Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 124 of 164 FirstFirst ... 24 74 114 122 123 124 125 126 134 ... LastLast
Results 2,461 to 2,480 of 3278

Thread: Battlefield 3

  1. #2461 SP
    Member theste99's Avatar
    Wrong post

  2. #2462 SP
    Member lucian43's Avatar
    Quote Originally Posted by robilicious View Post
    a reusit cineva sa faca bullseye?ma poate ajuta careva?am headset deci putem vorbi.
    Nu am reusit sa il fac si tare imi doresc ! e singurul trophy ramas din BF3

    ideea e' ca nici nu am headset, cred ca nu am sa reusesc sa il fac niciodata fara mic.
    Am gasit intr-un magazin extern "Sony PS3 Bluetooth Headset v2.0" la 35 euro, in Romania nu am reusit sa dau de versiunea 2 asa ca am refuzat sa cumpar v1. Vazusem la emag versiunea 1 la acelasi pret sau chiar putin mai scump.

    Sony PS3 Bluetooth Headset 2.0
    http://www.itechnews.net/2010/11/09/...now-available/

    Nu sunt unul din jucatorii care sa stea la taclale si la glume pe jocuri, in general intru sa imi bat capul, rar pentru fun, ma concentrez sa fac puncte (nu sunt fragar si nici camper, din contra, imi place sa fac rush si sa flanchez, pentru puncte = sa inaintez in rank) si dau pe toti ceilalti pe mute (gen lonewolf), oricum nu inteleg nimic din ce zic, nu sunt in Romania, deci majoritatea cu care joc sunt Francezi,Germani,Spanioli...
    Desi consider inutil acest dispozitiv cred ca am sa cumpar versiunea 2.0 cu 35 euro sau impurumut de la un prieten headsetul de la telefonul mobil doar pentru a debloca acel trophy Bullseye.

  3. #2463 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Heh, am gasit un comentator roman:

  4. #2464 SP
    Member alysefu's Avatar
    Quote Originally Posted by Zero View Post
    Heh, am gasit un comentator roman:
    Dar nu vorbeste romana...

  5. #2465 SP
    Member cipvas's Avatar
    6:15

    Salted pig skin...= sorici , mmm,mm,m

  6. #2466 SP
    Member robilicious's Avatar
    Quote Originally Posted by lucian43 View Post
    Nu am reusit sa il fac si tare imi doresc ! e singurul trophy ramas din BF3

    ideea e' ca nici nu am headset, cred ca nu am sa reusesc sa il fac niciodata fara mic.
    Am gasit intr-un magazin extern "Sony PS3 Bluetooth Headset v2.0" la 35 euro, in Romania nu am reusit sa dau de versiunea 2 asa ca am refuzat sa cumpar v1. Vazusem la emag versiunea 1 la acelasi pret sau chiar putin mai scump.

    Sony PS3 Bluetooth Headset 2.0
    Sony PS3 Bluetooth Headset 2.0 Now Available | iTech News Net - Gadget News and Reviews

    Nu sunt unul din jucatorii care sa stea la taclale si la glume pe jocuri, in general intru sa imi bat capul, rar pentru fun, ma concentrez sa fac puncte (nu sunt fragar si nici camper, din contra, imi place sa fac rush si sa flanchez, pentru puncte = sa inaintez in rank) si dau pe toti ceilalti pe mute (gen lonewolf), oricum nu inteleg nimic din ce zic, nu sunt in Romania, deci majoritatea cu care joc sunt Francezi,Germani,Spanioli...
    Desi consider inutil acest dispozitiv cred ca am sa cumpar versiunea 2.0 cu 35 euro sau impurumut de la un prieten headsetul de la telefonul mobil doar pentru a debloca acel trophy Bullseye.
    Poti alege si o solutie si mai ieftina, eu am un headset motorola si merge perfect.

  7. #2467 SP
    Member prise's Avatar
    de unde l-ai luat luat?

  8. #2468 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Battlefield 3: Aftershock released for free on iPhone

    According to Shack and Touch Arcade, user reviews state the App contains some glitches and issues with controls, but hopefully an update is on the way

  9. #2469 SP
    Member Witchalok's Avatar
    mda, am incercat sa joc iar azi in 720p si a cam fost dezastru. Nu ma descurc.

    Inapoi la 576p.
    Daca rezolva astia si problema cu lag input, nu mai am nici o plangere fata de joc

  10. #2470 SP
    Member robilicious's Avatar
    Quote Originally Posted by prise View Post
    de unde l-ai luat luat?
    Nu l-am cumparat l-am primit de la un prieten dar daca cauti gasesti pe okazii ceva headset care sa fie bun, in jur de 50 de lei daca vrei second si 70-80 daca cumperi nou.
    Motorola H3 Wireless Bluetooth Headset | eBay
    Pe acest model il folosesc eu.

  11. #2471 SP
    Member Dante's Avatar
    eu am unul plantronics si merge bine


    Quote Originally Posted by cipvas View Post
    6:15

    Salted pig skin...= sorici , mmm,mm,m
    say what? where?

  12. #2472 SP
    Pirate PlayforFun's Avatar
    Casca Bluetooth OXO BH99, Black XBH99B2 - eMAG.ro Pretul mic, merge fara probleme la PS3.

  13. #2473 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Reveniți la subiect vă rog, pentru discuții legate de accesorii se poate deschide un thread nou (�n caz că nu există deja).

  14. #2474 SP
    Member prise's Avatar
    Scuze, intradevar ne abatem. In seara asta am dat si eu unlock la Main Battle Tanks la CITV station ultimul unlock si nu stiu exact cum se foloseste. Eu practic intru in tank ca al trailea si cel care trage cu ce il ajut eu? mersi.

  15. #2475 SP
    Member lucian43's Avatar
    Quote Originally Posted by prise View Post
    Scuze, intradevar ne abatem. In seara asta am dat si eu unlock la Main Battle Tanks la CITV station ultimul unlock si nu stiu exact cum se foloseste. Eu practic intru in tank ca al trailea si cel care trage cu ce il ajut eu? mersi.
    Cu CITV Station poti sa faci Laser Designate (Marchezi vehiculul inamic), poti face echipa buna cu un tanchist care are Guided Shell sau cu Engineer care foloseste FGM-148 JAVELIN sau SA-18 IGLA / FIM-92 STINGER . Tu marchezi tinta, ei lovesc tinta...ca la popice
    Mai poti ocupa si al 3-lea loc in tank!

  16. #2476 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    C�știgătorii ONLY IN BATTLEFIELD 3:







    Au făcut și un top ten, aici: Only in Battlefield 3 Community Video Challenge

  17. #2477 SP
    Junior Member FRKALEX's Avatar
    Daca cineva vinde cumva un cont PSN cu battlefield 3 online code activat,scoruri mari la soldier , nu ezitati sa ma contactati, eu mi-am pierdut contul si nu o mai iau de la capat cu rank 1 soldier)

    platesc bine dar nu exagerat de mult

  18. #2478 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Lol, booster.

  19. #2479 SP
    Member alysefu's Avatar
    Salut , am si eu o intrebare... jucatori pe xbox360 de BF3 sunt ? Zilele astea imi ajunge jocu' si vroiam sa stiu daca mai sunt romani care joaca

  20. #2480 SP
    Member RELOADED9's Avatar
    joc eu pe xbox 360. da-mi add Lawrence1911. Te invat eu cum sta treaba cu bf3.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 124 of 164 FirstFirst ... 24 74 114 122 123 124 125 126 134 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts