Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 88 of 164 FirstFirst ... 38 78 86 87 88 89 90 98 138 ... LastLast
Results 1,741 to 1,760 of 3278

Thread: Battlefield 3

  1. #1741 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    lol
    Attached Images Attached Images 594232_460s_v1.jpg

  2. #1742 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Uimitor de proaste armele stationare. Mai degraba tragi cu o prastie decat cu AA stationar, iar de AT Rocket Launch nu mai zic. Mai degraba arunci cu pietre. Iraq style.

  3. #1743 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    ce spatiu ocupa acele texturi HD pe Xbox 360? Am nevoie de HDD pt a le instala? Multumesc si scuze pt intrebarea de n00b

  4. #1744 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Quote Originally Posted by raduadelin View Post
    ce spatiu ocupa acele texturi hd pe xbox 360? Am nevoie de hdd pt a le instala? Multumesc si scuze pt intrebarea de n00b :d
    ~1.5 gb

  5. #1745 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    lol
    Mi se �nt�mplă din ce �n ce mai des, nimeresc cu squadul numai �n echipe de habarniști (CQ).

  6. #1746 SP
    Member monstrul's Avatar
    @Dante
    GG

    Data viitoare voi avea headset ul incarcat si putem comunica.Eventual poate stabilim un weekend mai pe seara sa bagam cateva meciuri cu tot plutonul

  7. #1747 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Ar fi frumos sa fii constructiv, sa propui o ora si o zi pentru adunare si sa facem ceva organizat pe public, daca tot doresti sa intre spaima in dusmani.
    Grey, dupa cum spunea si cosmin, mobu joaca aproape in fiecare seara, si jucam destul de des in squad.
    Faza e ca patesc si eu sa intru, si majoritatea sa fie deja in squad-uri, si sa fie si serverul plin si sa nu pot sa intru cu ei.

    In BC2 aveam meciuri in care erau 6-7 romani de fiecare echipa, ba chiar tin minte un meci in care din 12 oameni in echipa, 11 eram romani.

    In BF3 insa, fiindca serverele mi se par mai pline, e mai complicat sa ne strangem mai multi de 4 intr-un meci (tre sa ai mare rabdare cu dat join friend pana cand se elibereaza un loc)

    Si de regula romanii chiar baga spaima in dusmani. Jucam la obiective, flancam, ne dam ammo si health packs, distrugem vehiculele inamice.

  8. #1748 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Stiu ca joaca cooperativ romanii, am jucat aseara de exemplu cu DiablQ si cipvas si ne-am miscat destul de bine ca squad. Ideea era sa ne organizam un pic si sa intram 2-3 squaduri pe acelasi server. Se poate cauta un server cu 5 jucatori de exemplu, pe care sa dam toti join.

  9. #1749 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Lamuriti-ma va rog si pe mine cum naiba se activeaza acel Online Pass pt ca dp cont de Ro nu pot deoarece cand dau Store-Reedem Code imi apare info ca serviciul nu este disponibil in regiunea bla, bla. M-am gadit ca ar fi o varianta sa intru pe un cont de Uk sau Usa dar avand in vedere (din cate stiu eu) ca acel cod poate fi folosit doar o singura data cum naiba sa-l activez pe un cont de Uk sau Usa ca eu vreau sa joc pe Ro.Stie cineva care ar fi rezolvarea?

  10. #1750 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Tibi, pass-ul il activezi in functie de zona jocului. Daca jocul este zona 2, te duci pe cont de UK de exemplu si-l activezi. Poti juca apoi de pe orice cont doresti. Eu de exemplu l-am activat pe cont de UK si ma joc de pe contul de US.

  11. #1751 SP
    Member Dante's Avatar
    Am incercat sa intru si eu aseara Grey dar n-am putut in niciun chip. Mi-a dat si freeze consola. Poate mai rezolva si din problemele de matchmaking cu urmatorul patch

    @tibi. asa avem multi, joc de zona 2 si jucam pe cont de ro. il activezi de pe cont de uk. prima data cand o sa intri pe contul de ro o sa-ti spuna ca ai activat online pass-ul si te poti juca

  12. #1752 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Cred ca e un bug la invitatiile pt join game. Acum cateva zile ma invita cineva, parca ffocus, si nu puteam da join la meci pentru ca imi spunea ca invitatia nu mai era valabila. Nici cu join direct pe el nu reuseam sa intru, in schimb cand am dat join pe cineva din party-ul lui, a mers.

  13. #1753 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Vezi ca ffocus e hotoman, iti da invite si dup-aia fuge, sa nu mai poti joina pe el

  14. #1754 SP
    Member omudinmultime's Avatar
    Quote Originally Posted by Amsterdam View Post
    Noua metoda de a baga frica in adversari... fiecare face ce vrea, doar nu suntem vaci.
    Baiete, tu esti paci pe forum nici de o luna (Join Date 22-10-2011) si deja faci pe troll-u cu mine? Lipsa de respect nu te onoreaza! Imi pare rau ca tu atata ai inteles din ce am zis eu. Oricum nici nu imi bat capu, trecem peste asta...Poate nu este frica dar un discomfort iti produce cand vezi niste oameni cu acelasi clan tag care te rup in doua, in BC2 primeam nenumarate mesaje "de bine" din cauza asta sau ma intrebau ce reprezinta RO, un motiv sa imi promovez tara, lucru care ma bucura intotdeauna, ca nu suntem toti tigani, intamplator. Si pana la urma poate ca sunt de moda veche, dar intotdeauna am vrut sa imi reprezint tara, sa demonstrez germanilor, englezilor si restul europei ca nu is ei mai buni, tot timpul am pus suflet. Eu nu il consider un "clan" doar ca nume pentru mine [RO] inseamnna bucurii si suparare, satisfactii si suferinta inseamna camarazi pe care te poti baza oricand sa te ajute in joc si chiar in realitate nu doar online. Clan tag-ul tau ce reprezinta pentru tine?
    Iar faza ca "fiecare face ce vrea" a dus la faliment tara asta, sa stii, ca cele mai puternice economii din lume is conduse de lege si ordine impuse prin forta sau prin amenzi, unde nimeni nu face ce vrea, face ce trebuie, iar daca tu esti cel care o sa trebuiasca sa imi plateasca mie pensia...cred ca trebuie sa imi fac pensie privata.
    @Greyhound: Nu se poate sa intram pe un server, numai pe rand, asteptand in QUEUE lucru pe care il fac de multe ori si nu astept mai mult de 5min pana intra. Faza cu 3 squad-uri, pe un server cere prea multa organizare de care nu cred ca suntem in stare, momentan, oricum mai trebuie sa asteptam sa rezolve DICE problemele cu squad-urile, si sa plece toti papagalii de duminica, si apoi o sa fie mai liniste si pace cum zicea si cosmin.
    Cu alte cuvinte ce am spus anterior, pacat ca au scos clan tag-u din meniul jocului, atunci era mai simplu pentru toata lumea, dar astia de la DICE stiu exact importanta acestui Clan tag pentru multi jucatori, si ca sa fie siguri de sucesul Battelog-ului l-au mutat acolo, si apropo de Battlelog, este un instrument folositor daca se aduna toti intr-un loc poti organiza intalniri online, si chiar in realitate la o bere, poti vedea fiecare cum o duce in joc, poti cere ajutor daca vrei sa faci un ribbon sau un co-op, s.a.m.d. nu ii rau deloc, asa ca idee.

  15. #1755 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Sa-mi zica si mie cineva de unde mama naibii pun clantagul, ca sa-mi apara in joc, asa pas cu pas pentru oameni mai inceti. Battlelog ala mi se prea prea prost organizat, prea multa informatie de-a valma.

    L.E.: Nvm, edit profile.

  16. #1756 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by GreyhounD View Post
    Tibi, pass-ul il activezi in functie de zona jocului. Daca jocul este zona 2, te duci pe cont de UK de exemplu si-l activezi. Poti juca apoi de pe orice cont doresti.
    Pai pass-ul nu se activeaza pt un singur user?...sa inteleg ca il pot activa pe UK si apoi sa-l joc eu pe un cont si fiumeu pe alt cont, ambele RO?...merge asa oare?

  17. #1757 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    Tibi, o sa poti juca de pe toate conturile care le ai pe consola

    L.E
    Si poate dati si voi invite totusi cand vedeti ca sunt mai multi din lista in joc.De cate ori nu incerc sa dau join si e mereu full

    ID chyna007 pentru cine nu ma are la friends

  18. #1758 SP
    Junior Member StaTich's Avatar
    E ciudat ca nu-mi vad prietenii din battlelog cand intru in bf3, ii vad doar pe cei pe care i-am adaugat la psn id. Ar fi fost ceva sa-mi vad plutonul sau lista de prieteni din battelog.

  19. #1759 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by chynagods View Post
    Tibi, o sa poti juca de pe toate conturile care le ai pe consola

    L.E
    Si poate dati si voi invite totusi cand vedeti ca sunt mai multi din lista in joc.De cate ori nu incerc sa dau join si e mereu full

    ID chyna007 pentru cine nu ma are la friends
    pesetrei sau icsbocs?

  20. #1760 SP
    Member Dante's Avatar
    el e pe ps3

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 88 of 164 FirstFirst ... 38 78 86 87 88 89 90 98 138 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts