Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast
Results 1 to 20 of 43

Thread: Cele mai proaste jocuri pentru console. Ce jocuri nu va plac?

  1. #1 SP
    Member party_man's Avatar

    Thumbs down Cele mai proaste jocuri pentru console. Ce jocuri nu va plac?

    Deschid acest topic in ideea ca exsita si jocuri nereusite, poate unii nu le cunosc si poate un trailer te poate pacali. Uneori si marile site-uri dau ratinguri mari sau dimpotriva mici unor realizari. Astept parerile voastre despre tema.

  2. #2 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    Daca mie nu-mi place un joc si vine altu' sarit ca ars ca i-am jignit capodopera = intrat in polemica/flame? Evident, parerile sunt cat se poate de subiective. Ca indivizi percepem totul diferit... Oricum, per ansamblu ideea de a deschide un thread pe aceasta tema e ok, doar ca intra in conflict cu un thread similar pe nume achizitii regretate. Cheers

    On topic: Mortal Kombat, farcry 2(plictisitor si repetitiv dupa o vreme) si cam atat pt moment.

  3. #3 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Primul Assasin's Creed si Brotherhood.

  4. #4 SP
    Member dragos_mihaiy's Avatar
    Eu as spune Just Cause 2.A primit o nota putin cam mare pe IGN pentru cat de repetitiv este.Primul Assassin`s Creed nu l-am jucat dar si eu spun ca este putin nereusit dar Brotherhood nu cred ca este nereusit dar fiecare cu parerea lui.

  5. #5 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Modern Warfare 2

  6. #6 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Duke Nukem Forever
    jocul asta nu merita nici sa-l furi de la magazin

  7. #7 SP
    Junior Member soimutu's Avatar
    Rise of the Argonauts

  8. #8 SP
    Member BLAUPUNKT's Avatar
    KiDDZONE 3 , L.A. Merde , NFS Not Pursuit 3 , NFS Sheift 1,2

  9. #9 SP
    Member theste99's Avatar
    UAU, Mortal Kombat, Brotherhood, Killzone 3, L.A. Noire, Hot pursuit ? Voi va auziti ?

    Mai cititi odata numele thread-ului. CELE MAI PROASTE. Si alea de mai sus nu intra nici un caz in categoria aminitita.

  10. #10 SP
    Member BLAUPUNKT's Avatar
    daca tie storyul din KillZone3 ti s-a parut neprevizibil atunci nu ai mai mult de 5,10,12 ani

  11. #11 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Daca ar fi sa aleg un "cel mai prost joc" cumparat si jucat de mine pe PS3 as alege GTA4. E bun, dar e cel mai prost pe care l-am jucat so...

  12. #12 SP
    Member Iulian's Avatar
    Kane & Lynch 2: Dog Days, cumparat chiar de la party_man.
    Imi placuse cat de cat prima parte cand jucasem pe PC, am zis sa incerc si partea a doua pe consola. Oribil joc, ORIBIL. Povestea tine ~4 ore (care si aia e vai de capul ei), in schimb n-ai ce face in el, multiplayerul este pur si simplu mort.

  13. #13 SP
    Member viezure's Avatar
    Quote Originally Posted by BLAUPUNKT View Post
    daca tie storyul din KillZone3 ti s-a parut neprevizibil atunci nu ai mai mult de 5,10,12 ani
    Lol, ca tu joci killzone 3 pt poveste. Superb. LA Noire ce are, prea putina actiune?

  14. #14 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu are rost sa va contraziceti/certati aiurea. Este un thread care duce la asemenea atitudine si chiar nu are rost. Fiecare are dreptul la o parere si trebuie respectata. Eu personal, cred ca atest thread nu-si are locul pe forum pentru ca instiga la cearta si ar trebui sters.

  15. #15 SP
    Member BLAUPUNKT's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Lol, ca tu joci killzone 3 pt poveste. Superb. LA Noire ce are, prea putina actiune?
    NU, Multiplayer-ul e absolut GENIAL DE ORIGINAL faptul ca arata identic cu COD +100 + 50 Headshot Woo i'm in MW2 [nu, nu iubesc numai COD , iubesc in general "you know" chestii originale...(Killzone 2, MW2)] aaa da oare de ce au trebuit sa scoata posibilitatea de a asculta muzica din meniul PS3-ului in timp ce joci multiplayer , sau voi habar nu aveti ca exista ? eu cred ca pt grafica ai super spalacita mai exact acelasi motor grafic al KZ2-ului care asa trebuie sa fie fiecare joc [ SA ARATE CAT MAI FRUMOS SA NU CARE CUMVA SA FIE ORIGINAL CA NA E FACUT PT COPII DE 5 ANI >>> PEGI 18 RATED M FOR MATURE YEEEAH RIIIGHT ]

    si da , eu cumpar jocuri si pt Singleplayer

  16. #16 SP
    Member Iulian's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Eu personal, cred ca atest thread nu-si are locul pe forum pentru ca instiga la cearta si ar trebui sters.
    Cat timp se respecta opinia celui ce a scris cu un rand mai sus nu va fi nici o problema, putin probabil oricum.
    Threadul mai mult ca sigur va ajunge ca cel de aici.

  17. #17 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Fiecare cu opinia lui
    Insa ar fii mai corect sa punem si un motiv concret pt fiecare joc...ce ziceti?

  18. #18 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Jocurile mentionate de voi sunt jocuri bune, dar care au diverse hibe. Jocuri cu adevarat proaste sunt titlurile ca Damnation sau jocurile facute dupa filme.

  19. #19 SP
    Member quentin_04's Avatar
    Joc cu adevarat prost -> Nier.

  20. #20 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    Hiba aia poate sa te dezguste atat de tare cat sa te faca sa nu mai joci. Stau si ma uit la joc si el la mine, ca nu-l mai joc. And the point is? Si, da majoritatea jocurilor facute dupa film si invers sunt proaste. La killzone 3 inca n-am ajuns, mai am un pic la 2. Campania single player conteaza. Chiar daca are MP si grafica foarte bune, reprezinta un joc prost pt BLAUPUNKT deoarece in SP e gol, foara continut, fara o poveste solida la baza si asta conteaza pt el!
    On toopic: mai adaug seria GTA (open world, ma plimb de nebun si fac ce vreau dau in cap la lume, fur masini, bat impusc si ma alearga politia BRAINLESS).

    @ Mortal Kombat:
    Din punct de vedere grafic, jocul arata foarte bine, dar gamplay-ul este la pamant. Debalansare grava intre caractere, OP la greu. Cred ca a fost facut de koreeni. Legat de online nu mai vb, lag, disconect, spameri la greu. Ati incercat sa-l jucati cu un controller de Xbox ?? E o gluma proasta pad-ul ala. da-i in spate si caracterul sare (Btw, eu l-am jucat pe PS3) Nu mai vreau sa aud de MK, poa' sa mi-l dea si gratis US KE!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 3 1 2 3 LastLast

Similar Threads

  1. Cele mai bune jocuri de console! By MonkY in forum Console Club
    Replies: 75 Last Post: 02-01-2018, 22:52
  2. Cele mai proaste jocuri de consola By 007 in forum Console Club
    Replies: 53 Last Post: 12-09-2009, 17:53
  3. Cele mai vandute jocuri pentru PS3 By AndRewqp in forum Console News
    Replies: 12 Last Post: 14-05-2009, 11:15
  4. Cele mai asteptate jocuri de console pe 2008 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 54 Last Post: 11-09-2008, 12:08

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts