Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 79 of 164 FirstFirst ... 29 69 77 78 79 80 81 89 129 ... LastLast
Results 1,561 to 1,580 of 3278

Thread: Battlefield 3

  1. #1561 SP
    Member Dante's Avatar
    Pe PS3 nu te intreaba de extra content pt ca se instaleaza default. Ps3 foloseste discuri Blue Ray, incape tot jocul Battlefield 3. Din cate stiu , la xbox jocul vine pe 2 discuri.

  2. #1562 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Salut. a incercat sa isi adauge cineva prieteni in battlelog, in browser? Eu ma tot chinui pt PS3 dar nu gasesc pe nimeni.

  3. #1563 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Cosmine, vezi ca ti-am trimis eu friend request pe battlelog

  4. #1564 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    V-am dat si eu add pe battlelog. Chiar daca jucam pe platforme diferite, macar mai vedem cine si ce si-a mai deblocat..
    Cine vrea sa ma adauge, mai ales cei cu X360 -> z4ndy88

  5. #1565 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    momentan sunt serverele in update parca, nu imi arata rank-urile.

  6. #1566 SP
    Member dorin_star's Avatar
    Daca se intampla asta in BF3 sigur zieati ca e "bug" ca a intrat in textura chestii dinastea .Cat despre portiuni intunecate se numesc unbre .Ganditiva ca sunteti vara cand este soarele ala puternic si vedeti unbra unui copac des cum ar fi un nuc . Mie unu sincer mi se pare superba idea si cu soarele in ochi ma saturasem de ora 12 fix cu soarele exact deasupra .

  7. #1567 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Unbre? UNBRE MA?

  8. #1568 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Loooooool. Prima oara am crezut ca o fi facut un typo, dar apoi l-a repetat.

  9. #1569 SP
    Member blondutzu's Avatar
    "unbre" cred ca e ultima lui problema din tot paragraful ala

  10. #1570 SP
    Member Dante's Avatar
    lol, facusem un pluton cu exact acelasi nume ca si Greyhound. Nu inteleg de ce se pot crea doua cu acelasi nume.. Nu gasesc optiunea sa sterg un pluton pe nicaieri

  11. #1571 SP
    Member LeGenD's Avatar
    "Dear everyone!

    We have made some fixes and because sharing is caring, we would like to share these changes we are deploying with you.

    This is a server patch which means that you don�t have to update anything on your client.

    These are the fixes

    - Fix for rubber banding
    - TDM/SQDM spawn point fix
    - crash fixes in end of round
    - Fix for connection problem when joining password protected servers

    We will deploy these fixes at 09:00 CET which is 8:00 GMT and midnight pacific time on the 3rd of November.

    These changes have already made their way to the PC so this time it�s going out for Xbox 360 and PS3.

    Enjoy!"

    hai ca incetul cu incetul se rezolva cate ceva...

  12. #1572 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    �ncă nu există un pluton UNBRE? M-aș �nrola.

  13. #1573 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    E clar ca se vor ocupa de joc in continuare. e o mina de aur pentru ei.


    Cat despre gameplay, nimic nu se compara ca un salt din elicopter sa cobori cu viteza mare si apoi sa iti aprinzi parasuta si sa tai un inamic

    Jet-urile sunt dificil de controlat cand vrei sa si ataci (cu mitraliera aia cu "fasole" nu prea ai ce sa omori ) asa ca mai bine aplici tactica kamikaze. Prind o super viteza si imediat parcurgi harta.

    Mie imi place la nebunie jocul. Si nu sunt singurul pt ca serverele sunt pline.
    Ma enerveaza fazele cu microfonul-casca. se aude cu intreruperi sau deloc.

    M-am obisnuit cu reculul armelor.

    Over. back to game...

  14. #1574 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Quote Originally Posted by dorin_star View Post
    Daca se intampla asta in BF3 sigur zieati ca e "bug" ca a intrat in textura chestii dinastea .Cat despre portiuni intunecate se numesc unbre .Ganditiva ca sunteti vara cand este soarele ala puternic si vedeti unbra unui copac des cum ar fi un nuc . Mie unu sincer mi se pare superba idea si cu soarele in ochi ma saturasem de ora 12 fix cu soarele exact deasupra .
    Termina scoala mai.

  15. #1575 SP
    Junior Member muddah futtah's Avatar
    Mda, ia sa bag si eu vreo 2 pareri personale, sa mai incingem spiritele

    Vad ca tendinta actuala a pietii de consum (banu' cat mai gros, produse scoase pe banda rulanta, da-i dracu pe consumatori atata timp cat arunca cu banii pe produse) se manifesta si aici la gaming. Cu unele exceptii evindent.

    Spre dezamagirea mea, BF3 nu e una dintre aceste exceptii. Asa cum zicea cineva vreo 2 pagini mai devreme, strategia de marketing a dat roade, atata timp cat jocul a fost cumparat, omul a ramas cu buza umflata, banii inapoi ioc.

    Dupa atata introducere sa punctez concret ce ma nemultumeste printre altele: meniul e de rahat, prea multa imbarligatura, nu inteleg nimic, culori obositoare. In jock este la fel, haos total (cel putin la inceput), din nou abunda tot felul de culori care-ti irita ochii, nu inteleg nimic din harta, din radar, etc. Hartile imi par cel mult mediocre, obiecte aruncate sa fie, nu ma atrag deloc (poate si din prisma faptului ca nu sunt fan urban style).

    Toate astea le-am simtit venind de la un BC2 care mi-a placut "la nebunie" si care m-a prins pur si simplu cu fiecare detaliu, de la meniu, la harti si gameplay. Din pacate n-am simtit acelasi lucru in cele aproximativ 90 de minute jucate in BF3. As fi vrut sa-i mai dau o sansa insa pur si simplu simt ca nu ma atrage... si chestia asta pentru mine e un show stopper.

    Intr-o concluzie strict personala, jocul este o dezamagire, chiar imi pare rau ca am dat banii pe el.

    /me out

  16. #1576 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Ma mir ca ti-a placut BC2 daca nu esti fan urban style.

    Daca si jocul asta e pierdere de bani

  17. #1577 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Quote Originally Posted by muddah futtah View Post
    Mda, ia sa bag si eu vreo 2 pareri personale, sa mai incingem spiritele

    Vad ca tendinta actuala a pietii de consum (banu' cat mai gros, produse scoase pe banda rulanta, da-i dracu pe consumatori atata timp cat arunca cu banii pe produse) se manifesta si aici la gaming. Cu unele exceptii evindent.

    Spre dezamagirea mea, BF3 nu e una dintre aceste exceptii. Asa cum zicea cineva vreo 2 pagini mai devreme, strategia de marketing a dat roade, atata timp cat jocul a fost cumparat, omul a ramas cu buza umflata, banii inapoi ioc.

    Dupa atata introducere sa punctez concret ce ma nemultumeste printre altele: meniul e de rahat, prea multa imbarligatura, nu inteleg nimic, culori obositoare. In jock este la fel, haos total (cel putin la inceput), din nou abunda tot felul de culori care-ti irita ochii, nu inteleg nimic din harta, din radar, etc. Hartile imi par cel mult mediocre, obiecte aruncate sa fie, nu ma atrag deloc (poate si din prisma faptului ca nu sunt fan urban style).

    Toate astea le-am simtit venind de la un BC2 care mi-a placut "la nebunie" si care m-a prins pur si simplu cu fiecare detaliu, de la meniu, la harti si gameplay. Din pacate n-am simtit acelasi lucru in cele aproximativ 90 de minute jucate in BF3. As fi vrut sa-i mai dau o sansa insa pur si simplu simt ca nu ma atrage... si chestia asta pentru mine e un show stopper.

    Intr-o concluzie strict personala, jocul este o dezamagire, chiar imi pare rau ca am dat banii pe el.

    /me out
    Iti simt durerea.Nici pe mine nu m-a prins deloc.Joc ce tinteste pc-ul( fair enough, acolo a inceput seria).Apoi redus din calitate pana ce ruleaza si pe console si pe aia ai dat banii.Mi-e ciuda pt ca se poate inca scoate un produs bun pe ps3, vezi BC2.

  18. #1578 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Cum pot lega contul de PSN de cel de Origin? Cum ma pot conecta la Battlelog?

  19. #1579 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Jocul e foarte ok. Vin dupa o perioada serioasa de inactivitate in care am cam lasat gaming-ul deoparte. Battlefield 3 mi-a cam reaprins dorinta de a juca. Nu credeam ca am sa revin la gamepad dar se pare ca B3 are acel factor X necesar pentru a te face sa te pierzi cu orele in fata televizorului. Nu e Bad Company 2, nu e Modern Warfare, e altceva, e diferit, e nou si are foarte mult potential.

    Ma frustreaza lag-ul, hit detection-ul. Ma scoate din sarite draw distance-ul si vesnicul anti aliasing care e inexistent. Campania single mi se pare suficienta pentru un joc de aceasta categorie. In schimb, imi plac efectele video noi (blur la suppress, laser si flash targeting), server browsing, hartile, vehiculele, armele, sistemul de unlock. Da, sistemul de unlock! Imi place ca trebuie sa fac frag-uri pentru a-mi accesoriza o arma. Imi place noul team deathmatch, schimba ritmul dupa o partida de rush. Imi place meniul si interfata, imi place battlefeed, imi place co-op, iar cel mai si cel mai mult imi place sunetul. Ador efectele sonore! Jocul e bun iar eu sunt mofturos de regula la jocuri, mai ales la shootere.
    Deobicei incerc sa fiu obiectiv si sa analizez un joc implicand cat mai multa ratiune. Battlefield 3 e diferit. Te indragostesti de el. Il urasti pentru neajunsuri dar deabia astepti sa vii acasa de la scoala/cursuri/servici si sa dai un conquest. Da, a fost hype si nu, nu e ceea ce s-a prezentat in tot acel hype. Dar e suficient cat sa te tina in fata TV-ului si sa te determine sa zici "Pfai, ce tare!" odata la 15 minute. Astept si MW3 si sunt curios si de Skyrim dar si asa presimt ca in 6 luni tot Battlefield ma voi juca.

  20. #1580 SP
    Member SepticEye's Avatar
    Da, previzibil de la cineva cu avatar Battlefield.Jocul are imput lag de imi da dureri de cap de fiecare data cand tintesc.Pt mine e regres de la Bc2 incoace la capitolul cel mai important: gameplay.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 79 of 164 FirstFirst ... 29 69 77 78 79 80 81 89 129 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts