Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 122 of 164 FirstFirst ... 22 72 112 120 121 122 123 124 132 ... LastLast
Results 2,421 to 2,440 of 3278

Thread: Battlefield 3

  1. #2421 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Quote Originally Posted by DragonuAK47 View Post
    Stie cineva ce contine?

    The Official Battlefield Blog

    As mentioned earlier, we have identified and fixed the VOIP issues on PS3 that some Battlefield 3 players have experienced. This fix will be released in a mandatory update of roughly 20MB that will be released on February 6th. You will be automatically notified of the patch when you start up your game.


    Please note that some VOIP issues on PS3 might be due to incorrect setup of the headset you are using. If you are using the SLEH-00075 Bluetooth Headset, it must be recognized by your PS3 console by connecting it with a USB cable before play. Once connected, you must also enable the HQ Mode for this headset, which can be found on the XMB in the following location:
    Settings
    ->Accessory Settings
    ->Manage Bluetooth Devices
    ->Press TRIANGLE on headset
    ->Information
    ->High Quality Mode

    If you still have issues registering the headset, please go back to Accessory Settings->Manage Bluetooth Devices and delete all registered headsets. Once this is done repeat the above steps.

  2. #2422 SP
    Member prise's Avatar
    acelasi rahat ... dupa 20 de min de joc iar am fost dat afara din server ....

  3. #2423 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Asta cu dat-ul afara din joc cred ca e de la tine, nu de la ei.
    Ai incercat sa pui consola in modul DMZ?

  4. #2424 SP
    Member lucian43's Avatar
    Cel putin acum nu mai dispare crosshair...

    Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk

  5. #2425 SP
    Member geosnyper's Avatar
    Quote Originally Posted by Witchalok View Post
    Asta cu dat-ul afara din joc cred ca e de la tine, nu de la ei.
    Ai incercat sa pui consola in modul DMZ?
    Care e faza cu modul DMZ? Si eu am cost dat de cateva ori afara din joc!

  6. #2426 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Daca ai net cu router, cauta pe-acolo optiunea DMZ si baga IP-ul consolei. Optiunea asta iti tine toate porturile deschise spre consola, cateodata e diferenta intre NAT limitat si NAT open.

  7. #2427 SP
    Member prise's Avatar
    Am trecut de mult consola in modul dmz, nici o schimbare. cert este ca am costat schimbari in bine de la o zi la alta. Cand am luat jocul pateai de 3-4 ori asta in 2-3 ore de joc acum se intampla mult mai rar. Plus la constatarile altor colegi a mers mult mai bine daca ma conectam direct pe unele servere. Daca ii dau quick match e jale .

  8. #2428 SP
    Member lucian43's Avatar
    Quote Originally Posted by lucian43 View Post
    Cel putin acum nu mai dispare crosshair...

    Sent from my Nokia 3310 using Tapatalk
    LE: Rectific, crosshair dispare si dupa patch-ul asta ! i'm gonna kill myself...

  9. #2429 SP
    Junior Member FRKALEX's Avatar
    cine imi poate face rost de fps freek?

    http://www.consolegames.ro/forum/f89...ek/#post772139

  10. #2430 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Am citit pe link-ul pus de tine ca nu vrei sa dai tu comanda.

    Cum te astepti sa-ti faca cineva rost de ele decat tot de la ei?
    Da comanda, platesti cu cardul, te duci pana la posta sa le ridici. Nu e asa greu.

    Apropo, eu le am cam de 2 ani de zile. Nu as putea sa zic ca o sa vezi mari imbunatatiri. In principal mi se pare mai comod de stat cu degetul pe el, ca e convex si nu concav ca stick-ul, dar cam atat.
    M-am obisnuit cu ele insa, si acum cred ca ar fi aiurea sa joc fara.
    Eu folosesc doar una, pe stick-ul din dreapta (ala pentru look, in caz ca joci southpaw).

  11. #2431 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    Quote Originally Posted by FRKALEX View Post
    cine imi poate face rost de fps freek?

    http://www.consolegames.ro/forum/f89...ek/#post772139
    Daca nu vrei/poti sa le comanzi tu de pe net, inteleg, dar sa vrei sa ti le comande alcineva si sa mai ai pretentii sa nu astepti 4 saptamani...
    eu zic sa incerci in piata la rusi poate gasesti
    Si sa stii ca daca iti iei dinastea o sa ajungi pro in maxim 2 saptamani, cu contract semnat si un deal la steelseries!

    Witchalok: am si eu dinastea de vreo 2 ani, is dragutze. Mi le-a trimis cineva din anglia. Eu mi-am luat 2 perechi sa am pe doua controlere.

  12. #2432 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Quote Originally Posted by FRKALEX View Post
    cine imi poate face rost de fps freek?

    http://www.consolegames.ro/forum/f89...ek/#post772139
    Poti sa cumperi prin intermediul lui BodoPSX. Il gasesti aici http://www.consolegames.ro/forum/f10...yasia-vgp-etc/. Tot el m-a ajutat si pe mine sa cumpar asa ceva

  13. #2433 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    DICE sunt o adunătură de incompetenți! După ultimul update �n care nu-mi dau seama ce naiba au reparat pentru că toate probleme sunt �ncă prezente, am fost dat afară din meciuri de cel puțin patru ori �n decurs de două ore jumate (ceea ce nu mi s-a mai �nt�mplat p�nă acum, de c�nd am cumpărat jocul cred că m-a scos de maxim trei ori!).

    Nu-mi vine să cred că �și bat joc �n așa hal de comunitatea Battlefield, nu e posibil ca la at�tea luni după lansare să nu repari bug-urile care ți se aduc la cunoștință de către oameni care ți-au cumpărat jocul și au nemulțumiri!

    Răm�ne �n continuare unul dintre cele mai bune shootere (părere personală), �nsă are niște probleme care-i știrbesc din ce �n ce mai mult din farmec.

  14. #2434 SP
    Member Dante's Avatar
    N-am reusit sa termin decat 1 meci din 4, in restul m-a deconectat. Se juca mai bine pe la inceputuri, sunt prea multi fragari acum care nu joaca la obiectiv.

  15. #2435 SP
    Junior Member DragonuAK47's Avatar
    Eu am jucat ieri fara probleme si voip-ul merge perfect.
    Sa faca si input lag-ul pe ps3 si bf3 o sa fie perfect.

  16. #2436 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Am jucat aseara cam 3 ore cu Iarba, eagle_eye si inca o persoana care nu cred ca sta pe forum (fasole_nebuna).
    VOIP a mers perfect, pentru prima oara de cand s-a lansat am putut sta 4 in squad si sa vorbim toti fara probleme.

    Nu am avut nici unul dintre noi probleme cu deconectarea (eu am avut una singura ieri, inainte sa se faca squad).
    Am trecut si pe 720p si nu-mi venea sa cred diferenta. Ma obisnuisem cu 576p, si acum parca e cu totul alt joc
    Am speranta ca in secret au rezolvat si input lag-ul, nu cred ca e asa, dar parca m-am descurcat mai bine ieri decat de obicei cand jucam in 720p.

  17. #2437 SP
    Junior Member FRKALEX's Avatar
    eu m-am referit ca daca are cineva si vinde o pereche fps freek dau 50 ron , am dat linkul de pe kontrolfreek doar sugestiv,pentru a vedea produsul.

  18. #2438 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Alex, am inteles asta, ideea e ca nu cred sa aiba cineva pe stoc.

    Din cate tin minte nu poti cumpara produsul decat de la ei de pe site. Si nu cred ca cei care se ocupa cu jocuri + accesorii de pe la noi se ocupa si cu asa ceva.
    Deci cel mai simplu ar fi sa dai tu o comanda pe site-ul lor. Da, stai 4 saptamani dar altfel nu cred ca o sa gasesti.

    Alternativ, poate gasesti pe cineva sa-ti vanda doar 1 atasament (pachetul vine cu 2), pentru ca nu prea are sens sa-l pui pe ambele stick-uri.
    In BF3 de exemplu, daca pui si pe stick-ul din stanga o sa te cam incurce cand vrei sa dai SELECT pentru spotting.
    Eu iti urez bafta in gasirea unui vanzator, dar ma repet, cel mai bine dai comanda, nu e deloc complicat.

  19. #2439 SP
    Junior Member FRKALEX's Avatar
    Am gasit site partener kontrolfreek, dar acesta are sediul in UK . KontrolFreek FPS Freek For PS3 & XBOX 360

    O sa comand de aici , comanda ajunge in 3-5 zile

    Si da,cred ca o sa iti ascult sfatul sa imi pun doar pe Right stick attachment-ul ,unul il tin de rezerva sau il pun pe alt controller.

  20. #2440 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    ce dor mi sa dam un bf3..da nu am avut posibilitatea in perioada asta sa stau pe el cu mic si tot tacamul

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 122 of 164 FirstFirst ... 22 72 112 120 121 122 123 124 132 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts