Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 163 of 164 FirstFirst ... 63 113 153 161 162 163 164 LastLast
Results 3,241 to 3,260 of 3278

Thread: Battlefield 3

  1. #3241 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Mda...acum am aflat ca dlc-ul CQ e gratis doar pana pe 19 iunie...tipic EA.Macar sa ramana armele deblocate prin assignments.

  2. #3242 SP
    Member monstrul's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    Mda...acum am aflat ca dlc-ul CQ e gratis doar pana pe 19 iunie...tipic EA.Macar sa ramana armele deblocate prin assignments.
    faptul ca l poti lua gratuit e pana pe 19 iunie .. dlc ul ramane

  3. #3243 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Quote Originally Posted by monstrul View Post
    faptul ca l poti lua gratuit e pana pe 19 iunie .. dlc ul ramane
    Nu stiu ce sa mai cred,unii zic ca pana la 19 il poti juca altii ca pana pe 19 il poti obtine gratis pentru totdeauna.
    Ma voi lamurii pe data de 19 ce si cum exact.

  4. #3244 SP
    Member monstrul's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    Nu stiu ce sa mai cred,unii zic ca pana la 19 il poti juca altii ca pana pe 19 il poti obtine gratis pentru totdeauna.
    Ma voi lamurii pe data de 19 ce si cum exact.

    scrie negru pe alb pe site ul lor oficial; sau nici ei nu sunt sursa credibila... presupun ca engleza ta e low tier

    https://help.ea.com/in/article/battl...-promo-details

    absolutely free

  5. #3245 SP
    Member BlackSnake's Avatar
    A fost careva banat fara motiv de pe un server la BF3? Ca mi se intampla de vreo cateva zile, am fost banat de pe 2 servere deja si nu inteleg de ce.

  6. #3246 SP
    Member lucian43's Avatar
    Quote Originally Posted by C3zar View Post
    A fost careva banat fara motiv de pe un server la BF3? Ca mi se intampla de vreo cateva zile, am fost banat de pe 2 servere deja si nu inteleg de ce.
    incearca sa joci numai pe serverele oficiale sau ale prietenilor, eu asa fac.
    te baneaza pe servere private pe motiv ca esti newbie, ca esti high pro, ca li se pare ca... campezi, ca nu urmezi setul de reguli absurde impuse de ei, ca ai luat tank-ul din baza, ca ai luat elicopterul, ca omori prea des un admin sau unul din prietenii lui buni, ca ai omorat cu cutitul ownerul serverului... etc.

    cauta sa joci doar pe serverele de la EA si DICE official. good luck !

  7. #3247 SP
    Member Dante's Avatar
    da, daca joci prea bine se enerveaza vreun copil-admin si te da afara. daca joci prost le convine.

  8. #3248 SP
    Member monstrul's Avatar
    Quote Originally Posted by C3zar View Post
    A fost careva banat fara motiv de pe un server la BF3? Ca mi se intampla de vreo cateva zile, am fost banat de pe 2 servere deja si nu inteleg de ce.
    2 e putin numai ieri mi am luat 2 ban uri pt ca jucam cu sniper si vreo cateva kick uri .. .deci da ti seama cata minte au unii admins - totusi sunt destul de multe servere ok unde regula de baza e "don t complain cuz we don t care"

  9. #3249 SP
    Member monstrul's Avatar

  10. #3250 SP
    Member lucian43's Avatar
    mai are cineva probleme cu bipod-ul ?

  11. #3251 SP
    Member Dante's Avatar
    off: il folosesc doar la airsoft, in joc nu imi e util
    on: l-am folosit foarte putin . demult,la snipere doar di mi s-a parut ca functioneaza cum trebuie

  12. #3252 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Eu il folosesc cu LMG-ul pe Metro

  13. #3253 SP
    Member lucian43's Avatar
    la mine nu merge sa il asez, am incercat pe orice tip de suprafata atat crouch cat si prone cu orice clasa...

  14. #3254 SP
    Member monstrul's Avatar
    Quote Originally Posted by lucian43 View Post
    la mine nu merge sa il asez, am incercat pe orice tip de suprafata atat crouch cat si prone cu orice clasa...
    Daca ai analogul stang chiar si putin decentrat e dificil sa-l pui sau.... te misti si e si normal sa nu l poti plasa

    le: Poate fi si de la joc ... de multe ori nu pot pune in unele locuri respawn beacon sau T-UGS pana nu ma fatai putin sa ma lase

  15. #3255 SP
    Member Dante's Avatar
    din pacate nu pot sa incerc, contul pe care am bipod deblocat la toate armele e suspendat pana pe 1.07. pe asta nou de am jucat ieri n-am pe niciuna

  16. #3256 SP
    Member monstrul's Avatar
    Sincer nu stiu de ce l-ai folosi pt ca esti constrans sa nu te misti atat timp cat il ai activat.Pt sniperi m-i se pare o prostie pt ca esti mort in urmatoarele 2 secunde (te ajuta cand ai de gand sa ramai in spawn sa incerci ceva long shot de cateva sute de metri).Singurul loc unde ar putea fi ok e pe metro pe unele coridoare cand faci spawn trap in rest crede ma ca nu pierzi nimic.As putea sa l testez mai tarziu sa vad care e problema

  17. #3257 SP
    Member Dante's Avatar
    daca joci pe hardcore e mult mai eficient si util. un sniper care se camufleaza bine este descoperit mult mai greu ca pe normal. nu apare punct rosu de unde a tras

  18. #3258 SP
    Member monstrul's Avatar
    Quote Originally Posted by Dante View Post
    daca joci pe hardcore e mult mai eficient si util. un sniper care se camufleaza bine este descoperit mult mai greu ca pe normal. nu apare punct rosu de unde a tras
    Nu am jucat hadcore... iar cand ma uit dupa sniperi stiu deobicei pe unde stau si ma uit dupa lunete + sunet si nu pe radar sau in hardcore nu stralucesc?Eu ii recomand sa foloseasca grip, nu stiu statisticile de acuratete in comparatie cu bipodul dar personal prefer sa ma pot misca.

  19. #3259 SP
    Member Dante's Avatar
    ba da, orice luneta straluceste din cate stiu eu nu doar cele puse pe sniper. bipodul compenseaza ca nu mai trebuie sa apesi inca un buton sa ti respiratia ca sa stabilizezi tinta. plus ca e stabil infinit nu temporar ca respiratia. da, grip si heavy barrel sunt mult mai bune daca nu-ti place sa inlemnesti intr-un loc

  20. #3260 SP
    Member lucian43's Avatar
    Quote Originally Posted by monstrul View Post
    Daca ai analogul stang chiar si putin decentrat e dificil sa-l pui sau.... te misti si e si normal sa nu l poti plasa

    le: Poate fi si de la joc ... de multe ori nu pot pune in unele locuri respawn beacon sau T-UGS pana nu ma fatai putin sa ma lase
    da, ai dreptate, am testat cu un alt controler si se aseaza perfect... cred ca e inevitabil sa nu strici analogul stang atat timp cat singura metoda de a alerga e sa apesi pe el si sa il tii in sus.

    PS. rip my first controller

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts