Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 74 of 164 FirstFirst ... 24 64 72 73 74 75 76 84 124 ... LastLast
Results 1,461 to 1,480 of 3278

Thread: Battlefield 3

  1. #1461 SP
    Member cipvas's Avatar
    Mai bine nu isi mai fac atata publicitate pana nu isi rezolva problemele.

  2. #1462 SP
    Member viezure's Avatar
    Ma bag si eu nitel si intreb o chestie legata de varianta PC, banuiesc ca multi dintre voi ati incercat-o si pe ea. Ok, ajutati-ma si pe mine. Jocul e cumparat retail. Single merge perfect, dar in multi, dupa vreo 2-3 minute se blocheaza si o baga p-aia cu "has stopped working" sau not responding. Care e buba?

  3. #1463 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Am uitat sa precizez de fasolele cu care trage un tank din tun sau din mitraliera.E de-a dreptu revoltator sa tragi cu mitraliera tancului si sa vezi ca de pe teava ies fasole luminoase.Ce D-zeu au facut astia.Nici nu mai vad inamicul din departare de cat de mari is fasolele.

  4. #1464 SP
    Member SpeedoTuxedo's Avatar
    ^ Nu am jucat inca jocul, dar, ca idee, sa stii ca mitralierele de pe tanc (ca orice mitraliera in general) nu sunt facute pentru a trage la distante mari

  5. #1465 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    fasole. hahahaha. mama da' ce mai reinventati limba romana.

    Poate are gloante de calibru mai mare mitraliera si d-aia arata asa .

  6. #1466 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Are dreptate, gloantele se vad ca niste cartofi in flacari, si nu numai la tanc. Pe langa asta, cand tragi cu arma cu iron sight, din cauza reculului, arma se duce foarte mult in sus si nu mai vezi inamicul, ajungand sa tragi ca prostul dupa pasari. Bine, treaba se rezolva cu un supressor si un optical attachement dar tot e enervant.

  7. #1467 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Cuvantul "fasole"exista in limba Romana.

    Ma rog,fasole,cartofi , orburile din Enslaved ,tot aia.Chestiile alea nu arata ca gloante de calibru mare ! Ci ca niste orburi cu grafica de terminator

    De recul nu mai zic,ca se duce tinta in sus si mai ales ca si asa tragi in "umbre" nu in inamici, rezulta dezastru.Dar consider reculul ca o provocare care contrabalanseaza usurinta cu care moare inamicul.COD-izare.

  8. #1468 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by Khufu View Post
    Daca IGN i-a dat 9, putem fi cat de cat siguri ca MW3 o sa ia 10 cu felicitari.


    Categoriile "Graphics" si "Sound" nu au cum sa nu te faca sa razi, ca sa nu mai vorbim de nota.
    Tu esti neserios intentionat ? la orice opinie pozitiva sau ceva veste in legatura cu battlefield ai un comentariu impotriva.

  9. #1469 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Avem un demo la dispozitie!! ca eu unu nu am gasit pe UK PSN ?

  10. #1470 SP
    Member LeGenD's Avatar
    nunu...

  11. #1471 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Pana acum Grey e cel mai/singurul multumit de joc...
    Scuze, dar ma distrez copios pe threadul acesta si ma felicit ca INCA m-am abtinut de la achizitionarea acestui produs controversat sa spunem.

  12. #1472 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Pana acum Grey e cel mai/singurul multumit de joc...
    Scuze, dar ma distrez copios pe threadul acesta si ma felicit ca INCA m-am abtinut de la achizitionarea acestui produs controversat sa spunem.
    Faci o mare greseala ca te iei dupa toti graphics whores de pe thread care viseaza 1080p, hires textures si alte bazaconii pe generatia asta de console
    Jocul "ruleaza fin" in multiplayer.

  13. #1473 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Nu ruleaza "fin", e smirghel de 100.Avand in vedere grafica prashtie de pe ecran ar trebui sa ruleze la fps mai mare si fara lag.

  14. #1474 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Da SepticEye, putea fi mai buna grafica, putea fi 1080p, stiu povestea. Sincer, la cum se prezinta, parerea mea umila e ca-si face foarte bine treaba asa cum e. Nu-i trebuie cautat nod in papura la ce harti are jocul. Faza de pe o harta de Rush cand sari in gol sa ajungi la zona de atac e dementiala.
    Prea multa vorbarie si prea putina joaca.
    Attached Images Attached Images haters-1.jpg

  15. #1475 SP
    Member Dante's Avatar
    si mie imi place jocul si nu o sa regret niciodata ca l-am luat. grafic e suficient pentru consola.

  16. #1476 SP
    Member ramusg's Avatar
    La ataaaaaaaac!!!!

  17. #1477 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Si eu sunt multumit de joc .
    Arata bine pe aman2 platforme .

    PS . Mai am putin de dau unlock la mortar .

  18. #1478 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Da SepticEye, putea fi mai buna grafica, putea fi 1080p, stiu povestea. Sincer, la cum se prezinta, parerea mea umila e ca-si face foarte bine treaba asa cum e. Nu-i trebuie cautat nod in papura la ce harti are jocul. Faza de pe o harta de Rush cand sari in gol sa ajungi la zona de atac e dementiala.
    Prea multa vorbarie si prea putina joaca.
    Pe ce platforma il ai?

  19. #1479 SP
    Senior Member Pisboy's Avatar
    Ceea ce am zis pana acum is extremele care m dezamagesc pe mine.Jocul in sine nu ma dezamageste deloc.Inca joc BBC1 pt ca mai am nevoie de 4500 killuri sa iau si ultimu ach,si deocamdata ma abtin de la Battlefield 3.Abia astept sa ma infing in el.

    Rasko nu stii ce pierzi.Is de acord cu Grey 100% chiar daca am scos in evidenta "nodu din papura"

    PS.fasolele alea ma deranjeaza rau,atat !

  20. #1480 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Quote Originally Posted by Pisboy View Post

    PS.fasolele alea ma deranjeaza rau,atat !
    Macar stiti la ce sunt folosite asa numitele "fasole" ?
    Is curios si eu cum o sa trageti fara ele

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 74 of 164 FirstFirst ... 24 64 72 73 74 75 76 84 124 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts