Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 39 1 2 3 11 ... LastLast
Results 1 to 20 of 765

Thread: Review Codes & Giveaways

  1. #1 SP
    Admin MonkY's Avatar

    Review Codes & Giveaways

    http://www.consolegames.ro/forum/f59...i-faci-review/
    Regulament Review Codes
    1. Se pot inscrie la procesul de selectie urmatoarele categorii de useri: User inregistrat (cu cel putin 300 de postari), Premium User, Editor si Moderator.
    2. Castigatorul este obligat ca in termen de 10 zile de la primirea jocului sa redacteze reviewul acestuia urmand regulile de aici: IV. Reguli de postare si recomandari pe aria Reviews (se pot accepta abateri de la aceasta regula in cazul in care durata medie de terminare a jocului depaseste 15 de ore).
    3. Persoanele care nu respecta acest termen vor fi sanctionate si le va fi retras dreptul de a participa la selectii ulterioare.
    4. Persoanele care nu posteaza deloc articolul vor fi banate timp de 30 de zile si le va fi retras dreptul de a participa la selectii ulterioare.

    Regulament Giveaway
    1. Se pot inscrie la procesul de selectie doar userii Premium.

    Procesul de selectie
    1. Este anuntata disponibilitatea jocului pe threadul http://www.consolegames.ro/forum/f60...des-giveaways/ (threadul va fi sticky cat timp vor fi coduri disponibile).
    2. Userii care se incadreaza in conditiile regulamentului isi pot exprima dorinta de a intra in posesia jocului postand in acest thread, in termen de 24 de ore.
    3. Dupa terminarea celor 24 de ore, se realizeaza o extragere virtuala, iar castigatorul acesteia va primi jocul complet gratuit si il va putea pastra pentru totdeauna.

    Nu esti Premium User? Afla toate detaliile despre cum te poti abona aici: http://www.consolegames.ro/forum/f59...ium-vip-users/


    Well, cum editorii nostrii au prea mult de munca, am decis sa facem un thread dedicat codurilor moka/bonus si de ce nu, chiar si a jocurilor promos pe care le primim la "redactie". There is only one catch: cel care primeste codul/jocul respectiv, se obliga sa faca un review aferent, in maxim 10 zile (cred ca este mai mult decat suficient pentru a termina un joc). Primul venit = primul servit! Sper sa facem o "regula" din a da astfel de promo-uri. Also, daca aveti si voi asa ceva, please share them here!

    P.S. Veti primi detalii pe PM (codul in cazul unui DLC, cerere pentru adresa completa in cazul unui joc retail). Cei care nu vor fi seriosi sunt sigur ca stiu de faptul ca avem si o infractiune dedicata neseriozitatii . Desigur, dupa review, jocul ramane al vostru. Enjoy!

    So, let's start with the first one: Se da un cod pentru Beyond Good and Evil - PSN! Who wants it?
    Attached Images Attached Images review.jpg

  2. #2 SP
    Junior Member Chaser's Avatar
    eu vreau !

  3. #3 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Chaser View Post
    eu vreau !
    Check your PM!

  4. #4 SP
    Junior Member Chaser's Avatar
    Multumesc Console Games !

  5. #5 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Si inca un cod pentru Call of Duty Black Ops Escalation, pentru cine este doritor... Desigur, trebuie sa aveti deja CoD BO

  6. #6 SP
    Senior Member cosminbad's Avatar
    Frumoasa initiativa. Ma ofer voluntar daca o sa existe vreun cod pt DLC la NFS Shift 2 PS3.

    Sa vezi dupa ce citeste lumea ce bataie o sa fie pe topicul asta. Si mi se pare corect, orice munca se plateste

  7. #7 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    Foarte tare ! Mai avem ceva disponibil ?

  8. #8 SP
    Junior Member cristiochiana's Avatar
    Foarte tare initiativa!!!

  9. #9 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Bravo chief!!! Acum sa curga review-urile

  10. #10 SP
    Member braingrinder's Avatar
    Daca aveti ceva coduri pt . DLC-urile de la KZ3 - i'm in ! Iubesc jocul acela . Cheers !

  11. #11 SP
    Junior Member cristiochiana's Avatar
    Coduri pentru DLC de la NFS : Hot Pursuit PS3 - Cat as vrea sa incerc Lamborghini-ul Diablo...

  12. #12 SP
    Senior Member SYZYGY's Avatar
    In noul DLC a jocului NFS HP, producatorul a introdus o noua masina, Lamborghini Diablo, de data aceasta povestea ia intorsaturi total neasteptate, erou va conduce un lamborghini diablo, ascutita in fata, dreapta in spate, roti de 17 inch. Oare va putea eroul nostru sa ajunga cu bine la finish in noua masina? VA putea sa duca masina, sperantele si visele soferului DINCOLO de finish? Vom afla in scurtul review facut de cristi...

    Cum satana vrei sa faci review la un dlc...unde sunt 2 3 masini in plus? Si aici jocurile se ofera in functie de ce are Monky, nu se cer.

  13. #13 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelicToucH View Post
    In noul DLC a jocului NFS HP, producatorul a introdus o noua masina, Lamborghini Diablo, de data aceasta povestea ia intorsaturi total neasteptate, erou va conduce un lamborghini diablo, ascutita in fata, dreapta in spate, roti de 17 inch. Oare va putea eroul nostru sa ajunga cu bine la finish in noua masina? VA putea sa duca masina, sperantele si visele soferului DINCOLO de finish? Vom afla in scurtul review facut de cristi...

    Cum satana vrei sa faci review la un dlc...unde sunt 2 3 masini in plus? Si aici jocurile se ofera in functie de ce are Monky, nu se cer.
    Baga ma spoiler. Mi-ai stricat toata placerea sa joc DLC-ul.

  14. #14 SP
    Junior Member cristiochiana's Avatar
    Nu am cerut,am spus ce imi doream eu.E tot un DLC dar mai micut.

  15. #15 SP
    Member theste99's Avatar
    Superba initiativa dar atitudinea multora de pe aici e dezamagitoare.

    Cum adica va abonati la dlc-uri neanuntate atunci vreau si eu tot ce urmeaza sa fie dat gratis daca e sa fim asa.

  16. #16 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Don't worry, nu se "aboneaza" nimeni la nimic. Cum primesc si eu coduri sau jocuri promos si editorii nu au timp de ele, postez aici. Primul care posteaza dupa mine il va primi. Nu facem liste de stat la coada. Sorry

  17. #17 SP
    Junior Member TheArsonist's Avatar
    S-a acordat codul pentru DLC-ul Escalation pentru Black Ops ? Pentru PC varog, daca se poate.

  18. #18 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by TheArsonist View Post
    S-a acordat codul pentru DLC-ul Escalation pentru Black Ops ? Pentru PC varog, daca se poate.
    Sorry, dar daca observi... suntem pe forum de Console. Rar s-a intamplat sa avem coduri si jocuri de PC (cum a fost exceptia cu Starcraft 2). Ca sa nu mai zic, cand am primit o caruta de jocuri de PC... la intalnirile forumistice am ramas cu ele in brate, a trebuit sa le dau la oameni pe strada

  19. #19 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Quote Originally Posted by TheArsonist View Post
    S-a acordat codul pentru DLC-ul Escalation pentru Black Ops ? Pentru PC varog, daca se poate.
    Si-o Cola la jumate!

  20. #20 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    cand mai primesti un press kit mortal ca ala de la Infamous 2 sa ma anunti (o sa dau bani pentru asa ceva si o sa si scriu un review de nota 10 ). But seriously that was one badass promo version. Era un mega collectors edition . Felicitari pentru initiativa si la mai multe!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 1 of 39 1 2 3 11 ... LastLast

Similar Threads

  1. Giveaways - Steam/EGS/EA Play/GOG/Uconnect Keys By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 455 Last Post: 20-01-2024, 15:39
  2. User Review: Ibb & Obb (PS3) By erik95 in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 0 Last Post: 20-08-2013, 18:31
  3. Review: Best PS1 & PS2 Games By EvilG in forum Console Retro & Arcade
    Replies: 49 Last Post: 20-05-2011, 20:50
  4. Primul review: Banjo-Kazooie: Nuts & Bolts 8.3 By Bobby in forum Console News
    Replies: 2 Last Post: 05-11-2008, 20:39

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts