mea un mare minus cu Premium Account ! nu imi ramane decat sa renunt !
    Am vrut doar sa ajung COLONEL SERVICE STAR 100 (Rank 145) sa ma retrag victorios (cum se zice: am facut capatul jocului) si pentru mine s-a terminat povestea. Pacat, mare pacat ! So burn in hell DICE !

  19. #2859 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Cine stie, e posibil sa faca acest lucru dupa ce scot pe piata toate dlc-urile, oricum pentru mine jocul nu mai are farmec, am jucat 2 saptamani dlc ul Close quarters si deja m am plictisit. Deci, din partea mea, sa faca ce doresc caci eu nu am sa le mai joc jocul.

  20. #2860 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Din partea mea sa faca asa ceva si numai cumpar nici un joc de la ei EVER, in loc sa fie multumiti ca lumea cumpara PREMIUM( S**T),nu i nimic are ""Gameru"" bani.


Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 143 of 164 FirstFirst ... 43 93 133 141 142 143 144 145 153 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts