Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 68 of 164 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 70 78 118 ... LastLast
Results 1,341 to 1,360 of 3278

Thread: Battlefield 3

  1. #1341 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by SpeedoTuxedo View Post
    Acum sa fim seriosi...cui ii pasa de singleplayer?In cazul FPS-urilor, deseori a devenit o chestie care "sa fie acolo", accentul punandu-se pe MP.
    Mie imi pasa de single-player. Serios.

    Ca este o componenta prezenta in anumite jocuri "pentru a fi acolo"/ "pt. a putea concura cu CoD ca produs final"/ "etc" sunt de acord. Dar vreau sa stiu din timp, pentru ca pe mine ma intereseaza aspectul. Daca n-ar mai interesa pe nimeni chestia asta toate jocurile ar fi MAG si Counter Strilke.

  2. #1342 SP
    Member Dante's Avatar
    Nu toate jocurile, doar fps-urile

  3. #1343 SP
    Member SpeedoTuxedo's Avatar

    Arrow

    Nu stiu de ce iti pasa pentru ca majoritatea sunt de doi bani. Consider ca e timp pierdut.

    Bineinteles, vorbesc de jocurile(FPS) care se iau dupa noua reteta CoD:
    Sh*t happens --> walk forward --> over the top explosions --> walk forward --> rinse and repeat.

    Nu e nevoie sa cotesti la stanga, sau (doamne fereste!) sa te intorci pentru ca, altfel, s-ar pierde saracu' jucator. De AI nu mai vorbesc.

    Astea fiind zise, Battlefield a fost si va fi un joc MP, indiferent de ce va zice PR-ul de la EA

  4. #1344 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Imi place cum s a punctat in review ul de la GT:

    "...also be prepared to deal with some teammates that take the I out of AI. Of course when you're online you only have to worry about human stupidity, and with Battlefield 3 that can be both a blessing and a curse."

  5. #1345 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Battlefield 3 Dog Tag Item Giveaway PC only
    9200 de key uri ramase
    [SPOILER=site]"http://www.alienwarearena.com/giveaway/battlefield-3-dog-tag-item-giveaway/[/SPOILER]

    Pt incepatori

    http://uk.gamespot.com/xbox360/actio...Bounce=6342258

  6. #1346 SP
    Junior Member Amsterdam's Avatar


    Cei 2 de pe margine aveau rau de inaltime

  7. #1347 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    Quote Originally Posted by SpeedoTuxedo View Post
    Acum sa fim seriosi...cui ii pasa de singleplayer?In cazul FPS-urilor, deseori a devenit o chestie care "sa fie acolo", accentul punandu-se pe MP.
    Mie imi pasa dupa ce am vazut ce campanie sp au facut pentru BlackOps nota 10

  8. #1348 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Si ca sa mai destindem putin atmosfera:



    hahaha ce se dispera

  9. #1349 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Da, am văzut toți ce bine joacă el BF3, mai ales �n echipă.

  10. #1350 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    versiunea pt console aceeasi nota
    Battlefield 3 Review - PlayStation 3 Review at IGN

    ---------- Post added 27-10-2011 at 01:37 AM ----------

    Battlefield 3 Loses $2,000,000 in Launch-Day Sales to Pir... | gamezone.com

    ---------- Post added 27-10-2011 at 01:39 AM ----------

    http://www.gameinformer.com/games/ba...26/review.aspx

  11. #1351 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Pentru cine intereseaza, azi am primit comanda de la gameshop (chiar daca pe telefon ma anuntasera luni ca ajunge vineri).
    Asadar cel putin cei din Bucuresti pot trage sperante ca le ajunge azi.

    Mi-au incurcat warfare pack cu limited edition simplu, dar nu ma streseaza prea tare.

  12. #1352 SP
    Junior Member Amsterdam's Avatar
    codul pentru warfare pack il primesti pe mail din cate am inteles.

  13. #1353 SP
    Member ramusg's Avatar
    si eu tot astazi l-am primit si sunt in Constanta

  14. #1354 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Quote Originally Posted by ramusg View Post
    si eu tot astazi l-am primit si sunt in Constanta
    Bravo. Unele mai repede, altele mai greu.....

  15. #1355 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Azi a ajuns si la mine in Hunedoara, tot de la gameshop.ro. REPSECT!

  16. #1356 SP
    Member Dante's Avatar
    nu exista ambalaj special cu PWP. e limited + cod de pwp pe mail.
    la mine a ajuns curierul dar nu e nimeni acasa si desi am specificat adresa alternativa la comanda, nu a vrut sa vina la 2 km mai incolo

  17. #1357 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    In Iasi e criza de bani lichizi, se pare. M-a sunat curierul sa-mi spuna ca a venit cu jocul, l-am intrebat daca poate sa mearga cu mine la cel mai apropiat bancomat, ca stiam ca maine vine. Cand am coborat la el, mi-a zis ca l-a fel i-au mai zis cativa din Iasi la care aduce B3 cu o zi mai devreme decat fusesera anuntati.

  18. #1358 SP
    Member Mavone's Avatar
    Praf e jocul, �mi paree rău dar asta-i prima impresie.

    Să-și ia battlelogul și să se spele cu el pe cap. �mi iau disconecturi random și din c�nd �n c�nd mai crashuiește și jocul out of pucking nowhere. N-am stat prea mult la analizat, dar am picat pe un server �n care era rubberbanding �n draci. Nu la fel de rău ca-n betaul cu Caspian Border dar tot se simte. Sunetul face figuri, draq să mă ia, e o primă impresie și sper să mi-o schimb destul de repede.

    Oricum fără ping ingame e de GG deja.

  19. #1359 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    PC?

  20. #1360 SP
    Member Mavone's Avatar
    Da stimate domn, PC, �ncerc de c�nd am postat mai devreme să găsesc un server de 64 și-n listă apar doar 6 care bine�nțeles sunt pline tot timpul. Sunt fascinat de ce se �nt�mplă.

    De asemenea, aparent este o super ofertă pentru cine vrea să-și schimbe EA IDul și din c�te am �nțeles merge accesat linkul o singură dată. http://www.origin.com/us/change-id

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 68 of 164 FirstFirst ... 18 58 66 67 68 69 70 78 118 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts