Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 134 of 164 FirstFirst ... 34 84 124 132 133 134 135 136 144 ... LastLast
Results 2,661 to 2,680 of 3278

Thread: Battlefield 3

  1. #2661 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    O zi in plus sau in minus nu prea conteaza. oricum o sa apara noi probleme dupa acest patch. Sper ca mai putine

  2. #2662 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Deci! Eu am zona 2 jocul şi am luat patchul fiind logat pe zona 1 şi funcţionează. Primul lucru �ţi zice c�nd intri �n joc e să reiei b2k. �ncă e la download la mine. Am intrat �n single cu AA off şi �ntradevăr texturile se văd choppy la distanţă dar de aproape sunt ok. Controlul e lag free dragilor! 720p and no input lag

    Sent from my HTC Sensation XL with Beats Audio X315e using Tapatalk

  3. #2663 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  4. #2664 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Oricum mai rau ca in 576p nu cred ca are cum sa fie... si macar pot sa vad si eu restul (meniurile jocului, meniul PS-ului) in 720p.
    Oricum am inteles ca au dat drumul la toate regiunile, deci merge si de pe cont de UK.

    B2k am avut inspiratia sa-l updatez de saptamana trecuta

    @renegade: nu am sonor la birou, poti sa-mi spui te rog daca filmuletul e cu AA sau fara?

  5. #2665 SP
    Member Dante's Avatar
    nu zice nimic in comentariu de asta specific sau de imput lag in general

  6. #2666 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Witchalok View Post
    @renegade: nu am sonor la birou, poti sa-mi spui te rog daca filmuletul e cu AA sau fara?
    Nu stiu, deoarece ei nu precizeaza nimic despre acest lucru in video. Vorbesc despre modificarile aduse gameplayului, armelor si vehiculelor.

  7. #2667 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Quote Originally Posted by Witchalok View Post
    Oricum mai rau ca in 576p nu cred ca are cum sa fie... si macar pot sa vad si eu restul (meniurile jocului, meniul PS-ului) in 720p.
    Oricum am inteles ca au dat drumul la toate regiunile, deci merge si de pe cont de UK.

    B2k am avut inspiratia sa-l updatez de saptamana trecuta

    @renegade: nu am sonor la birou, poti sa-mi spui te rog daca filmuletul e cu AA sau fara?
    dea, chiar au dat drumul pt toate regiunile, acuma il descarc si revin cu "feedback"....

  8. #2668 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Hai baieti cu feedback-ul. Mai e sau nu input lag?
    Pe mine asta ma intereseaza cel mai mult (ma rog, si nerf-ul pentru frag rounds)

  9. #2669 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Diseara cred ca o sa suflu si eu praful de pe jocul asta
    Ce marime are patch-ul?
    hai cu feedback-ul,cum se misca ?

  10. #2670 SP
    Member lucian43's Avatar
    nu stiu ce parere aveti voi dupa update... eu am fost mai curios de cum se misca cu AA OFF ...
    Pararea mea este ca reduce putin din input lag dar nu in totalitate... tot mai e putin ! Astept si alte pareri

  11. #2671 SP
    Member LeGenD's Avatar
    tot la fel de rau e, nah ma rog putin mai redus....

  12. #2672 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Mie mi se pare ca a disparut de tot IL sincer. Odata cu acest update si cu AA off chiar am avut niste meciuri bune. Mi se pare ca se misca aproape la fel ca si 576p.

  13. #2673 SP
    Member muski's Avatar
    Echipa vesela (stiti voi), poate ne auzim diseara la cateva meciuri

  14. #2674 SP
    Member makiaveliproject's Avatar
    Input lag same ****!! back to 576 not to karkand!!

  15. #2675 SP
    Member bartonn's Avatar

  16. #2676 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    chestia asta ce-o fi ?
    Attached Images Attached Images bf3.jpg

  17. #2677 SP
    Member Dante's Avatar
    Deocamdata nu stiu ce sa zic dar parca au umblat la control, la mine se misca bine si inainte, acum parca raspunde o idee mai repede. Ce mi se pare evident e ca au scazut nivelul de aim asist, poate mi se pare. In schimb nu stiu ce au facut cu luarea in tinta a elicopterelor ca mi se pare ca au facut-o de oaie. Stau enervant de mult sa dau lock pe un elicopter, uneori nu merge deloc. Am jucat pe dam peak si unu cu un elicopter a stat deasupra noastra si ne omora ca pe soareci si nu puteam sa-i facem nimic astfel incat rand pe rand au iesit toti din echipa

  18. #2678 SP
    Member lucian43's Avatar
    Asa este Dante... am observat si eu inca din primele minute de joc imediat dupa patch, au umblat la Aim Asist, ma obisnuisem cu cel vechi, dar adevarul e ca ajuta prea mult, mai mult decat trebuia, sper ca asta sa fie ok si sa ma obisnuiesc cu el !
    In rest jocul e in continuare in stare BETA !

  19. #2679 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Dante View Post
    Deocamdata nu stiu ce sa zic dar parca au umblat la control, la mine se misca bine si inainte, acum parca raspunde o idee mai repede. Ce mi se pare evident e ca au scazut nivelul de aim asist, poate mi se pare. In schimb nu stiu ce au facut cu luarea in tinta a elicopterelor ca mi se pare ca au facut-o de oaie. Stau enervant de mult sa dau lock pe un elicopter, uneori nu merge deloc. Am jucat pe dam peak si unu cu un elicopter a stat deasupra noastra si ne omora ca pe soareci si nu puteam sa-i facem nimic astfel incat rand pe rand au iesit toti din echipa
    ei spun ca "LOCK-area" elicopterelor si jet-uriilor ar trebui sa se faca mai repede la altitudine redusa..acum ce vor si ce a iesit e alta treaba..totusi e pacat ce se intampla cu jocul asta..si de faptul ca practic n-a fost testat mai deloc inainte sa fie scos pe piata..poate peste 2-3 luni sa fie gata

  20. #2680 SP
    Member lucian43's Avatar
    Asa cum am spus si putin mai sus...au mai redus din input lag dar nu in totalitate !




Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 134 of 164 FirstFirst ... 34 84 124 132 133 134 135 136 144 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts