Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 69 of 164 FirstFirst ... 19 59 67 68 69 70 71 79 119 ... LastLast
Results 1,361 to 1,380 of 3278

Thread: Battlefield 3

  1. #1361 SP
    Junior Member Vod00's Avatar
    Link-ul cu schimbatul ID-ului merge de cate ori vrei. Testat de mine.

  2. #1362 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Azi l-am primit si eu si sunt din cluj. Jocul se misca bine pe PS3. Am jucat doar 2 misiuni single pana acum si ma declar multumit. Arata bine, se misca bine, pare interesant. Nu e top single player experience dar imi place. Dupa ce termin campania single ma pun si la multi.

  3. #1363 SP
    Member Mavone's Avatar
    Găsit alt server, 64 de jucători, absolut nici o problemă. Sunetul perfect, feelingul superb. Singura problemă a fost că eram pe o hartă „deschisă” și dintr-o dată s-a-ncărcat toată memoria și a crăpat jocul. Vă țin la curent că oricum n-am nimic mai bun de făcut.

  4. #1364 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Am incercat pe PS3 sa ma bag in multiplayer, am vrut neaparat sa incerc Caspian. Mi-a gasit un singur server care era plin tot timpul, in rest doar servere cu 0 jucatori pe care nu ma lasa sa intru M-am apucat de campania single.

  5. #1365 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Cum naiba bagi online pass-ul de pe cont de RO?

  6. #1366 SP
    Member Dell 17's Avatar
    Il bagi pe de un cont de uk, nu poti de pe ala de ro. Dupa aia, te joci de pe care vrei.

  7. #1367 SP
    Member Dante's Avatar
    nu poti baga de pe cont de ro pt ca nu avem store. bagi pe alta tara de zona 2 care are store

  8. #1368 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Nici pe uk nu vrea, cica online pass check failed.

  9. #1369 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by Diesel View Post
    Am incercat pe PS3 sa ma bag in multiplayer, am vrut neaparat sa incerc Caspian. Mi-a gasit un singur server care era plin tot timpul, in rest doar servere cu 0 jucatori pe care nu ma lasa sa intru M-am apucat de campania single.
    Ce parere ai de campanie? E buna de ceva? De unde ti-ai luat jocu?

  10. #1370 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Mor.

    Cea mai tampita si mai idioata metoda de a autentifica jocul. Niste imbecili.

    Fac un cont nou de uk. Ajung la redeem code. Inversez 2 cifre. stiu ca am apasat pe x ca sa modific. Ma duce in meniul principal de unde nu mai pot da redeem pentru ca imi zice iar Online Pass Check Failed.



  11. #1371 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Azi mi'a ajuns si mie jocul, dar cum nu am fost acasa doar maine il voi putea avea si sunt plecat tot week-end ul deci, nu'l voi putea juca...FUUUU.

  12. #1372 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Foarte greu intra in muliplayer.

    Servere EA nuff said

  13. #1373 SP
    Member Dante's Avatar
    mie imi merge chiar bine pe psn. jocul e cool, deocamdata e mult "amatorism" ca sa zic asa, nimeni nu stie hartile, soareci ce sa mai

  14. #1374 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Eu trebuie sa i dau mita lu' domnu' curier sa mi aduca jocul mai devreme
    L am sunat astazi dupa ce am vazut ca v au ajuns jocurile si culmea , si al meu ajunsese . Me out of town ..

    Ce impresie v a facut varianta de Ps3 ? E chiar PC LOW Details ? sau arata mai bine

  15. #1375 SP
    Member Dante's Avatar
    nu stiu cum e fata de pc si sincer nici nu ma intereseaza. arata mai bine ca bc2+ motorul frostbite2. in afara de metro, hartile sunt mai open space gen bf2. un lucru enervant e ca-ti pune pe arma ultimul unlock sau poate nu m-am prins eu de schema inca

  16. #1376 SP
    Junior Member Amsterdam's Avatar
    Mie mi se pare ca arata incredibil de prost, si este si plin de buguri inca. Iar cel care a facut reculul armelor trebuie torturat in cele mai groaznice moduri posibile.

  17. #1377 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by Srachi View Post
    Ce parere ai de campanie? E buna de ceva? De unde ti-ai luat jocu?
    De la BC2 incoace, parca tot ce au incercat cei de la DICE sa faca a fost sa copieze CoD4 pe partea de single. Bad Company 1 a avut o campanie mai mult decat ok, nu elemente scriptate, nu portiuni intregi unde doar trebuie sa fugi dupa colegul de squad, nu QTE-uri.

  18. #1378 SP
    Member monstrul's Avatar
    Jocul e ok.Sunt cateva bug uri si a fost cam stresant sa prind un meci in rush mode (presupun ca-s pline serverele).Dupa 30 min de joc mi-am intrat in mana - e putin diferit de BFBC 2 si putin stresant pana inveti cat decat hartile (si pe unde campeaza lumea) + armele (mai ales daca treceti de la black ops sunt sigur ca o sa va blestemati zilele ).Single player nu am jucat ca nu prea ma intereseaza.

    ---------- Post added 27-10-2011 at 10:00 PM ----------

    @Witchalok

    Fa-ti un alt cont pe consola (de regiunea jocului ex zona 1 US, zona 2 uk sau oricare tara are psn store), il activezi si vei putea juca de pe oricare alt cont de pe acea consola. (eu il am zona 1 dar il joc de pe un cont de UK)

    le: nu stiu daca ajuta cu ceva dar eu l-am activat din joc si nu din PSN store

  19. #1379 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    SpeedTuxedo, felicitari! Ai avut dreptate! Jocul arata intradevar ca naiba, cu niste texturi spalacite si mult anti aliasing pe minus ( -8 AA am selectat eu). Blocurile putin mai indepartate (cel putin in prima misiune - cea cu sniperul) sunt niste cuburi cu texturi spalacite a la counter strike... Defapt stai, eu am avut dreptate.

    Nu am ajuns prea departe in campanie dar singura misiune care a aratat decent a fost cea cand urci pt prima data in avion (nu stiu daca urci si a doua oara in avion, pt ca n am mai jucat dupa operation guillitone sau cum rahat ii zice).

    Controlul au incercat ei sa l faca ceva mai greoi si a iesit un terci din punctul meu de vedere. Momentan sunt dezamagit de joc. Voi vedea cand il termin ce impresie imi va lasa.

    In multi nu m am chinuit sa intru ca stiu sigur 100% ca mi fac draci datorita faptului caaaa....caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa?!?!? ghiciti! NU MERG SERVERELEEEEE. IPIIIII.
    Oare chiar sunt singurul care se astepta la astfel de probleme?

  20. #1380 SP
    Junior Member SiLl3nTKiLl's Avatar
    pe xbox stau 30 + minute sa intru pe un servar imi zice mereu ca pierd conecsiunea cu servarele EA asa vi se intampla si voua?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 69 of 164 FirstFirst ... 19 59 67 68 69 70 71 79 119 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts