Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 138 of 164 FirstFirst ... 38 88 128 136 137 138 139 140 148 ... LastLast
Results 2,741 to 2,760 of 3278

Thread: Battlefield 3

  1. #2741 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    interesant e ca nu trebuie sa generezi fum intotdeauna. te poti ascunde si dupa vreo epava ce inca fumega. te pierde din lock on.

    Masinaria mea favorita ramane Jet-ul cu Air to Ground missile. Mi-ar fi placut sa fie mai puternic sau sa poti bombarda si cladirile, stiu ca sunt rachetele dar e nasol sa te apropii in picaj de tinta, nu mai esti in WW2

  2. #2742 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Dracu sa-l ia de joc Cosmine, nu era vorba de lag pe tot serverul, era vorba de lag la 2-3 tipi.
    Din cate stiu eu, serverele nu au auto-kick daca ai ping mare. Asa ca poti sa te conectezi la un server din alta regiune, si sa-ti bati joc de ei, pentru ca tu ii vei omora instant si lor le va fi greu sa te omoare.

    Cel mai frumos e cand pui C4 pe un tanc in miscare. Iti arata cum se lipste C4 de tanc, il vezi cum se departeaza cu alea 3 patratele/cerculete/ce naiba or fi care reprezinta C4 pe el, apesi sa faca boom si.... suicide. Ca de fapt C4 e pe jos la picioarele tale.
    Am patit asta de vreo 5-6 ori intr-o seara.
    Da-o dracu de treaba, e asa de greu ca macar sa-mi arate ca sunt pe jos si nu pe tanc? In BC2 nu tin minte sa fi fost faze din astea.

    Legat de ECM/Flares, ECM distrage racheta daca trece prin norul pe care-l creezi, flares le distrage oricum. Insa si cu flares luam racheta dupa racheta.
    Oricum, o groaza de chestii zic ca le-au reparat in patch-ul asta si de fapt ciu-ciu. Inca iau damage mare cand sar de la 1 metru, inca nu-mi sare peste obstacole, etc etc. Ca sa nu mai zic de lucrurile pe care le-au stricat. Mai nou heatseeks explodeaza in spatele avioanelor cam jumatate din timp (deci sunt cam inutile) de exemplu.
    Sau 93R: Symthic.com

    For some reason the 93R has been buffed exponentially. It now does 25 damage but retains its 900 rpm. It beats assault rifles such as the aek because it's max dmg goes out to 12 meters. It beats the 900 rpm pdws because it has the same range and fire rate but 25 instead of 20 damage(and more min damage too). Its hipfire is good, it has a very quick reload, has the same mag size as a pdw, and from what ive heard, it's not effected by suppression because it's a sidearm. Obviously you can't put a suppressor on it but for close quarters isn't it the most optimal choice? Or am I missing something?
    Si mai sunt o groaza de exemple.
    Auzisem de M26 ca ar fi super bun dupa patch, si mai nou am aflat ca cica ar fi din cauza unui glitch care il face sa traga cu gloantele armei in loc de flechettes. Deci in cazul lui G3 fiecare proiectil (si ies 12) face 34 damage de aproape. Misto, nu?
    Cand o sa afle lumea o sa fie plin metro/bazaar/seine de M26 cum era pe vremuri USAS-ul.

    Partea cea mai noasala e ca pana la noul DLC nu cred sa vedem vre-un patch.

  3. #2743 SP
    Member s0whaT's Avatar
    m26 pot confirma ca e mult mai buna dupa patch . Acum joc pe PC intotdeauna cu ea . Atasata la m416 unge

  4. #2744 SP
    Member monstrul's Avatar

  5. #2745 SP
    Member lucian43's Avatar
    monstrul esti spectacol nene !
    Am facut o burta de ras...






  6. #2746 SP
    Member Dante's Avatar


  7. #2747 SP
    Member muski's Avatar
    Nu am mai ras demult asa mult tari rau filmuletele

  8. #2748 SP
    Member theSrN's Avatar
    it's funny because it's true

  9. #2749 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Nu se mai poate juca Conquest pe Sarqui Peninsula ???? sau niciodata nu s-a putut ? Pur si simplu la Conquest nu pot selecta harta asta si nici Wake Island ?!?!?!

  10. #2750 SP
    Member lucian43's Avatar
    Conquest simplu nu poti juca in Strike At Karkand, Sarqui Peninsula si Wake Island.
    Trebuie sa selectezi modul de joc Conquest Assault.

  11. #2751 SP
    Member braingrinder's Avatar
    Salut ! Joaca cineva acuma ? Daca da add bra1ngr1nd3r (PSN) . Cheers !

  12. #2752 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Mi l-am luat si eu ... care ma aveti prin lista, dati o palma peste ceafa cand va jucati, daca aveti chef de un noob cu sindromul tourette.

  13. #2753 SP
    Member Dante's Avatar
    Hehe ai asteptat sa fie bug free . Nu e nici pana in momentul asta

    ps: cunoasteti vreun server inchiriat romanesc pe ps3?

  14. #2754 SP
    Junior Member Destructo's Avatar
    Dexter3_slim add mee daca vreti . Sa jucam :d

  15. #2755 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar

  16. #2756 SP
    Member lucian43's Avatar

    Thumbs down

    Si-au batut joc de saracul M224 Mortar oricum nu prea juca nimeni cu el, acum dupa patch vezi unul la 1~2 saptamani,,, si ala incercand sa faca unlock la Medalie + Dog tag.
    Au spus ca nu mai poti pune mortar in zona de spawn unde nu poate ajunge inamicul... si totusi l-au scos de tot pe Grand Bazaar, Seine Crossing si parca Operation Metro (nu am verificat pe Rush).

    Incearca sa pui mortar in mijlocul hartii... pe Grand Bazaar, in miezul campului de lupta unde ajunge si tancul inamic, nu doar inamicul si daca reusesti esti mai tare decat Chuck Norris
    Au redus si damage-ul la explozibil, mai omori din parti cu jucaria asta !

    -The M224 Mortar can no longer be deployed in an area that is out of combat for another team like a home base or other protected spawn.
    -Tweaked M224 exit points so the player faces in the direction of the mortar when he exits.

  17. #2757 SP
    Member Xristina's Avatar




    Destruction si Knife sunt absolut epice.

  18. #2758 SP
    Member theSrN's Avatar
    Teamplay mi se pare cel mai bun exemplu de diferente dintre cele doua

  19. #2759 SP
    Member geosnyper's Avatar
    Asta cu spawnul e bestial...bine,trecand cu vederea ca si-a dat respawn in baza,dar ca idee ce suiera vantul in bf3 fata de mw 3 ca e omorat pe loc
    Asta e montajul dar in realitate sunt Sigur ca s-a intamplat sa patiti exact ecelasi lucru de rahat....spawn followed by death

  20. #2760 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Ciudat .

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 138 of 164 FirstFirst ... 38 88 128 136 137 138 139 140 148 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts