Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 22 of 33 FirstFirst ... 12 20 21 22 23 24 32 ... LastLast
Results 421 to 440 of 645

Thread: Call of Duty: Modern Warfare 3 (2011)

  1. #421 SP
    Junior Member Blacky's Avatar
    Quote Originally Posted by Blacky View Post
    Nu se mai aude nimic cu Matchmaking'u la MW 3 ? ....
    eu cam stau destul sa imi gaseasca un server... si NAT'ul e open ... tot timpu'

  2. #422 SP
    Junior Member 60 FPS's Avatar
    De pe twitter:


    VictorBilan Victor Bilan
    @fourzerotwo please ... for the LOVE of GOD or whatever you believe in ... update us on matchmaking for non-US non-UK. This is ridiculous.
    22 hours ago
    in reply to ↑

    @fourzerotwo
    Robert Bowling
    @VictorBilan Updates to improve this should be included in the updates hitting this week (hopefully). Its something that's important to us.

    ---------- Post added 23-11-2011 at 04:27 PM ----------

    Am postat si eu un video pe youtube cu theater-ul din joc:


  3. #423 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Updateul de azi trebuia sa repare matchmakingul. Nu a reusit. IW sunt retardati.

  4. #424 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Cum e campania?

  5. #425 SP
    Junior Member StaTich's Avatar
    Cum sa fie campania? Daca ai vazut trailerele poti considera ca ai terminat campania Press x to continue. Oricum nu campania este relevanta la un astfel de joc, daca vrei campanie ia-l de pe net si gata.

  6. #426 SP
    Member Ares's Avatar
    sal. vreau sa-mi iau mw3 (ps3) sa joc online , atat ma intereseaza la acest joc , cum este pana la urma online , sunt sau nu sunt probleme grave ?

    stima....

  7. #427 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Eu chiar nu am avut probleme cu multiplayer-ul. N-am avut pic de lag, nu am avut vreo problema cu matchmakingul-ul. Varianta de PS3 chiar sta bine la acest capitol.

  8. #428 SP
    Member Downshifting's Avatar
    Si eu sunt pe pe PS3 si pot sa spun ca are uneori (rar) lag si lag spikes, chiar si dupa patchul de ieri. Am observat ca asta se intampla mai ales cand intra jucatori intr-un meci deja inceput. Tot uneori da niste spawnuri extrem de proaste in FFA si Domination, in sensul ca te pune prea aproape de echipa adversa sau chiar in fata unui adversar. Nu e totusi o problema la fel de grava ca in alte jocuri, dar se intampla. Pe mine ma mai deranjeaza si ca nu exista hitmarker sound pe PS3, dar exista pe Xbox.

  9. #429 SP
    Junior Member StaTich's Avatar
    - Pe PS3 merge matchmaking-ul foarte bine, gasesti meciuri imediat.
    - Lag spikes eu intalnesc destul de des, dar sunt suportabile.
    - dar cum zice si downshifting o sa spargi monitorul la un moment dat din cauza spawn-urilor facute cu sula. (vezi video)


  10. #430 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    Ne strangem in seara asta pentru niste meciuri ( PS3 )? Incep eu lista

    1. goodfella_m

  11. #431 SP
    Junior Member StaTich's Avatar
    Sunt gelos ca aveti microfon si casti, aseara ai rupt mufa in meciurile de S&D, nu-mi venea sa cred uneori ce skill/bulan ai avut Uite Minel sta langa mine si imi zice: "Esti pupincuristul lui goodfella".

  12. #432 SP
    Senior Member Srachi's Avatar
    Quote Originally Posted by StaTich View Post
    Cum sa fie campania? Daca ai vazut trailerele poti considera ca ai terminat campania Press x to continue. Oricum nu campania este relevanta la un astfel de joc, daca vrei campanie ia-l de pe net si gata.
    Nu am vazut trailere fiindca nu prea ma uit la ele sa nu-mi stric placerea de al juca. Pentru tine poate campania nu inseamna nimica dar nu vorbii din perspectiva ta si pentru altii.
    De cand cu internetul asta nu stiti nimic doar multiplayer,aproape nimeni se pare ca nu-si aduce aminte de vremurile cand te puneai sa joci ceva pentru story. Am jucat toata seria COD pana la MW3, mie mi s-au parut campanii bune.
    Doar la MW 2 au grabit putin campania. Dar de fapt ce sa mai vorbesc aiurea aici cand majoritatea aveti sub 18 ani si nu stiti decat multiplayer, camp and shoot, la gramada, fara sa va vedeti de obiective, haos total in multe FPS-uri.
    Mai bine taceai daca nu esti in masura sa-mi fi raspuns la intrebare si ma indrepti sa downloadez jocul de pe net pentru campanie.

  13. #433 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Vin si eu daca ma primiti
    1.goodfella_m
    2.DiablQ

  14. #434 SP
    Member SpeedoTuxedo's Avatar
    Poate nu inteleg eu, dar ce va place la campanie? Evolutia personajelor principale(nonexistenta), interactiunea dintre personaje (nonexistenta) sau intorsaturile de situatie (haha).
    Totul e doar un spectacol de artificii, fara substanta si un bun somnifer de-al lungul celor cateva ore

  15. #435 SP
    Junior Member StaTich's Avatar
    @Srachi

    1. Am 26 de ani
    2. Am jucat multe jocuri in single player
    3. Citeste ce a scris SpeedoTuxedo
    4. Jocul asta este facut pentru multiplayer
    5. Daca vrei singleplayer experience te indrepti catre alte jocuri
    6. Gusturile sunt discutabile, gusturile tale par proaste daca ti-a placut asa mult seria cod in sp.

  16. #436 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Campania mie mi a placut , dpvd gameplay si story . Grafica din bf3 cu campania din mw3 ar fi iesit superb.

  17. #437 SP
    Senior Member GoodFella10's Avatar
    ?


  18. #438 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Personal campania din MW3 mi se pare foarte plictisitoare si proasta. Nu faci absolut nimic in afara de impuscat sute de inamici. Ocazional mai tragi 10 secunde dintr un elicopter, mai conduci o barcuta, mai ceva, dar nimic spectaculos. De personaje nu ai cum sa te atasezi pentru ca le schimba la fiecare misiune, iar povestea mi se pare deja putin fortata.

    Pot sa spun ca mi a placut mai mult campania lui MW2 decat asta, din simplul fapt ca pe aia am terminat o din placere, si nu ma uitam constant la trofee sa vad cate misiuni mai am de facut.

    Multiplayerul nu este prea mult pe gustul meu, dar ce imi place foarte mult este ca pot juca cu un prieten in splitscreen pe internet.
    Spec Opsul mi se pare relativ boring, merg cateva misiuni acolo, dar dupa un timp devine plictisitor.

  19. #439 SP
    Member L0G1X's Avatar

  20. #440 SP
    Member thedeadman14's Avatar
    Vine cineva la un SnD pe la 8-9?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 22 of 33 FirstFirst ... 12 20 21 22 23 24 32 ... LastLast

Similar Threads

  1. Call of Duty: Modern Warfare (2019) By ConuGeo in forum Console Club
    Replies: 126 Last Post: 11-04-2021, 19:01
  2. Vând Call of duty:Modern Warfare By HaMaN in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2020, 22:49
  3. Replies: 0 Last Post: 25-06-2011, 13:41
  4. Call of Duty Modern Warfare: Reflex By erik95 in forum Nintendo Wii
    Replies: 15 Last Post: 20-06-2010, 02:05
  5. Call of Duty: Modern Warfare: Mobilized By paul in forum Nintendo DS, DSi, 3DS & XL
    Replies: 3 Last Post: 18-08-2009, 15:36

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts